fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🔬 Вчені почали друкувати корали на 3D-принтері аби врятувати коралові рифи

👨🏼‍🔬 Včeni počaly drukuvaty koraly na 3D-prynteri aby vrjatuvaty koralovi ryfy
Штучно зроблені корали важко відрізнити від природніх.
Štučno zrobleni koraly važko vidriznyty vid pryrodnih.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Корали на 3D-принтері. Як передає Studway, американські вчені друкують корали із карбонату кальцію на 3D-принтері. Розробники зазначають, що такі корали допоможуть врятувати коралові рифи та цілі екосистеми. Компанія Objects and Ideograms моделює корали на основі природних відповідників — вони також мають циліндричну форму і пористу поверхню. Такі корали є домівкою для багатьох морських мешканців та коралових поліпів — вони мешкають у пористій поверхні та прогалинах коралів. Читатйте також: 🏘 У Бельгії вперше побудували будинок за допомогою 3D-принтеру. Багато необхідних організмів, що складають одну з найважливіших екосистем планети, знаходяться на межі зникнення. Підвищення температури океану, окислення води та інші чинники мають значний вплив на необхідні мікроорганізми. За допомогою коралів від дизайнерів Objects and Ideograms планують надрукувати на 3D-принтері каркаси для дому, в якому організми зможуть оселитись та відновлювати екосистему. Наразі в затоці у Сан-Франциско вже встановили прототипи коралів. Деякий час вони знаходитимуться під наглядом вчених, надалі планують збільшити кількість штучних коралів. Також ми вже раніше писали: Архітектори розпочали друкувати медичні прилади на 3D-принтері через спалах вірусу COVID-19 Укрзалізниця буде ремонтувати потяги за допомогою технологій 3D-друку 5 технологій, які змінюють наше життя зараз Як не стати жертвою шахраїв, обмінюючи криптовалюти
Реклама 👇 Замовити

Корали на 3D-принтері

Як передає Studway, американські вчені друкують корали із карбонату кальцію на 3D-принтері. Розробники зазначають, що такі корали допоможуть врятувати коралові рифи та цілі екосистеми.

Компанія Objects and Ideograms моделює корали на основі природних відповідників — вони також мають циліндричну форму і пористу поверхню.

Такі корали є домівкою для багатьох морських мешканців та коралових поліпів — вони мешкають у пористій поверхні та прогалинах коралів.

👨🏼‍🔬 Вчені почали друкувати корали на 3D-принтері аби врятувати коралові рифи 1

Читайте також: 🏘 У Бельгії вперше побудували будинок за допомогою 3D-принтеру

Багато необхідних організмів, що складають одну з найважливіших екосистем планети, знаходяться на межі зникнення.

Підвищення температури океану, окислення води та інші чинники мають значний вплив на необхідні мікроорганізми.

👨🏼‍🔬 Вчені почали друкувати корали на 3D-принтері аби врятувати коралові рифи 2

За допомогою коралів від дизайнерів Objects and Ideograms планують надрукувати на 3D-принтері каркаси для «дому», в якому організми зможуть оселитись та відновлювати екосистему.

👨🏼‍🔬 Вчені почали друкувати корали на 3D-принтері аби врятувати коралові рифи 3

Наразі в затоці у Сан-Франциско вже встановили прототипи коралів. Деякий час вони знаходитимуться під наглядом вчених, надалі планують збільшити кількість штучних коралів.

Також ми вже раніше писали:

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: