fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔵 Платформа Prozorro змінила логотип — як виглядає

🔵 Platforma Prozorro zminyla logotyp — jak vygljadaje
Система провела повний ребрендинг — змінили не лише логотип, а й айдентику компанії.
Systema provela povnyj rebrendyng — zminyly ne lyše logotyp, a j ajdentyku kompaniї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова айдентика Prozorro. Відтепер державна система позбавляється від жорстких ліній та темних кольорів, а смисловим центром, замість звичного ромба, стає блакитне коло. Як пояснюють в самій організації, суперсила Prozorro — це вміння обєднувати. Саме тому й обрали основним мотивом нової автентики коло. Раніше назва системи державних закупівель мала велику літеру Z, як символ певного супергероя. Але організація відійшла від цього знаку і тепер літера z пишеться з маленької у назві компанії. Всього розробили декілька варіацій дизайну нового логотипу — горизонтальний, вертикальний та динамічний. У логотипі слово prozorro завжди пишеться з маленької літери латиницею. У будь-яких текстах назва пишеться латиницею або кирилицею з великої літери. Простий та читабельний горизонтальний логотип відображає повну назву системи публічних закупівель. Він не несе прихованих і складних сенсів, не містить зайвих метафор – лаконічне й технологічне написання, покликане ілюструвати головне: Prozorro – відкрита, зрозуміла та сучасна платформа, де взаємодіє держава та бізнес.. Сайт Prozorro. . Для ідентифікації організації використовують два види шрифтів: Noir Pro — він виконує більш декоративну функцію у лого Open Sans — його використовують для текстових блоків та заголовків Палітра кольорів, що ідентифікують бренд, зосереджена довкола чистих природніх відтінків блакитного та зеленого. Кожен колір має своє значення: Читатйте також: 🇺🇦 Рутенія: вийде фільм про дизайн української абетки. Небесно-блакитний — відкритість та технологічність платформи Білий — простір для взаємодії Чорний – підкреслює та виділяє Зелений колір використовується для ситуативних акцентів Також ми вже раніше писали, як Creative Practice покаже цикл лекцій Основи дизайну в Планета Кіно.
Реклама 👇 Замовити

Нова айдентика Prozorro

Відтепер державна система позбавляється від жорстких ліній та темних кольорів, а смисловим центром, замість звичного ромба, стає блакитне коло.

Як пояснюють в самій організації, «суперсила» Prozorro — це вміння об’єднувати. Саме тому й обрали основним мотивом нової автентики коло.

Раніше назва системи державних закупівель мала велику літеру Z, як символ певного супергероя. Але організація відійшла від цього знаку і тепер літера z пишеться з маленької у назві компанії.

Всього розробили декілька варіацій дизайну нового логотипу — горизонтальний, вертикальний та динамічний.

🔵 Платформа Prozorro змінила логотип — як виглядає 1

У логотипі слово prozorro завжди пишеться з маленької літери латиницею. У будь-яких текстах назва пишеться латиницею або кирилицею з великої літери.

Простий та читабельний горизонтальний логотип відображає повну назву системи публічних закупівель. Він не несе прихованих і складних сенсів, не містить зайвих метафор – лаконічне й технологічне написання, покликане ілюструвати головне: Prozorro – відкрита, зрозуміла та сучасна платформа, де взаємодіє держава та бізнес.

Сайт Prozorro

Для ідентифікації організації використовують два види шрифтів:

  • Noir Pro — він виконує більш декоративну функцію у лого
  • Open Sans — його використовують для текстових блоків та заголовків

🔵 Платформа Prozorro змінила логотип — як виглядає 2

Палітра кольорів, що ідентифікують бренд, зосереджена довкола чистих природніх відтінків блакитного та зеленого. Кожен колір має своє значення:

Читайте також: 🇺🇦 «Рутенія»: вийде фільм про дизайн української абетки
  • Небесно-блакитний — відкритість та технологічність платформи
  • Білий — простір для взаємодії
  • Чорний – підкреслює та виділяє
  • Зелений колір використовується для ситуативних акцентів

🔵 Платформа Prozorro змінила логотип — як виглядає 3

Також ми вже раніше писали🔵 Платформа Prozorro змінила логотип — як виглядає 4🤓 Creative Practice покаже цикл лекцій «Основи дизайну» в «Планета Кіно», як Creative Practice покаже цикл лекцій «Основи дизайну» в «Планета Кіно».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: