fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😔 Як підготуватись до своєї смерті: сайт Lantern, що допоможе у критичній ситуації

😔 Jak pidgotuvatyś do svojeї smerti: sajt Lantern, ščo dopomože u krytyčnij sytuaciї
Цей сайт є особливо популярним серед покоління міленіалів.
Cej sajt je osoblyvo populjarnym sered pokolinnja milenialiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сайт Lantern. Стартап Lantern зявився минулої осені, ще на етапі pre-seed він отримав $890 тисяч фінансування. Сервіс пропонує спеціальні послуги на випадок, якщо ваш родич або знайомий пішов з цього світу. Платформа допомагає спланувати похорони, розібратись з логістикою та узгодити певні формальності після втрати. Окрім того, на сайті є багато різноманітних статей з інформацією про те, як саме варто підготуватись до своєї смерті. За допомогою покрокового керівництва можна узгодити всі деталі — від фінансової частини до зберігання вашої інформації. До того ж Lantern допомагає потім залишити частину себе у цьому світі. Сервіс спонукає користувачів роздумувати над їхньою спадщиною та що саме вони хотіли б сказати свої родичам — певні поради, побажання чи історії з життя. Читатйте також: 😔 Українські студенти створили чат-бота для боротьби з депресією — Elomia. Уся інформація є надійно захищеною, сайт використовує шифрування й нараз не зберігає інформацію, яку він не може захистити — паролі, банківські рахунки та номери соціального страхування. Ідея створити Lantern зявилась тоді, коли одна зі співзасновниць сервісу Ліса Едді втратила свою бабусю. Вона не знала, що саме треба робити в цій ситуації й просто шукала відповідь в інтернеті. Але, як виявилось, мережа мала багато не потрібної інформації, саме тоді вона вирішила зробити єдину платформу, що матиме перелік необхідних дій у такій ситуації. Наразі платформа має декілька користувачів, більш з яких є віком 25-35 років, тобто належать до покоління Y — міленіалів. Як зазначає доцентка кафедри антропології в університеті Брандейс Аніта Ганніг, таку популярність сервісу серед міленіалів можна пояснити тим, що це є більш відкрите покоління, яке звикло мати все в своєму житті організованим та упорядкованим. Платформа допомагає відчути людям, що смерть це лише частина життя й до цього також варто готуватись. Також ми вже раніше писали, як похоронний стартап Farewill отримав $25 млн інвестицій.
Реклама 👇 Замовити

Сайт Lantern

Стартап Lantern з’явився минулої осені, ще на етапі pre-seed він отримав $890 тисяч фінансування. Сервіс пропонує спеціальні послуги на випадок, якщо ваш родич або знайомий пішов з цього світу. Платформа допомагає спланувати похорони, розібратись з логістикою та узгодити певні формальності після втрати.

Окрім того, на сайті є багато різноманітних статей з інформацією про те, як саме варто підготуватись до своєї смерті. За допомогою покрокового керівництва можна узгодити всі деталі — від фінансової частини до зберігання вашої інформації.

😔 Як підготуватись до своєї смерті: сайт Lantern, що допоможе у критичній ситуації 1

До того ж Lantern допомагає потім залишити частину себе у цьому світі. Сервіс спонукає користувачів роздумувати над їхньою спадщиною та що саме вони хотіли б сказати свої родичам — певні поради, побажання чи історії з життя.

Читайте також: 😔 Українські студенти створили чат-бота для боротьби з депресією — Elomia

Уся інформація є надійно захищеною, сайт використовує шифрування й нараз не зберігає інформацію, яку він не може захистити — паролі, банківські рахунки та номери соціального страхування.

Ідея створити Lantern з’явилась тоді, коли одна зі співзасновниць сервісу Ліса Едді втратила свою бабусю. Вона не знала, що саме треба робити в цій ситуації й просто шукала відповідь в інтернеті. Але, як виявилось, мережа мала багато не потрібної інформації, саме тоді вона вирішила зробити єдину платформу, що матиме перелік необхідних дій у такій ситуації.

Наразі платформа має декілька користувачів, більш з яких є віком 25-35 років, тобто належать до покоління Y — «міленіалів».

Як зазначає доцентка кафедри антропології в університеті Брандейс Аніта Ганніг, таку популярність сервісу серед міленіалів можна пояснити тим, що це є більш відкрите покоління, яке звикло мати все в своєму житті організованим та упорядкованим. Платформа допомагає відчути людям, що смерть це лише частина життя й до цього також варто готуватись.

Також ми вже раніше писали😔 Як підготуватись до своєї смерті: сайт Lantern, що допоможе у критичній ситуації 2☠️ Похоронний стартап Farewill отримав $25 млн інвестицій, як похоронний стартап Farewill отримав $25 млн інвестицій.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: