fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 «Бізнес-трамплін»: власники малого бізнесу зможуть отримати 500 тисяч грн на розвиток

💸 «Biznes-tramplin»: vlasnyky malogo biznesu zmožuť otrymaty 500 tysjač grn na rozvytok
6 серпня в Україні стартує «Бізнес-трамплін» — проєкт ROZETKA та Visa з підтримки малого бізнесу. Головний приз — 500 000 гривень на розвиток власної справи. Крім того, 30 учасників проєкту отримають комунікаційну підтримку, а топ-10 стануть героями спецвипуску Fedoriv Vlog.
6 serpnja v Ukraїni startuje «Biznes-tramplin» — projekt ROZETKA ta Visa z pidtrymky malogo biznesu. Golovnyj pryz — 500 000 gryveń na rozvytok vlasnoї spravy. Krim togo, 30 učasnykiv projektu otrymajuť komunikacijnu pidtrymku, a top-10 stanuť gerojamy specvypusku Fedoriv Vlog.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хто може брати участь. Подати заявку на участь може будь-який представник українського малого бізнесу в галузі виробництва товарів, надання послуг або сервісу. Взяти участь у проєкті Бізнес-трамплін можна за посиланням. Переможці отримають грошову винагороду у розмірі: 1 місце — 500 тисяч грн; 2 місце — 350 тисяч грн; 3, 4, 5 місця — по 200 тисяч грн. Як оберуть фіналістів. Десятьох фіналістів визначить всеукраїнське голосування на сайті Українська правда, а п’ятірку переможців обере журі. У його складі: Владислав Чечоткін, співзасновник та СЕО ROZETKA; Віра Платонова, старший віце-президент Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи; Андрій Федорів, засновник і CEO FEDORIV GROUP; Олег Гороховський, співзасновник monobank; Вікторія Тігіпко, засновниця та керівна партнерка венчурного фонду TA Ventures, президентка клубу приватних інвесторів ICLUB Global. Які критерії матиме журі. компанія планує зацифрувати процеси та впроваджувати нові технології (або вже це робить); має чітке позиціювання на ринку та ідею; виготовляє якісний продукт чи надає послуги в Україні; має прописаний план розвитку бізнесу. Етапи проєкту. 6-13 серпня. Відбір учасників у соціальних мережах  Представники малого бізнесу публікують на сторінках бренду у соцмережах фото або коротке відео, розповідають про себе, свій продукт і перспективи розвитку бізнесу. Також учасники мають заповнити заявку на участь у проєкті. 14 серпня. Визначення топ-30  Команда проєкту відбирає 30 учасників, відео- або фотовізитівка яких була найбільш переконливою і відповідала вимогам, зазначеним в офіційних правилах проєкту. 20-27 серпня. Відкрите голосування за топ-10 учасників Топ-30 номінантів потрапляють у спеціальний проєкт на сайті Українська правда — для голосування широкої аудиторії. Читачі Української правди оберуть 10 найкращих проєктів. 25 вересня. Краш-тест від журі та зйомки у Fedoriv Vlog  Про десятку фіналістів буде знято відеопроєкт, який виходитиме на офіційних сторінках ROZETKA та Visa у соціальних мережах. Крім того, вони будуть запрошені на краш-тест свого бізнесу перед професійним журі. Презентації будуть зняті командою Fedoriv Vlog і ляжуть в основу спеціального випуску, присвяченого проєкту. 28 вересня. Оголошення переможців На сторінці проєкту з’являться імена п’ятьох переможців, яких обере журі. Читайте також про те, що на Дія.Бізнес з’явився освітній серіал про фінансову грамотність.
Реклама 👇 Замовити

Хто може брати участь

Подати заявку на участь може будь-який представник українського малого бізнесу в галузі виробництва товарів, надання послуг або сервісу.

Взяти участь у проєкті «Бізнес-трамплін» можна за посиланням.

Переможці отримають грошову винагороду у розмірі:

  • 1 місце — 500 тисяч грн;
  • 2 місце — 350 тисяч грн;
  • 3, 4, 5 місця — по 200 тисяч грн.

Як оберуть фіналістів

Десятьох фіналістів визначить всеукраїнське голосування на сайті «Українська правда», а п’ятірку переможців обере журі.

У його складі: Владислав Чечоткін, співзасновник та СЕО ROZETKA; Віра Платонова, старший віце-президент Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи; Андрій Федорів, засновник і CEO FEDORIV GROUP; Олег Гороховський, співзасновник monobank; Вікторія Тігіпко, засновниця та керівна партнерка венчурного фонду TA Ventures, президентка клубу приватних інвесторів ICLUB Global.

💸 «Бізнес-трамплін»: власники малого бізнесу зможуть отримати 500 тисяч грн на розвиток 1

Які критерії матиме журі

  • компанія планує зацифрувати процеси та впроваджувати нові технології (або вже це робить);
  • має чітке позиціювання на ринку та ідею;
  • виготовляє якісний продукт чи надає послуги в Україні;
  • має прописаний план розвитку бізнесу.

Етапи проєкту

6-13 серпня. Відбір учасників у соціальних мережах 

Представники малого бізнесу публікують на сторінках бренду у соцмережах фото або коротке відео, розповідають про себе, свій продукт і перспективи розвитку бізнесу. Також учасники мають заповнити заявку на участь у проєкті.

14 серпня. Визначення топ-30 

Команда проєкту відбирає 30 учасників, відео- або фотовізитівка яких була найбільш переконливою і відповідала вимогам, зазначеним в офіційних правилах проєкту.

20-27 серпня. Відкрите голосування за топ-10 учасників

Топ-30 номінантів потрапляють у спеціальний проєкт на сайті «Українська правда» — для голосування широкої аудиторії. Читачі «Української правди» оберуть 10 найкращих проєктів.

25 вересня. Краш-тест від журі та зйомки у Fedoriv Vlog 

Про десятку фіналістів буде знято відеопроєкт, який виходитиме на офіційних сторінках ROZETKA та Visa у соціальних мережах. Крім того, вони будуть запрошені на краш-тест свого бізнесу перед професійним журі. Презентації будуть зняті командою Fedoriv Vlog і ляжуть в основу спеціального випуску, присвяченого проєкту.

28 вересня. Оголошення переможців

На сторінці проєкту з’являться імена п’ятьох переможців, яких обере журі.

Читайте також про те, що на Дія.Бізнес з’явився💸 «Бізнес-трамплін»: власники малого бізнесу зможуть отримати 500 тисяч грн на розвиток 2👨🏼‍💻 На Дія.Бізнес з’явився освітній серіал про фінансову грамотність освітній серіал про фінансову грамотність.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: