fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Дослідження: 99% опитаних українців, віком від 25 до 34 років, користуються Viber

📱 Doslidžennja: 99% opytanyh ukraїnciv, vikom vid 25 do 34 rokiv, korystujuťsja Viber
Результати опитування, що було нещодавно проведене українським агентством з маркетингових досліджень InMind, говорять про те, що Viber — найпопулярніший застосунок для обміну повідомленнями в Україні, якому переважно віддає перевагу молодь у сегменті від 25 до 34 років.
Rezuľtaty opytuvannja, ščo bulo neščodavno provedene ukraїnśkym agentstvom z marketyngovyh doslidžeń InMind, govorjať pro te, ščo Viber — najpopuljarnišyj zastosunok dlja obminu povidomlennjamy v Ukraїni, jakomu perevažno viddaje perevagu moloď u segmenti vid 25 do 34 rokiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Популярність Viber. В середині 2020 року Rakuten Viber був визнаний найпопулярнішим застосунком для обміну повідомленнями в Україні. Маркетингове дослідження проводило українське дослідницьке агентство InMind. Згідно з результатами опитування серед міського населення, 97% респондентів користуються Viber, що робить застоунок найпопулярнішим на ринку. У віковому сегменті від 25 до 34 років (одному із найбільших сегментів) 99% опитаних користуються застосунком. Більшість респондентів стверджує, що користується програмою для спілкування з родиною, сусідами, іншими батьками та для навчання. Згідно з отриманими результатами дослідженням, Viber популярний як у великих містах з кількістю населення у понад 500 тис. осіб, у тому числі й в Києві, так і у містах з населенням меншим, ніж 500 тис. — 98% та 95% відповідно. Японська комунікаційна платформа стверджує про збільшення кількості випадків використання версії застосунку для комп’ютера на 28% у травні у порівнянні з січнем 2020 року. Функціями для групового спілкування у Viber також почали користуватись частіше: середня кількість повідомлень на користувача у групових чатах зросла на 18%, а кількість групових дзвінків на користувача — на 50% за той же період. Ми активно працюємо над розробкою нових стратегічних партнерств в Україні, які будуть корисними в сучасних умовах життя — починаючи з дистанційної освіти та охорони здоров’я та закінчуючи партнерствами з волонтерськими та неурядовими організаціями.. Атанас Райков. Старший Директор Rakuten Viber в регіоні EEMENA. Читатйте також: 🗺 Кишенькова Країна: в Україні оцифрують 40 обєктів спадщини та памяток архітектури. Раніше в цьому році застосунок був визнаний одним з основних інструментів для онлайн-навчання згідно з результатами опитування, проведеного Службою освітнього омбудсмена — програмою користуються у 94% випадків дистанційного навчання в школі. Повертаючись до результатів останнього дослідження, проведеного агентством InMind, серед цільової аудиторії віком від 24 до 34 років найпопулярнішим застосунком для обміну повідомленнями в червні став Viber — ним користуються 99% опитаних. Друге та третє місце посідають Facebook Messenger і Telegram. WhatsApp та Skype знаходяться у рейтингу нижче — ними користуються менше ніж 50% українців (віком від 25 до 34 років). Якщо говорити глобально, то у всьому світі за 60 секунд у Viber надсилають 3 мільйони повідомлень, 300 000 стікерів і понад 1,5 мільйона зображень. Також ми вже раніше писали, як конкурс мобільної фотографії iPhone Photography Awards оголосив переможців 2020 року.
Реклама 👇 Замовити

Популярність Viber

В середині 2020 року Rakuten Viber був визнаний найпопулярнішим застосунком для обміну повідомленнями в Україні. Маркетингове дослідження проводило українське дослідницьке агентство InMind.

Згідно з результатами опитування серед міського населення, 97% респондентів користуються Viber, що робить застоунок найпопулярнішим на ринку. У віковому сегменті від 25 до 34 років (одному із найбільших сегментів) 99% опитаних користуються застосунком. Більшість респондентів стверджує, що користується програмою для спілкування з родиною, сусідами, іншими батьками та для навчання.

📱 Дослідження: 99% опитаних українців, віком від 25 до 34 років, користуються Viber 1

Згідно з отриманими результатами дослідженням, Viber популярний як у великих містах з кількістю населення у понад 500 тис. осіб, у тому числі й в Києві, так і у містах з населенням меншим, ніж 500 тис. — 98% та 95% відповідно. Японська комунікаційна платформа стверджує про збільшення кількості випадків використання версії застосунку для комп’ютера на 28% у травні у порівнянні з січнем 2020 року.

Функціями для групового спілкування у Viber також почали користуватись частіше: середня кількість повідомлень на користувача у групових чатах зросла на 18%, а кількість групових дзвінків на користувача — на 50% за той же період.

Ми активно працюємо над розробкою нових стратегічних партнерств в Україні, які будуть корисними в сучасних умовах життя — починаючи з дистанційної освіти та охорони здоров’я та закінчуючи партнерствами з волонтерськими та неурядовими організаціями.

Атанас Райков, Старший Директор Rakuten Viber в регіоні EEMENA
Читайте також: 🗺 «Кишенькова Країна»: в Україні оцифрують 40 об’єктів спадщини та пам’яток архітектури

Раніше в цьому році застосунок був визнаний одним з основних інструментів для онлайн-навчання згідно з результатами опитування, проведеного Службою освітнього омбудсмена — програмою користуються у 94% випадків дистанційного навчання в школі.

Повертаючись до результатів останнього дослідження, проведеного агентством InMind, серед цільової аудиторії віком від 24 до 34 років найпопулярнішим застосунком для обміну повідомленнями в червні став Viber — ним користуються 99% опитаних.

Друге та третє місце посідають Facebook Messenger і Telegram. WhatsApp та Skype знаходяться у рейтингу нижче — ними користуються менше ніж 50% українців (віком від 25 до 34 років).

Якщо говорити глобально, то у всьому світі за 60 секунд у Viber надсилають 3 мільйони повідомлень, 300 000 стікерів і понад 1,5 мільйона зображень.

Також ми вже раніше писали📱 Дослідження: 99% опитаних українців, віком від 25 до 34 років, користуються Viber 2🤳🏻 Конкурс мобільної фотографії iPhone Photography Awards оголосив переможців 2020 року, як конкурс мобільної фотографії iPhone Photography Awards оголосив переможців 2020 року.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: