fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📚 «Найкращий книжковий дизайн 2020»: оголосили переможців конкурсу

📚 «Najkraščyj knyžkovyj dyzajn 2020»: ogolosyly peremožciv konkursu
Переможці конкурсу представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі дизайну німецького фонду Buchkunst. Також книги покажуть на міжнародних книжкових ярмарках у Лейпцигу і Франкфурті.
Peremožci konkursu predstavljatymuť Ukraїnu na mižnarodnomu konkursi dyzajnu nimećkogo fondu Buchkunst. Takož knygy pokažuť na mižnarodnyh knyžkovyh jarmarkah u Lejpcygu i Frankfurti.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найкращий книжковий дизайн 2020. Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал назвав переможців всеукраїнського конкурсу Найкращий книжковий дизайн 2020. Про це передає видання Тelegraf.design. Цього року у конкурсі брала участь рекордна кількість книжок — 160. Відповідно до умов заходу, переможців оцінювали одразу за вісьмома критеріями та параметрами: Інноваційність та актуальність дизайну Гармонійне поєднання змісту та дизайну книги Новизна та оригінальність візуальної концепції Співвідношення між ілюстраціями та основною ідеєю Читатйте також: 🔵 Платформа Prozorro змінила логотип — як виглядає. Відповідність між стилем ілюстрацій та читацькою аудиторією Зручність та читомість тексту Взаємопоєднання шрифтової палітри Висока якість виконання Серед переможців конкурсу можна побачити такі книги: . Знак. Українські товарні знаки 1960–1980. Ця книга перемогла в номінації візуальна книга. Окрім того, вона отримала гран-прі — статуетку, яку виробили зі старих запрошень на фестивалі. . Реактори не вибухають. Коротка історія чорнобильської катастрофи. Книгу авторства Катерини Міхаліциної та Станіслава Дворницького випустили у видавництві освітнього проєкту Портал. Книга перемогла в номінації Дитяча книга. . Креативність та інші фундаменталізми. Ще одна книга видавництва IST Publishing. Книга Паскаля Ґілена посіла перше місце у номінації Книга для читання. . Тягар репрезентації: есеї про множинність фотографії та історії та Вогонь бажання: зародження фотографії Джефрі Бетчена. Одразу дві книги видавництва Родовід перемогли в категорії Утилітарна книга. . Blindman Володимира Гавриша та Андрія Беницького. Третя книга видавництва IST Publishing перемогла в номінації Експеримент. Раніше ми вже писали, як вийшла фотокнига зі світанками та заходами сонця в Києві — KYIV. ON AIR.
Реклама 👇 Замовити

«Найкращий книжковий дизайн 2020»

Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал назвав переможців всеукраїнського конкурсу «Найкращий книжковий дизайн 2020». Про це передає видання Тelegraf.design.

Цього року у конкурсі брала участь рекордна кількість книжок — 160. Відповідно до умов заходу, переможців оцінювали одразу за вісьмома критеріями та параметрами:

  • Інноваційність та актуальність дизайну
  • Гармонійне поєднання змісту та дизайну книги
  • Новизна та оригінальність візуальної концепції
  • Співвідношення між ілюстраціями та основною ідеєю
Читайте також: 🔵 Платформа Prozorro змінила логотип — як виглядає
  • Відповідність між стилем ілюстрацій та читацькою аудиторією
  • Зручність та читомість тексту
  • Взаємопоєднання шрифтової палітри
  • Висока якість виконання

Серед переможців конкурсу можна побачити такі книги:

📚 «Найкращий книжковий дизайн 2020»: оголосили переможців конкурсу 1
«Знак. Українські товарні знаки 1960–1980»

Ця книга перемогла в номінації «візуальна книга». Окрім того, вона отримала гран-прі — статуетку, яку виробили зі старих запрошень на фестивалі.

Опис книги IST Publishing:

У книжці співіснують два наративи — візуальний та текстуальний, які розкривають обрану тему в ширшій хронологічній перспективі: з аванґарду початку XX століття й до наших днів, адже матеріал потребує як наочності так і коментування. Більшою мірою фокусуючись на харківській школі промграфіки та доробку Володимира Побєдіна, видання демонструє архівні матеріали, називає імена та описує процеси й впливи в графічному дизайні України, в локальному та глобальному контекстах.

📚 «Найкращий книжковий дизайн 2020»: оголосили переможців конкурсу 2
«Реактори не вибухають. Коротка історія чорнобильської катастрофи»

Книгу авторства Катерини Міхаліциної та Станіслава Дворницького випустили у видавництві освітнього проєкту Портал. Книга перемогла в номінації «Дитяча книга».

Опис книги Портал:

Чорнобиль як місто, як атомна електростанція, як Зона відчуження, як трагедія і як символ. Цю книжку створено, щоб пояснити катастрофу людям, які народилися вже далеко по ній. Аби «Чорнобиль» був не просто словом, за яким упізнають Україну, а усвідомленим історичним досвідом. Його тут показано в кількох вимірах: технічному, емоційному, природничому, політичному.

📚 «Найкращий книжковий дизайн 2020»: оголосили переможців конкурсу 3
«Креативність та інші фундаменталізми»

Ще одна книга видавництва IST Publishing. Книга Паскаля Ґілена посіла перше місце у номінації «Книга для читання».

Опис книги IST Publishing:

У книжці Ґілен говорить про креативність на трьох рівнях: індивідуальному, інституційному й загальносуспільному, а також вступає в діалог із Славоєм Жижеком, Петером Слотердайком і Алессандро Барікко. Влучним метафорам, якими ці автори описують сучасність, Ґілен прагне надати конкретики соціальних ситуацій.

📚 «Найкращий книжковий дизайн 2020»: оголосили переможців конкурсу 4
«Тягар репрезентації: есеї про множинність фотографії та історії» та «Вогонь бажання: зародження фотографії Джефрі Бетчена»

Одразу дві книги видавництва «Родовід» перемогли в категорії «Утилітарна книга».

Опис книг «Родовід»:

Фотографія як така позбавлена ідентичности. Її технологічний вимір змінюється залежно від тих владних відносин, які в неї інвестують. Її практичний вимір зумовлюють ті інституції чи агенти, які визначають і використовують її.

Монографія Джефрі Бетчена, австралійського теоретика й історика фотографії, що тепер очолює катедру історії мистецтва в Оксфордському університеті, підважує одночасно і модерністські, і постмодерністські уявлення про фотографію.

📚 «Найкращий книжковий дизайн 2020»: оголосили переможців конкурсу 5
«Blindman Володимира Гавриша та Андрія Беницького»

Третя книга видавництва IST Publishing перемогла в номінації «Експеримент».

Опис книги IST Publishing:

Blindman — комікс про незрячу людину. Автори проєкту — Володимир Гавриш, Андрій Беницький — створили візуально-тактильний простір, у якому рельєфні форми та шрифт Брайля оповідають особисту чутливу історію та занурюють усіх охочих у незвичайну для повсякденного досвіду знакову систему.

Раніше ми вже писали📚 «Найкращий книжковий дизайн 2020»: оголосили переможців конкурсу 6🌞 Вийшла фотокнига зі світанками та заходами сонця в Києві — KYIV. ON AIR, як вийшла фотокнига зі світанками та заходами сонця в Києві — KYIV. ON AIR.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: