fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤝 Чеський концерн планує інвестувати від €50 млн в український Південмаш

🤝 Čeśkyj koncern planuje investuvaty vid €50 mln v ukraїnśkyj Pivdenmaš
Основним завданням співробітництва є розбудова нових проєктів з реконструкції залізничних дизельних двигунів та виробництва водневих двигунів.
Osnovnym zavdannjam spivrobitnyctva je rozbudova novyh projektiv z rekonstrukciї zaliznyčnyh dyzeľnyh dvyguniv ta vyrobnyctva vodnevyh dvyguniv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інвестиції в Південмаш. Чеський концерн Witkowitz, який спеціалізується на виготовленні машинобудівного обладнання, планує інвестувати у Південмаш €50 млн для створення на його базі нових виробничих потужностей. Орієнтовний запуск виробництва планують на кінець 2020 року. До цього часу буде створено три окремі виробничі зони: Цех з ремонту колісних пар з обсягом інвестиції до €10 млн євро Цех з ремонту вагонів з обсягом до €2 млн євро Цех з ремонту локомотивів — до €10 млн євро Крім цього, планується формування торговельного майданчику авторизованого дилера концерну Witkowitz. Особливості угоди. Проєкт передбачає довгострокове співробітництво, в результаті якого буде створено авторизовані сервісні центри з обслуговування локомотивів та дизельних двигунів, а також центр з капітального ремонту вагонів та колісних пар. Читатйте також: 🚌 Південмаш виробить електробуси на ₴23 млрд спільно з корейцями. У подальших планах — завод з виробництва устаткування для виготовлення водню і центр з переобладнання локомотивів. Сергій Войт, очільник Південмашу, відзначив, що початок співробітництва з концерном Witkowitz є черговим кроком на шляху пошуку нових можливостей завантажити виробництво, розширити географію виробничої кооперації та отримати доступ на нові для підприємства ринки. Ми кожного дня працюємо в цьому напрямі і не збираємося зупинятися. Ситуація із завантаженням виробництва ще далека від бажаної.. Сергій Войт. Очільник Південмашу. Про концерн. Witkowitz – один з найпотужніших машинобудівних заводів Центральної Європи. Він був заснований у XIX столітті і на сьогодні є всесвітньо відомим брендом з інноваційними технологічними рішеннями. Також ми вже раніше писали, як Південмаш отримав замовлення від Firefly на виробництво ракетних деталей.
Реклама 👇 Замовити

Інвестиції в Південмаш

Чеський концерн Witkowitz, який спеціалізується на виготовленні машинобудівного обладнання, планує інвестувати у Південмаш €50 млн для створення на його базі нових виробничих потужностей.

Орієнтовний запуск виробництва планують на кінець 2020 року. До цього часу буде створено три окремі виробничі зони:

  • Цех з ремонту колісних пар з обсягом інвестиції до €10 млн євро
  • Цех з ремонту вагонів з обсягом до €2 млн євро
  • Цех з ремонту локомотивів — до €10 млн євро

Крім цього, планується формування торговельного майданчику авторизованого дилера концерну Witkowitz.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Особливості угоди

Проєкт передбачає довгострокове співробітництво, в результаті якого буде створено авторизовані сервісні центри з обслуговування локомотивів та дизельних двигунів, а також центр з капітального ремонту вагонів та колісних пар.

Читайте також: 🚌 «Південмаш» виробить електробуси на ₴23 млрд спільно з корейцями

У подальших планах — завод з виробництва устаткування для виготовлення водню і центр з переобладнання локомотивів.

Сергій Войт, очільник Південмашу, відзначив, що початок співробітництва з концерном Witkowitz є черговим кроком на шляху пошуку нових можливостей завантажити виробництво, розширити географію виробничої кооперації та отримати доступ на нові для підприємства ринки.

Ми кожного дня працюємо в цьому напрямі і не збираємося зупинятися. Ситуація із завантаженням виробництва ще далека від бажаної.

Сергій Войт, Очільник Південмашу

Про концерн

Witkowitz – один з найпотужніших машинобудівних заводів Центральної Європи. Він був заснований у XIX столітті і на сьогодні є всесвітньо відомим брендом з інноваційними технологічними рішеннями.

Також ми вже раніше писали🤝 Чеський концерн планує інвестувати від €50 млн в український Південмаш 2🚀 «Південмаш» отримав замовлення від Firefly на виробництво ракетних деталей, як Південмаш отримав замовлення від Firefly на виробництво ракетних деталей.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: