fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎵 «Безцінні уроки музики»: Mastercard запустив проєкт перезавантаження музичних уроків в школах

🎵 «Bezcinni uroky muzyky»: Mastercard zapustyv projekt perezavantažennja muzyčnyh urokiv v školah
Новий проєкт компанії ― «Безцінні уроки музики» ― стане джерелом натхнення для вчителів. На сайті проєкту можна буде знайти рекомендації та інноваційні методи викладання від педагогів з усієї країни.
Novyj projekt kompaniї ― «Bezcinni uroky muzyky» ― stane džerelom nathnennja dlja včyteliv. Na sajti projektu možna bude znajty rekomendaciї ta innovacijni metody vykladannja vid pedagogiv z usijeї kraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Безцінні уроки музики від Mastercard. На початку 2020 року компанія Mastercard провела дослідження серед школярів 2-7 класів України. Воно показало, що лише 45% учнів подобаються уроки музичного мистецтва в школі, 43% вважають їх сучасними та модними. І лише 26% сприймають уроки музики як важливі у порівнянні з іншими дисциплінами. Таке ставлення дітей формується під впливом відношення до предмета їх батьків та суспільства в цілому. Проте, як показує закордонний досвід, зокрема Нідерландів та Великобританії, музичне мистецтво вкрай важливе. Дослідження свідчить, що уроки музики в школі сприяють кращим успіхам учнів і з інших предметів (підвищує показники успішності на 10-18% з математики, читання, іноземних мов), допомагають швидше соціалізуватися новачкам, підвищують рівень колективного духу в класі, а також покращують ставлення учнів до своєї школи. Чим більше годин виділено на предмет музики, тим кращі та вищі ці показники. Музика вкрай важлива для українців: за даними дослідження Mastercard, вона входить в ТОП-3 passion-категорій в нашій країні (...). Ми дуже раді, що нашу ініціативу підтримали Міністерство освіти і науки України та MONATIK, спільними зусиллями ми зможемо надихнути вчителів та зацікавити дітей.. Наталя Байдала. Директорка із маркетингу Mastercard в Україні. Читатйте також: 🤩 Jerry Heil випустила кліп спільно зі стартапом RefaceAI — авторами Doublicat. Наразі стартував перший етап проєкту Безцінні уроки музики ― збір порад та матеріалів від педагогів, методистів, музикантів та всіх небайдужих. Поділитися своєю ідеєю можна на сайті. Збір матеріалів триватиме до 30 листопада 2020 року. Всі вхідні матеріали сайту перевірятимуть досвідчені педагоги та методисти із практичним досвідом роботи в школі. Найкращі конспекти, методики та вправи будуть опубліковані на сайті проєкту, щоб нести натхнення та практичну користь для кожного вчителя музичного мистецтва України. https://www.youtube.com/watch?v=2A3bZa7cP2A&feature=emb_logo Восени 2020 року, на другому етапі проєкту, Mastercard планує провести презентацію сайту з напрацьованими та готовими матеріалами для вчителів музичного мистецтва. Скористатися матеріалами зможуть тисячі викладачів музики по всій Україні вже у новому навчальному році  незважаючи на формат роботи шкіл, адже всі конспекти будуть адаптивними як для дистанційного викладання, так і для звичайного формату роботи в школі Також ми вже раніше писали, як Тейлор Свіфт (неочікувано) випустила новий альбом folklore.
Реклама 👇 Замовити

«Безцінні уроки музики» від Mastercard

На початку 2020 року компанія Mastercard провела дослідження серед школярів 2-7 класів України. Воно показало, що лише 45% учнів подобаються уроки музичного мистецтва в школі, 43% вважають їх сучасними та модними.

І лише 26% сприймають уроки музики як важливі у порівнянні з іншими дисциплінами. Таке ставлення дітей формується під впливом відношення до предмета їх батьків та суспільства в цілому.

Проте, як показує закордонний досвід, зокрема Нідерландів та Великобританії, музичне
мистецтво вкрай важливе. Дослідження свідчить, що уроки музики в школі сприяють кращим
успіхам учнів і з інших предметів (підвищує показники успішності на 10-18% з математики,
читання, іноземних мов), допомагають швидше соціалізуватися новачкам, підвищують рівень
колективного духу в класі, а також покращують ставлення учнів до своєї школи.

🎵 «Безцінні уроки музики»: Mastercard запустив проєкт перезавантаження музичних уроків в школах 1

Чим більше годин виділено на предмет музики, тим кращі та вищі ці показники.

Музика вкрай важлива для українців: за даними дослідження Mastercard, вона входить в ТОП-3 passion-категорій в нашій країні (...). Ми дуже раді, що нашу ініціативу підтримали Міністерство освіти і науки України та MONATIK, спільними зусиллями ми зможемо надихнути вчителів та зацікавити дітей.

Наталя Байдала, Директорка із маркетингу Mastercard в Україні

Наразі стартував перший етап проєкту «Безцінні уроки музики» ― збір порад та матеріалів від педагогів, методистів, музикантів та всіх небайдужих.

Поділитися своєю ідеєю можна на сайті. Збір матеріалів триватиме до 30 листопада 2020 року.

🎵 «Безцінні уроки музики»: Mastercard запустив проєкт перезавантаження музичних уроків в школах 2

Всі вхідні матеріали сайту перевірятимуть досвідчені педагоги та методисти із практичним досвідом роботи в школі.

Найкращі конспекти, методики та вправи будуть опубліковані на сайті проєкту, щоб нести натхнення та практичну користь для кожного вчителя музичного мистецтва України.

Восени 2020 року, на другому етапі проєкту, Mastercard планує провести презентацію сайту з
напрацьованими та готовими матеріалами для вчителів музичного мистецтва.

Скористатися матеріалами зможуть тисячі викладачів музики по всій Україні вже у новому навчальному році  незважаючи на формат роботи шкіл, адже всі конспекти будуть адаптивними як для дистанційного викладання, так і для звичайного формату роботи в школі

Також ми вже раніше писали🎵 «Безцінні уроки музики»: Mastercard запустив проєкт перезавантаження музичних уроків в школах 3😲 Тейлор Свіфт (неочікувано) випустила новий альбом folklore, як Тейлор Свіфт (неочікувано) випустила новий альбом folklore.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: