fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 Вчені знайшли метод, що дозволяє швидше вчити іноземні мови

🤓 Včeni znajšly metod, ščo dozvoljaje švydše včyty inozemni movy
З новим методом навчання можна вивчати іноземні мови на 13% ефективніше.
Z novym metodom navčannja možna vyvčaty inozemni movy na 13% efektyvniše.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Іноземні мови та технології. Згідно з дослідженням вчених, дітям значно легше вчити іноземні мови. Мозок дорослих не може швидко пристосовуватись до вивчення нового матеріалу та повільніше засвоює інформацію. Однак, навіть попри це, вивчення мов має багато позитивних наслідків, одним з яких є зменшення ризику захворіти на хворобу Альцгеймера. Нещодавно група вчених з Америки розробила спеціальний пристрій, що дозволяє вчити швидше та ефективніше іноземні мови. Пристрій стимулює так званий блудний нерв безпечними електричними імпульсами. 36 дорослих носіїв англійської мови брали участь у дослідженні. Під час тестування учасників проєкту попросили послухати та розрізнити чотири тони мандаринського діалекту китайської мови — саме ці тони спричинять багато проблем в навчанні в іноземців. Читатйте також: 🎙 Google запустив онлайн-курси для подкастерів-початківців. Учасників розділили на три групи: Перша група слухала складні для сприйняття тони та отримувала нейростимуляцію за допомогою спеціального пристрою. Друга частина отримала простіші тони та також додаткову стимуляцію Третя група слухала всі тони та не мала жодної додаткової стимуляції Максимальні результати отримала друга група — люди навчились розрізняти тони на 13% краще та вивчали мови в два рази швидше за інших. Також ми вже раніше писали: #She’sNext: запустили освітню онлайн-платформу для жінок Особистий досвід: чи можна вивчити англійську мову лише за допомогою мобільних застосунків Creative Practice покаже цикл лекцій Основи дизайну в Планета Кіно На Дія.Бізнес з’явився освітній серіал про фінансову грамотність
Реклама 👇 Замовити

Іноземні мови та технології

Згідно з дослідженням вчених, дітям значно легше вчити іноземні мови. Мозок дорослих не може швидко пристосовуватись до вивчення нового матеріалу та повільніше засвоює інформацію.

Однак, навіть попри це, вивчення мов має багато позитивних наслідків, одним з яких є зменшення ризику захворіти на хворобу Альцгеймера.

Нещодавно група вчених з Америки розробила спеціальний пристрій, що дозволяє вчити швидше та ефективніше іноземні мови. Пристрій стимулює так званий «блудний нерв» безпечними електричними імпульсами.

36 дорослих носіїв англійської мови брали участь у дослідженні. Під час тестування учасників проєкту попросили послухати та розрізнити чотири тони мандаринського діалекту китайської мови — саме ці тони спричинять багато проблем в навчанні в іноземців.

Читайте також: 🎙 Google запустив онлайн-курси для подкастерів-початківців

Учасників розділили на три групи:

  • Перша група слухала складні для сприйняття тони та отримувала нейростимуляцію за допомогою спеціального пристрою.
  • Друга частина отримала простіші тони та також додаткову стимуляцію
  • Третя група слухала всі тони та не мала жодної додаткової стимуляції

Максимальні результати отримала друга група — люди навчились розрізняти тони на 13% краще та вивчали мови в два рази швидше за інших.

Також ми вже раніше писали:

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: