fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🏫 Навчальний рік 2020: як навчатимуться діти з 1 вересня

👨🏼‍🏫 Navčaľnyj rik 2020: jak navčatymuťsja dity z 1 veresnja
Винятком з правил є лише заклади, що знаходяться у регіонах «червоної зони», де найвищий рівень зараження на COVID-19.
Vynjatkom z pravyl je lyše zaklady, ščo znahodjaťsja u regionah «červonoї zony», de najvyščyj riveń zaražennja na COVID-19.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Навчальний рік 2020. Як повідомила заступниця голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук у своєму Facebook, вже є певні особливості навчання в школах цього року під час пандемії. Згідно із заявою, навчальний рік традиційно почнеться 1 вересня. Відповідно до вимог навчання в школах відбуватиметься за умов: Заходити до школи можна буде лише у захисній масці. Також її необхідно буде носити під час пересування поза межами класу Температурний скринінг для вчителів та персоналу школи на вході. Учнів будуть щоденно опитувати щодо їх самопочуття Обмеження на проведення масових заходів. Натомість надаватимуть перевагу проведенню занять на свіжому повітрі Провітрювання, очищення та дезінфекція поверхонь та кабінетів Антисептики на вході до школи та засоби гігієни у санітарних кімнатах Правила дистанції. Задля дистанціювання у МОЗ рекомендують: Відкрити декілька входів до будівлі Збільшити відстань між партами Використовувати розмітку на підлозі для організованого руху коридорами Виокремити зони переміщення для різних вікових категорій учнів Використовувати великі приміщення – зокрема актові зали, рекреації, коридори, адаптовані для потреб навчання За сприятливих погодних умов проводити заняття на відкритому повітрі Встановити гнучкий графік початку занять для різних категорій учнів Читатйте також: 🧪 МОЗ: Україна отримає вакцину проти COVID-19 від ВООЗ. Особливості харчування. Навчальний рік 2020 також має певні вимоги до організації харчування в школах: На період карантину в школах забороняється харчування з самообслуговуванням школярів — замість цього керівництво школи має розробити інший графік харчування для учнів Відстань між столами в їдальні має становити не менше 1,5 метра, одночасно за кожним столом — не більше 4 учнів Працівники харчоблоку мають працювати в масках (змінюючи їх кожні три години) і рукавичках — змінювати їх після кожного етапу роботи на кухні Співробітники їдальні, які видають їжу або розраховують покупців мають бути в максимальному захисному одязі: маски або респіратори, захисні щитки, рукавички Навчання в червоних зонах. За словами премєр міністра Дениса Шмигаля, якщо навчальний заклад потрапив в червону зону, то карантин в навчальних закладах буде вводитись як при інших епідеміях. Ми запустили процеси в областях. Голови ОДА контролюють. В тих регіонах, де є червоні обмеження, звичайно, буде введений карантин такий самий, який вводиться при інших епідеміях. Наприклад, коли епідемія грипу або якась інша інфекція, то закривають школи на 2 тижні, діти вчаться вдома дистанційно, а потім знову йдуть у школу. . Денис Шмигаль. Премєр міністр. А головний санлікар Віктор Ляшко зазначив, що тотального закриття шкіл у всій Україні не буде, якщо не буде перевищено епідпоріг щодо грипу та грипоподібних захворювань. Також ми вже раніше писали, яка ціна може бути у вакцини проти COVID-19.
Реклама 👇 Замовити

Навчальний рік 2020

Як повідомила заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук у своєму Facebook, вже є певні особливості навчання в школах цього року під час пандемії.

Згідно із заявою, навчальний рік традиційно почнеться 1 вересня.

Відповідно до вимог навчання в школах відбуватиметься за умов:

 • Заходити до школи можна буде лише у захисній масці. Також її необхідно буде носити під час пересування поза межами класу
 • Температурний скринінг для вчителів та персоналу школи на вході. Учнів будуть щоденно опитувати щодо їх самопочуття
 • Обмеження на проведення масових заходів. Натомість надаватимуть перевагу проведенню занять на свіжому повітрі
 • Провітрювання, очищення та дезінфекція поверхонь та кабінетів
 • Антисептики на вході до школи та засоби гігієни у санітарних кімнатах

👨🏼‍🏫 Навчальний рік 2020: як навчатимуться діти з 1 вересня 1

Правила дистанції

Задля дистанціювання у МОЗ рекомендують:

 • Відкрити декілька входів до будівлі
 • Збільшити відстань між партами
 • Використовувати розмітку на підлозі для організованого руху коридорами
 • Виокремити зони переміщення для різних вікових категорій учнів
 • Використовувати великі приміщення – зокрема актові зали, рекреації, коридори, адаптовані для потреб навчання
 • За сприятливих погодних умов проводити заняття на відкритому повітрі
 • Встановити гнучкий графік початку занять для різних категорій учнів
Читайте також: 🧪 МОЗ: Україна отримає вакцину проти COVID-19 від ВООЗ

Особливості харчування

Навчальний рік 2020 також має певні вимоги до організації харчування в школах:

 • На період карантину в школах забороняється харчування з самообслуговуванням школярів — замість цього керівництво школи має розробити інший графік харчування для учнів
 • Відстань між столами в їдальні має становити не менше 1,5 метра, одночасно за кожним столом — не більше 4 учнів
 • Працівники харчоблоку мають працювати в масках (змінюючи їх кожні три години) і рукавичках — змінювати їх після кожного етапу роботи на кухні
 • Співробітники їдальні, які видають їжу або розраховують покупців мають бути в максимальному захисному одязі: маски або респіратори, захисні щитки, рукавички

Навчання в «червоних» зонах

За словами прем’єр міністра Дениса Шмигаля, якщо навчальний заклад потрапив в «червону» зону, то карантин в навчальних закладах буде вводитись як при інших епідеміях.

Ми запустили процеси в областях. Голови ОДА контролюють. В тих регіонах, де є «червоні» обмеження, звичайно, буде введений карантин такий самий, який вводиться при інших епідеміях. Наприклад, коли епідемія грипу або якась інша інфекція, то закривають школи на 2 тижні, діти вчаться вдома дистанційно, а потім знову йдуть у школу.

Денис Шмигаль, Прем'єр міністр

А головний санлікар Віктор Ляшко зазначив, що «тотального закриття» шкіл у всій Україні не буде, якщо «не буде перевищено епідпоріг щодо грипу та грипоподібних захворювань».

Також ми вже раніше писали👨🏼‍🏫 Навчальний рік 2020: як навчатимуться діти з 1 вересня 2💊 Вакцина проти COVID-19: яка ціна може бути у ліків, яка ціна може бути у вакцини проти COVID-19.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: