fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👦🏼 Дослідження OLX: скільки коштує зібрати школяра в 2020 році

👦🏼 Doslidžennja OLX: skiľky koštuje zibraty školjara v 2020 roci
Зібрати в школу хлопчика можна в середньому за 2 305 грн, а дівчинку — за 2 345 грн, проте, придбавши вживані товари, вийде заощадити третину суми. У скільки обійдуться одяг і товари для школи в новому навчальному році, розбиралися аналітики OLX.
Zibraty v školu hlopčyka možna v seredńomu za 2 305 grn, a divčynku — za 2 345 grn, prote, prydbavšy vžyvani tovary, vyjde zaoščadyty tretynu sumy. U skiľky obijduťsja odjag i tovary dlja školy v novomu navčaľnomu roci, rozbyralysja analityky OLX.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідження OLX. Навчальний рік 2020 хоч і почнеться з деякими обмеженнями, однак основне завдання батьків перед 1 вересня не змінюється: дітей потрібно зібрати до школи. Для тих, хто лише починає квест з купівлі всього необхідного для своєї дитини, аналітики OLX підрахували, у скільки в новому навчальному році обійдеться зібрати школяра. На радість дітям, в Україні форма не обовязкова вже понад рік. При цьому оновлювати гардероб учнів все одно потрібно. За даними OLX, одягнути хлопчика буде коштувати приблизно 1 360 грн. У такий комплект увійдуть штани за 200 грн, 2 сорочки по 150 грн, туфлі за 300 грн, спортивний костюм за 290 грн і кросівки до нього за 270 грн. Однак можна заощадити 40% суми та придбати ті ж речі у вживаному стані — в такому разі на гардероб хлопчика треба відкласти в середньому 815 грн. Одягнути до школи дівчинку буде коштувати 1 400 грн. У цю суму ввійдуть 2 блузки по 165 грн, спідниця за 170 грн, туфлі за 300 грн, спортивний костюм за 300 грн і кросівки в ту ж ціну. Додатково можна також придбати сарафан в середньому за 160 грн. Якщо є бажання, вийде заощадити майже половину суми, купивши ті ж товари у вживаному стані, — тоді набір обійдеться в 775 грн. Читатйте також: 🌭 Вчені визначили, скільки хот-догів може зїсти людина. Коли питання з одягом вирішено, можна переходити до канцтоварів. Цього року набір з необхідного приладдя буде коштувати в середньому 335 грн. Сюди увійдуть: 10 зошитів на 24 аркуші за гуртовою ціною в 3 грн, 5 кулькових ручок і 5 простих олівців по 5 грн кожні, лінійка за 20 грн, кольорові олівці за 50 грн, фломастери за 80 грн, пенал за 70 грн і щоденник за 35 грн. Залишилося лише скласти придбані товари в рюкзак, а змінне взуття — в спеціальну сумку. Новий портфель, за даними OLX, можна придбати в середньому за 400 грн, вживаний же коштує дешевше — приблизно 250 грн. Сумка для взуття коштує 110 грн, а вживана — 85 грн. Не обійтися у школі і без ланч боксу — його можна придбати за 100 грн. Також ми вже раніше писали, як пандемія коронавірусу вплинула на рекламну індустрію.
Реклама 👇 Замовити

Дослідження OLX

Навчальний рік 2020 хоч і почнеться з деякими обмеженнями, однак основне завдання батьків перед 1 вересня не змінюється: дітей потрібно зібрати до школи.

Для тих, хто лише починає квест з купівлі всього необхідного для своєї дитини, аналітики OLX підрахували, у скільки в новому навчальному році обійдеться зібрати школяра.

На радість дітям, в Україні форма не обов’язкова вже понад рік. При цьому оновлювати гардероб учнів все одно потрібно. За даними OLX, одягнути хлопчика буде коштувати приблизно 1 360 грн. У такий комплект увійдуть штани за 200 грн, 2 сорочки по 150 грн, туфлі за 300 грн, спортивний костюм за 290 грн і кросівки до нього за 270 грн. Однак можна заощадити 40% суми та придбати ті ж речі у вживаному стані — в такому разі на гардероб хлопчика треба відкласти в середньому 815 грн.

Одягнути до школи дівчинку буде коштувати 1 400 грн. У цю суму ввійдуть 2 блузки по 165 грн, спідниця за 170 грн, туфлі за 300 грн, спортивний костюм за 300 грн і кросівки в ту ж ціну. Додатково можна також придбати сарафан в середньому за 160 грн. Якщо є бажання, вийде заощадити майже половину суми, купивши ті ж товари у вживаному стані, — тоді набір обійдеться в 775 грн.

👦🏼 Дослідження OLX: скільки коштує зібрати школяра в 2020 році 1

Читайте також: 🌭 Вчені визначили, скільки хот-догів може з’їсти людина

Коли питання з одягом вирішено, можна переходити до канцтоварів. Цього року набір з необхідного приладдя буде коштувати в середньому 335 грн.

Сюди увійдуть: 10 зошитів на 24 аркуші за гуртовою ціною в 3 грн, 5 кулькових ручок і 5 простих олівців по 5 грн кожні, лінійка за 20 грн, кольорові олівці за 50 грн, фломастери за 80 грн, пенал за 70 грн і щоденник за 35 грн.

👦🏼 Дослідження OLX: скільки коштує зібрати школяра в 2020 році 2

Залишилося лише скласти придбані товари в рюкзак, а змінне взуття — в спеціальну сумку. Новий портфель, за даними OLX, можна придбати в середньому за 400 грн, вживаний же коштує дешевше — приблизно 250 грн. Сумка для взуття коштує 110 грн, а вживана — 85 грн. Не обійтися у школі і без ланч боксу — його можна придбати за 100 грн.

Також ми вже раніше писали👦🏼 Дослідження OLX: скільки коштує зібрати школяра в 2020 році 3💸 Як пандемія коронавірусу вплинула на рекламну індустрію — дослідження, як пандемія коронавірусу вплинула на рекламну індустрію.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

А мені ще дорікали, що моє хоббі на віоліті обходиться дорого

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: