fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📈 Forbes опублікував рейтинг найдорожчих брендів світу

📈 Forbes opublikuvav rejtyng najdorožčyh brendiv svitu
Найбільше ціна з минулого року зросла у Netflix — 72%.
Najbiľše cina z mynulogo roku zrosla u Netflix — 72%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рейтинг найдорожчих брендів від Forbes. Відповідно до щорічного рейтингу Forbes, найдорожчим брендом 2020 року стала компанія Apple. Друге місце посів Google, а на третьому місці рейтингу можна побачити Microsoft. Перша пятірка залишилась незмінною з минулого року. Однак є відчутні зміни у ціні Facebook — вартість соцмережі зменшилась на 21%. Вперше до рейтингу потрапили компанії Hennessy та Burger King. Загальна вартість ста найдорожчих брендів складає $2,54 трильйона, що більше ніж торік — $2,33 трильйона. Понад 50 компаній в рейтингу походять з США. А серед інших найбільше — у Німеччини (10), Франції (9), Японії (6 брендів) та Швейцарії (5). ТОП-10 найдорожчих брендів виглядає так: Читатйте також: 📉 Дослідження Poster: прибутки 54% закладів зменшились у порівнянні з минулим липнем. Apple — $241,2 млрд (+17%); Google — $207,5 млрд (+24%); Microsoft — $162,9 млрд (+30%); Amazon — $135,4 млрд (+40%); Facebook — $70,3 млрд (-21%); Coca-Cola — $64,4 млрд (+9%); Disney — $61,3 млрд (+18%); Samsung — $50,4 млрд (-5%); Louis Vuitton — $47,2 млрд (+20%); McDonaldʼs — $46,1 млрд (+5%). У Forbes зазначили, що наступного року рейтинг може мати зовсім інших вигляд, оскільки пандемія змінила умови бізнесу і підприємці повинні жити в умовах нових реалій. Очікується, що ціна компаній Netflix, PayPal та Amazon зросте через великий попит на послуги сервісів під час карантину по всьому світові. Особливо популярним під час умов самоізоляції став стрімінговий сервіс Netflix. Раніше ми розповідали історію Netflix — як змінити правила гри та стати головним стрімінгом планети. Також ми вже писали, як в Україні можуть дозволити отримувати офіційний email разом з паспортом.
Реклама 👇 Замовити

Рейтинг найдорожчих брендів від Forbes

Відповідно до щорічного рейтингу Forbes, найдорожчим брендом 2020 року стала компанія Apple. Друге місце посів Google, а на третьому місці рейтингу можна побачити Microsoft.

Перша п’ятірка залишилась незмінною з минулого року. Однак є відчутні зміни у ціні Facebook — вартість соцмережі зменшилась на 21%. Вперше до рейтингу потрапили компанії Hennessy та Burger King.

Загальна вартість ста найдорожчих брендів складає $2,54 трильйона, що більше ніж торік — $2,33 трильйона.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
📈 Forbes опублікував рейтинг найдорожчих брендів світу 1

Найбільші зміни вартості компаній

Понад 50 компаній в рейтингу походять з США. А серед інших найбільше — у Німеччини (10), Франції (9), Японії (6 брендів) та Швейцарії (5).

ТОП-10 найдорожчих брендів виглядає так:

Читайте також: 📉 Дослідження Poster: прибутки 54% закладів зменшились у порівнянні з минулим липнем
  1. Apple — $241,2 млрд (+17%);
  2. Google — $207,5 млрд (+24%);
  3. Microsoft — $162,9 млрд (+30%);
  4. Amazon — $135,4 млрд (+40%);
  5. Facebook — $70,3 млрд (-21%);
  6. Coca-Cola — $64,4 млрд (+9%);
  7. Disney — $61,3 млрд (+18%);
  8. Samsung — $50,4 млрд (-5%);
  9. Louis Vuitton — $47,2 млрд (+20%);
  10. McDonaldʼs — $46,1 млрд (+5%).

У Forbes зазначили, що наступного року рейтинг може мати зовсім інших вигляд, оскільки пандемія змінила умови бізнесу і підприємці повинні жити в умовах «нових реалій». Очікується, що ціна компаній Netflix, PayPal та Amazon зросте через великий попит на послуги сервісів під час карантину по всьому світові.

Особливо популярним під час умов самоізоляції став стрімінговий сервіс Netflix. Раніше ми розповідали📈 Forbes опублікував рейтинг найдорожчих брендів світу 2📺 Історія Netflix. Як змінити правила гри та стати головним стрімінгом планети історію Netflix — як змінити правила гри та стати головним стрімінгом планети.

Також ми вже писали📈 Forbes опублікував рейтинг найдорожчих брендів світу 3📧 В Україні можуть дозволити отримувати офіційний email разом з паспортом, як в Україні можуть дозволити отримувати офіційний email разом з паспортом.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: