fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📉 На Дарницькій ТЕЦ Києва планують зменшити викиди у 80 разів

📉 Na Darnyćkij TEC Kyjeva planujuť zmenšyty vykydy u 80 raziv
Вже розпочалась реконструкція газоочисного устаткування, а золовідвал перетворять на озеро.
Vže rozpočalaś rekonstrukcija gazoočysnogo ustatkuvannja, a zolovidval peretvorjať na ozero.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зменшення викидів на Дарницькій ТЕЦ. На Дарницькій ТЕЦ Києва планують встановити спеціальні електрофільтри, які допоможуть зменшити шкідливі викиди у 80 разів. Нещодавно екологічна інспекція провела позапланову перевірку дотримання природоохоронного законодавства підприємством. Окрім того, в екоінспекції повідомили, що озеро Гарячка, яке є золовідвалом і технічною водоймою Дарницької ТЕЦ, може становити велику проблему для навколишнього середовища та може бути небезпечним для природи. https://www.youtube.com/watch?v=dN1Xly44Mis&feature=emb_logo Читатйте також: ♻️ Дослідження: відновлювальна енергія покращується з кожним роком та стає тривалішою. Натомість у підприємстві зазначили, що раніше золовідвал зробили на площі понад 100 гектарів, однак з часом ця територія зменшилась до 13 гектарів, а решту віддали для житлових будинків. Керівництво Євро-Реконструкції повідомило, що в рамках дослідження не виявили впливу золовідвалу на навколишнє середовище. При цьому в Дарницькій ТЕЦ планують відмовитись від використання золовідвалу, що зробить підприємство першою вугільною теплоелектроцентраллю України, що не несе шкоди природі. Цей шлях вже розпочато. На підприємстві зараз йде реконструкція газоочисного устаткування котлів. Побудовано сучасний електрофільтр на котлі №6 і будується такий же на 7-му. Фільтри обладнані системою сухого пневмозоловиділення і дозволяють зменшити викиди пилу в 80 разів. На наступний рік планується будівництво ще двох фільтрів. Далі встановлення сіркоочистки і азотоочистки.. Пресслужба компанії Євро-Реконструкція. . У підприємстві запевнили, що контролюють рівень забруднення навколишнього середовища — води, повітря та ґрунту — в межах норми. До того ж компанія планує реконструювати комплекс з подальшою рекультивацією золошлаковідвалів. Також ми вже раніше писали, як відновлювальна енергія покращується з кожним роком та стає тривалішою.
Реклама 👇 Замовити

Зменшення викидів на Дарницькій ТЕЦ

На Дарницькій ТЕЦ Києва планують встановити спеціальні електрофільтри, які допоможуть зменшити шкідливі викиди у 80 разів.

Нещодавно екологічна інспекція провела позапланову перевірку дотримання природоохоронного законодавства підприємством. Окрім того, в екоінспекції повідомили, що озеро Гарячка, яке є золовідвалом і технічною водоймою Дарницької ТЕЦ, може становити велику проблему для навколишнього середовища та може бути небезпечним для природи.

Читайте також: ♻️ Дослідження: відновлювальна енергія покращується з кожним роком та стає тривалішою

Натомість у підприємстві зазначили, що раніше золовідвал зробили на площі понад 100 гектарів, однак з часом ця територія зменшилась до 13 гектарів, а решту віддали для житлових будинків.

Керівництво Євро-Реконструкції повідомило, що в рамках дослідження не виявили впливу золовідвалу на навколишнє середовище. При цьому в Дарницькій ТЕЦ планують відмовитись від використання золовідвалу, що зробить підприємство першою вугільною теплоелектроцентраллю України, що не несе шкоди природі.

Цей шлях вже розпочато. На підприємстві зараз йде реконструкція газоочисного устаткування котлів. Побудовано сучасний електрофільтр на котлі №6 і будується такий же на 7-му. Фільтри обладнані системою сухого пневмозоловиділення і дозволяють зменшити викиди пилу в 80 разів. На наступний рік планується будівництво ще двох фільтрів. Далі встановлення сіркоочистки і азотоочистки.

Пресслужба компанії Євро-Реконструкція

У підприємстві запевнили, що контролюють рівень забруднення навколишнього середовища — води, повітря та ґрунту — в межах норми. До того ж компанія планує реконструювати комплекс з подальшою рекультивацією золошлаковідвалів.

Також ми вже раніше писали📉 На Дарницькій ТЕЦ Києва планують зменшити викиди у 80 разів 1♻️ Дослідження: відновлювальна енергія покращується з кожним роком та стає тривалішою, як відновлювальна енергія покращується з кожним роком та стає тривалішою.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: