fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💊 Вакцина проти COVID-19: яка ціна може бути у ліків

💊 Vakcyna proty COVID-19: jaka cina može buty u likiv
Окрім того, очікується, що до кінця цього року з'являться «терапевтичні ліки», що дозволять зменшити смертність від хвороби.
Okrim togo, očikujeťsja, ščo do kincja ćogo roku z'javljaťsja «terapevtyčni liky», ščo dozvoljať zmenšyty smertnisť vid hvoroby.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ціна вакцини проти COVID-19. Згідно з повідомленням Financial Times, ціна на вакцину проти COVID-19 може складати $50-60 (1 300-1 690₴) — тобто $25-30 (694-833₴) за інєкцію. Таку ціну можуть мати ліки фармацевтичної компанії Moderna. Однак, очікується, що така ціна буде для США, а скільки саме буде коштувати ліки в інших країнах — наразі точно не відомо. Наразі Moderna розпочала фінальну стадію клінічних випробовувань вакцини, в ній візьмуть участь 30 тисяч осіб. Компанія вже повідомила що вона готова поставляти від 500 мільйонів до 1 мільярда доз вакцини на рік. https://www.youtube.com/watch?v=qJlP91xjvsQ&feature=emb_logo Читатйте також: 👩‍⚕️ Тест: чи добре ви знаєте коронавірус?. Інші компанії вже також оголосили приблизні ціни. Нещодавно Pfizer та BioNTech уклали угоду з урядом США стосовно продажу 600 мільйон доз вакцин за $19,5, що значно дешевше за пропозицію Moderna. Компанія AstraZeneca домовилась про постачання ліків до Нідерландів, Німеччини, Франції та Італії за ціною $3-4 за дозу. Як припустив американський мільярдер та засновник компанії Microsoft Білл Гейтс, вже до кінця 2020 року людство зможе винайти ліки, що дозволять зменшити смертність від COVID-19. Терапевтичні ліки. Відповідно до заяви Білла Гейтса в інтервю CNBC, наприкінці цього року можуть зявитись терапевтичні ліки проти коронавірусу. Такі ліки зможуть помякшити симптоми хвороби. Розробка ліків проти певних ознак COVID-19 є швидшим, аніж вакцини. Однак, Білл Гейтс зазначив, що терапевтичні засоби не зможуть остаточно подолати хворобу. Аби повернутись до нормальних часів необхідні захисні ліки — вакцина. Нещодавно ми вже писали, як в Оксфорді повідомили про перші позитивні результати розробки вакцини.
Реклама 👇 Замовити

Ціна вакцини проти COVID-19

Згідно з повідомленням Financial Times, ціна на вакцину проти COVID-19 може складати $50-60 (1 300-1 690₴) — тобто $25-30 (694-833₴) за ін’єкцію. Таку ціну можуть мати ліки фармацевтичної компанії Moderna.

Однак, очікується, що така ціна буде для США, а скільки саме буде коштувати ліки в інших країнах — наразі точно не відомо.

Наразі Moderna розпочала фінальну стадію клінічних випробовувань вакцини, в ній візьмуть участь 30 тисяч осіб. Компанія вже повідомила що вона готова поставляти від 500 мільйонів до 1 мільярда доз вакцини на рік.

Читайте також: 👩‍⚕️ Тест: чи добре ви знаєте коронавірус?

Інші компанії вже також оголосили приблизні ціни. Нещодавно Pfizer та BioNTech уклали угоду з урядом США стосовно продажу 600 мільйон доз вакцин за $19,5, що значно дешевше за пропозицію Moderna.

Компанія AstraZeneca домовилась про постачання ліків до Нідерландів, Німеччини, Франції та Італії за ціною $3-4 за дозу.

Як припустив американський мільярдер та засновник компанії Microsoft Білл Гейтс, вже до кінця 2020 року людство зможе винайти ліки, що дозволять зменшити смертність від COVID-19.

«Терапевтичні ліки»

Відповідно до заяви Білла Гейтса в інтерв’ю CNBC, наприкінці цього року можуть з’явитись «терапевтичні ліки» проти коронавірусу. Такі ліки зможуть пом’якшити симптоми хвороби.

Розробка ліків проти певних ознак COVID-19 є швидшим, аніж вакцини. Однак, Білл Гейтс зазначив, що терапевтичні засоби не зможуть остаточно подолати хворобу. Аби повернутись до нормальних часів необхідні захисні ліки — вакцина.

Нещодавно ми вже писали💊 Вакцина проти COVID-19: яка ціна може бути у ліків 2🧪 Вакцина проти COVID-19: в Оксфорді повідомили про перші позитивні результати, як в Оксфорді повідомили про перші позитивні результати розробки вакцини.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: