fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💼 Facebook шукає аккаунт менеджера для роботи з українськими бізнесами

👨🏼‍💼 Facebook šukaje akkaunt menedžera dlja roboty z ukraїnśkymy biznesamy
Посада базується у штаб-квартирі EMEA Global Business Group у Facebook у Дубліні.
Posada bazujeťsja u štab-kvartyri EMEA Global Business Group u Facebook u Dublini.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Робота в Facebook. Якщо ви завжди хотіли працювати в Facebook, то це ваш шанс. Аккаунт менеджер приєднається до частини команди EMEA Global Business Group, розташованої в Ірландії. Аккаунт менеджер буде розвивати відносини між клієнтами та проводити консалтинг компаній відповідно до бажаних цілей. Аби залишити заявку необхідно: Мати попередній досвід у сфері продажів та підтримки клієнтів або консалтингу Вміти працювати в команді та бути готовим адаптуватися до будь-яких умов Швидко та правильно визначати пріоритети в критичних ситуаціях Вміти визначати тенденції в галузі експертизи чи фокусу Вільно володіти англійською мовою. Українська, білоруська чи грецька — плюс Знати ринок роботи на ринках Центральної та Східної Європи Facebook шукає аккаунт менеджера, зосередженого на консультаційних продажах, який може розвинути потужні відносини з клієнтами, що дозволять досягти вражаючих результатів у амбітних цілях. Люди, які приєднаються до нашої команди, матимуть чудову можливість розвивати відносини з клієнтами, як частина команди EMEA Global Business Group.. Опис вакансії головного бухгалтера на Facebook. . Читатйте також: 🤔 Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього. Окрім того, компанія готова забезпечити житло для співробітників з обмеженими фізичними можливостями. Отримати допомогу можна за адресою: [email protected] Ознайомитись з повним переліком усіх необхідних критеріїв та залишити свою заявку можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як Apple шукає головного бухгалтера в Україні — як відправити CV та що потрібно для кандидата.
Реклама 👇 Замовити

Робота в Facebook

Якщо ви завжди хотіли працювати в Facebook, то це ваш шанс.

Аккаунт менеджер приєднається до частини команди EMEA Global Business Group, розташованої в Ірландії. Аккаунт менеджер буде розвивати відносини між клієнтами та проводити консалтинг компаній відповідно до бажаних цілей.

Аби залишити заявку необхідно:

  • Мати попередній досвід у сфері продажів та підтримки клієнтів або консалтингу
  • Вміти працювати в команді та бути готовим адаптуватися до будь-яких умов
  • Швидко та правильно визначати пріоритети в критичних ситуаціях
  • Вміти визначати тенденції в галузі експертизи чи фокусу
  • Вільно володіти англійською мовою. Українська, білоруська чи грецька — плюс
  • Знати ринок роботи на ринках Центральної та Східної Європи

Facebook шукає аккаунт менеджера, зосередженого на консультаційних продажах, який може розвинути потужні відносини з клієнтами, що дозволять досягти вражаючих результатів у амбітних цілях. Люди, які приєднаються до нашої команди, матимуть чудову можливість розвивати відносини з клієнтами, як частина команди EMEA Global Business Group.

Опис вакансії головного бухгалтера на Facebook
Читайте також: 🤔 Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього

Окрім того, компанія готова забезпечити житло для співробітників з обмеженими фізичними можливостями. Отримати допомогу можна за адресою: [email protected]

Ознайомитись з повним переліком усіх необхідних критеріїв та залишити свою заявку можна за посиланням.

👨🏼‍💼 Facebook шукає аккаунт менеджера для роботи з українськими бізнесами 1Також ми вже раніше писали👨🏼‍💼 Facebook шукає аккаунт менеджера для роботи з українськими бізнесами 2👨🏼‍💼 Apple шукає головного бухгалтера в Україні — як відправити CV та що потрібно для кандидата, як Apple шукає головного бухгалтера в Україні — як відправити CV та що потрібно для кандидата.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: