fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📸 Львівський фотограф посів перше місце у фотопроєкті National Geographic

📸 Lvivśkyj fotograf posiv perše misce u fotoprojekti National Geographic
Львівський художник та фотограф документаліст Артур Абрамів переміг в міжнародному фотопроєкті National Geographic Traveller India на тему World Public Transport.
Lvivśkyj hudožnyk ta fotograf dokumentalist Artur Abramiv peremig v mižnarodnomu fotoprojekti National Geographic Traveller India na temu World Public Transport.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українець у фотопроєкті National Geographic. Фотографи зі всього світу брали участь у заході. З чисельних заявок журі проєкту обрали 32 найкращі світлини та визначило лише трьох переможців. Артур Абрамів був єдиним українцем, який брав участь у фотопроєкті та посів перше місце. Мета проєкту від National Geographic полягала в тому, щоб фотографи показали особливості місцевого громадського транспорту — його колорит та характерні риси. В описі конкурсу зазначається, що громадський транспорт є життєвою необхідністю для місцевих жителів та виступає способом вловити пульс нового місця для туристів. На фото Артура Абрамова можна побачити електричку Львівської залізниці напрямку Мукачево-Львів. Світлина була зроблена два роки тому десь у Карпатських горах. Фотографію можна побачити на сайті National Geographic та у серпневому номері видання. Читатйте також: 📸 Depositphotos презентує новий проєкт про еволюцію в естетиці стокової фотографії. Раніше журнал вже публікував фото українця на своїх сторінках. Українці в National Geographic. Світлина Євгена Самученка, котрий також відомий як Q-lieb-in, потрапила до розвороту журналу про мандри. Сам знімок фотограф зробив на Лемурійському озері в Херсонській області. Це лише одне фото з цілого проєкту під назвою At the Pink Planet. Сам автор світлини повідомляє, що влітку вода в озерах стає рожева і червона через розкладання мікроскопічних водоростей, тому вона має такий незвичайний вигляд. Також цей фотопроєкт вже представляли на одному з самих великих фотоконкурсів світу — Sony World Photo Awards. Його знімки потрапили до шорт-листу конкурсу, в якому брало участь 135 000 кадрів зі 163 країн світу. Окрім того Євген потрапив до шорт-листу премії Науковий фотограф року від Королівської спільноти фотографів, про що ми згадували раніше.
Реклама 👇 Замовити

Українець у фотопроєкті National Geographic

Фотографи зі всього світу брали участь у заході. З чисельних заявок журі проєкту обрали 32 найкращі світлини та визначило лише трьох переможців.

Артур Абрамів був єдиним українцем, який брав участь у фотопроєкті та посів перше місце.

Мета проєкту від National Geographic полягала в тому, щоб фотографи показали особливості місцевого громадського транспорту — його колорит та характерні риси. В описі конкурсу зазначається, що громадський транспорт є «життєвою необхідністю для місцевих жителів та виступає способом вловити пульс нового місця для туристів».

На фото Артура Абрамова можна побачити електричку Львівської залізниці напрямку Мукачево-Львів. Світлина була зроблена два роки тому десь у Карпатських горах.

Фотографію можна побачити на сайті National Geographic та у серпневому номері видання.

Читайте також: 📸 Depositphotos презентує новий проєкт про еволюцію в естетиці стокової фотографії

Раніше журнал вже публікував📸 Львівський фотограф посів перше місце у фотопроєкті National Geographic 2🤓 National Geographic розмістив фото зроблене українцем фото українця на своїх сторінках.

Українці в National Geographic

Світлина Євгена Самученка, котрий також відомий як Q-lieb-in, потрапила до розвороту журналу про мандри. Сам знімок фотограф зробив на Лемурійському озері в Херсонській області.

📸 Львівський фотограф посів перше місце у фотопроєкті National Geographic 3

Це лише одне фото з цілого проєкту під назвою At the Pink Planet. Сам автор світлини повідомляє, що влітку вода в озерах стає рожева і червона через розкладання мікроскопічних водоростей, тому вона має такий незвичайний вигляд.

Також цей фотопроєкт вже представляли на одному з самих великих фотоконкурсів світу — Sony World Photo Awards. Його знімки потрапили до шорт-листу конкурсу, в якому брало участь 135 000 кадрів зі 163 країн світу.

Окрім того Євген потрапив до шорт-листу премії «Науковий фотограф року» від Королівської спільноти фотографів, про що ми згадували📸 Львівський фотограф посів перше місце у фотопроєкті National Geographic 4📷 «Науковий фотограф року» — українець потрапив до шортлиста та ще 5 вражаючих фото раніше.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: