fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Zagoriy Foundation оголошує грантовий конкурс проєктів — розвиток культури благодійності в Україні

💸 Zagoriy Foundation ogološuje grantovyj konkurs projektiv — rozvytok kuľtury blagodijnosti v Ukraїni
До участі приймаються заявки від офіційно зареєстрованих в Україні неприбуткових організацій. Дедлайн подачі — 1 вересня 2020 року.
Do učasti pryjmajuťsja zajavky vid oficijno zarejestrovanyh v Ukraїni neprybutkovyh organizacij. Dedlajn podači — 1 veresnja 2020 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про конкурс. Місія Zagoriy Foundation — системний розвиток культури благодійності в Україні. Фонд виступає внутрішнім донором та підтримує проекти, що служать місії, а також мають просвітницький елемент та обєднують громади навколо вирішення суспільних викликів. Хто може брати участь. Грантові заявки приймаються від громадських та благодійних організацій та фондів, що офіційно зареєстровані на території Україні та мають код неприбутковості. Розмір гранту. Бюджет кожного проекту, який фонд підтримає в рамках конкурсу — до 300 тисяч грн. Один з ключових критеріїв оцінювання заявок — інноваційність. Для вагомих змін сфера благодійності потребує сміливих рішень, нестандартних підходів та використання сучасних інструментів, запозичених в тому числі з комерційного сектору. Інновації допомагають не тільки вирішувати поточні суспільні виклики, а працювати на випередження, зменшуючи їх прояв у майбутньому. Ми шукаємо проекти, що здатні вивести культуру благодійності на якісно новий рівень. Євгенія Мазуренко. директорка Zagoriy Foundation. Як подати заявку. Деталі конкурсу, проєктний гайд та форму заявки шукайте за посиланням. Дедлайн подачі — 1 вересня 2020 року. Результати оприлюднять протягом чотирьох тижнів після завершення прийому заявок.
Реклама 👇 Замовити

Про конкурс

Місія Zagoriy Foundation — системний розвиток культури благодійності в Україні. Фонд виступає внутрішнім донором та підтримує проекти, що служать місії, а також мають просвітницький елемент та об’єднують громади навколо вирішення суспільних викликів.

Хто може брати участь

Грантові заявки приймаються від громадських та благодійних організацій та фондів, що офіційно зареєстровані на території Україні та мають код неприбутковості.

💸 Zagoriy Foundation оголошує грантовий конкурс проєктів — розвиток культури благодійності в Україні 1

Розмір гранту

Бюджет кожного проекту, який фонд підтримає в рамках конкурсу — до 300 тисяч грн. Один з ключових критеріїв оцінювання заявок — інноваційність.

Для вагомих змін сфера благодійності потребує сміливих рішень, нестандартних підходів та використання сучасних інструментів, запозичених в тому числі з комерційного сектору. Інновації допомагають не тільки вирішувати поточні суспільні виклики, а працювати на випередження, зменшуючи їх прояв у майбутньому. Ми шукаємо проекти, що здатні вивести культуру благодійності на якісно новий рівень

Євгенія Мазуренко, директорка Zagoriy Foundation

💸 Zagoriy Foundation оголошує грантовий конкурс проєктів — розвиток культури благодійності в Україні 2

Як подати заявку

Деталі конкурсу, проєктний гайд та форму заявки шукайте за посиланням. Дедлайн подачі — 1 вересня 2020 року. Результати оприлюднять протягом чотирьох тижнів після завершення прийому заявок.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: