fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧟‍♂️ Вчені змогли оживити мозок мертвої свині — чи можливе безсмертя?

🧟‍♂️ Včeni zmogly ožyvyty mozok mertvoї svyni — čy možlyve bezsmertja?
Ця історія може стати сюжет для повноцінної науково-фантастичної книги чи принаймні серіалу про нашестя свиней-зомбі.  
Cja istorija može staty sjužet dlja povnocinnoї naukovo-fantastyčnoї knygy čy prynajmni serialu pro našestja svynej-zombi.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ще один крок до безсмертя. Вчені Єльського університету змогли відновити клітини мозку 32 мертвих свиней. Вони підєднали органи до системи з назвою BrainEx. BrainEx — це технологія, яка постачає спеціальну рідину до мізків, чим і відновляє роботу органу. За декілька годин до початку експерименту свиней вбили, а їхні мізки відділили від тіла. Система BrainEx почала виділяти рідину до органів, завдяки чому мізку змогли надалі функціонувати. Клітини органу поглинали та перероблювали цукор й навіть відновили передачу електричних звязків між собою. Дослідники змогли протримати деякі органи живими протягом 36 годин. Наразі вони ще не знають, чи можна подовжити цей час. Це зрозуміло, що ми просто відтягуємо неминуче. Також ясно, що мозок не зможе повноцінно відновитись та функціонувати після такого.. Ненад Сестан. Науковець з Єльського університету. Читатйте також: 👨🏻‍🎤 Науковці влаштують концерт щоб дізнатись, як розповсюджується SARS-CoV2. Науковці сподіваються, що завдяки цим технологіям зявляться нові можливості для вивчення особливостей мозку та його клітин. Очікується, що це допоможе у лікуванні багатьох хвороб повязаних з мозком. Також ми вже раніше писали, як вчені визначили, скільки хот-догів може з’їсти людина.
Реклама 👇 Замовити

Ще один крок до безсмертя

Вчені Єльського університету змогли відновити клітини мозку 32 мертвих свиней.

Вони під’єднали органи до системи з назвою BrainEx. BrainEx — це технологія, яка постачає спеціальну рідину до мізків, чим і відновляє роботу органу.

За декілька годин до початку експерименту свиней вбили, а їхні мізки відділили від тіла. Система BrainEx почала виділяти рідину до органів, завдяки чому мізку змогли надалі функціонувати.

Клітини органу поглинали та перероблювали цукор й навіть відновили передачу електричних зв’язків між собою. Дослідники змогли протримати деякі органи «живими» протягом 36 годин. Наразі вони ще не знають, чи можна подовжити цей час.

Це зрозуміло, що ми просто відтягуємо неминуче. Також ясно, що мозок не зможе повноцінно відновитись та функціонувати після такого.

Ненад Сестан, Науковець з Єльського університету
Читайте також: 👨🏻‍🎤 Науковці влаштують концерт щоб дізнатись, як розповсюджується SARS-CoV2

Науковці сподіваються, що завдяки цим технологіям з’являться нові можливості для вивчення особливостей мозку та його клітин.

Очікується, що це допоможе у лікуванні багатьох хвороб пов’язаних з мозком.

Також ми вже раніше писали🧟‍♂️ Вчені змогли оживити мозок мертвої свині — чи можливе безсмертя? 2🌭 Вчені визначили, скільки хот-догів може з’їсти людина, як вчені визначили, скільки хот-догів може з’їсти людина.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: