fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎭 «Високогірний театр»: на День Незалежності на горі Піп Іван зіграють справжню виставу

🎭 «Vysokogirnyj teatr»: na Deń Nezaležnosti na gori Pip Ivan zigrajuť spravžnju vystavu
У рамках проєкту «Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру» (PIMReC) пройде додатковий соціальний захід «Театральні попівання на обсерваторії».
U ramkah projektu «Adaptacija kolyšńoї observatoriї na gori Pip Ivan do potreb vysokogirnogo rjatuvaľnogo navčaľnogo centru» (PIMReC) projde dodatkovyj sociaľnyj zahid «Teatraľni popivannja na observatoriї».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Театр на горі Піп Іван. 24 серпня актори Івано-Франківського драматичного театру імені Івана Франка зіграють легендарну виставу Нація у колишній астрономічній обсерваторії Білий слон, що розташована на горі Піп Іван. Згідно з ідеєю організаторів перша вистава Недосяжна нація стане своєрідним спіритичним сеансом для України. Вистава базується за сюжетом однойменної книги Марії Матіос. Роман розповідає про реальні події 40-х років XX сторіччя на Гуцульщині, яка була кордоном одразу для декількох країн. https://www.youtube.com/watch?v=acf6QQu72gk&feature=emb_logo   24 серпня у День Незалежності трупа нашого Івано-Франківського театру на стінах старовинної обсерваторії реалізує цей унікальний проєкт. Ми прийшли до думки, що ми відкриваємо новий театральний майданчик саме на горі Піп Іван, який розпочне не тільки національний, але й міжнародний проєкт.. Ігор Цепенда. Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Час та посилання на пряму трансляцію з Міжнародного наукового центру Обсерваторія Прикарпатського національного та Варшавського університетів буде надано пізніше, ближче до дати заходу. Також ми вже раніше писали, як в Україні поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана Хлібне перемир’я — де та коли.
Реклама 👇 Замовити

Театр на горі Піп Іван

24 серпня актори Івано-Франківського драматичного театру імені Івана Франка зіграють легендарну виставу «Нація» у колишній астрономічній обсерваторії «Білий слон», що розташована на горі Піп Іван.

Згідно з ідеєю організаторів перша вистава «Недосяжна нація» стане своєрідним спіритичним сеансом для України.

Вистава базується за сюжетом однойменної книги Марії Матіос. Роман розповідає про реальні події 40-х років XX сторіччя на Гуцульщині, яка була кордоном одразу для декількох країн.

 

24 серпня у День Незалежності трупа нашого Івано-Франківського театру на стінах старовинної обсерваторії реалізує цей унікальний проєкт. Ми прийшли до думки, що ми відкриваємо новий театральний майданчик саме на горі Піп Іван, який розпочне не тільки національний, але й міжнародний проєкт.

Ігор Цепенда, Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Час та посилання на пряму трансляцію з Міжнародного наукового центру «Обсерваторія» Прикарпатського національного та Варшавського університетів буде надано пізніше, ближче до дати заходу.

🎭 «Високогірний театр»: на День Незалежності на горі Піп Іван зіграють справжню виставу 1

Також ми вже раніше писали🎭 «Високогірний театр»: на День Незалежності на горі Піп Іван зіграють справжню виставу 2🎭 В Україні поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир’я» — де та коли, як в Україні поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир’я» — де та коли.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: