fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔬 Вчені розробили новий препарат, що вбиває клітини раку молочної залози

🔬 Včeni rozrobyly novyj preparat, ščo vbyvaje klityny raku moločnoї zalozy
Перед масовим використанням ліки повинні пройти ще низку тестів на ефективність і безпеку.
Pered masovym vykorystannjam liky povynni projty šče nyzku testiv na efektyvnisť i bezpeku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Препарат проти раку молочної залози. Науковці з Університету Арканзасу створили нанопрепарат, що допомагає вилікувати рак молочної залози та не шкодить здоровю. Новий препарат посилює можливості фотодинамічної терапії — методу лікування за допомогою світлочутливих речовин та певної хвилі світла. Про це передає видання Маяк з посиланням на журнал Advanced Therapeutics. Особливість фотодинамічної терапії в тому, що для лікування цей метод не потребує хіміотерапії, опромінення чи хірургічного втручання. Цей тип лікування не впливає на здорові клітини та не має негативних наслідків. Читатйте також: 🧪 Вакцина проти COVID-19: в Оксфорді повідомили про перші позитивні результати. Однак, фотодинамічна терапія є неефективною, якщо ракові клітини поширились організмом або просто знаходяться дуже далеко — світло не може дістатись до клітин. Новий препарат значно посилює можливості фотодинамічної терапії — тканини стають чутливішими до світла та до опромінення. Завдяки світлу організм починає виробляти особливі форми кисню, що вбивають ракові клітини. Окрім того, нанопрепарат можна використовувати під час МРТ та флуоресцентної томографії, що надає можливість контролювати роботу ліків. Також ми вже раніше писали, як онлайн-терапія при депресії є ефективнішою, ніж традиційна.
Реклама 👇 Замовити

Препарат проти раку молочної залози

Науковці з Університету Арканзасу створили нанопрепарат, що допомагає вилікувати рак молочної залози та не шкодить здоров’ю.

Новий препарат посилює можливості фотодинамічної терапії — методу лікування за допомогою світлочутливих речовин та певної хвилі світла. Про це передає видання «Маяк» з посиланням на журнал Advanced Therapeutics.

Особливість фотодинамічної терапії в тому, що для лікування цей метод не потребує хіміотерапії, опромінення чи хірургічного втручання. Цей тип лікування не впливає на здорові клітини та не має негативних наслідків.

Читайте також: 🧪 Вакцина проти COVID-19: в Оксфорді повідомили про перші позитивні результати

Однак, фотодинамічна терапія є неефективною, якщо ракові клітини поширились організмом або просто знаходяться дуже далеко — світло не може дістатись до клітин.

Новий препарат значно посилює можливості фотодинамічної терапії — тканини стають чутливішими до світла та до опромінення. Завдяки світлу організм починає виробляти особливі форми кисню, що вбивають ракові клітини.

Окрім того, нанопрепарат можна використовувати під час МРТ та флуоресцентної томографії, що надає можливість контролювати роботу ліків.

🔬 Вчені розробили новий препарат, що вбиває клітини раку молочної залози 1

Також ми вже раніше писали🔬 Вчені розробили новий препарат, що вбиває клітини раку молочної залози 2👨🏼‍💻 Дослідження: онлайн-терапія при депресії є ефективнішою, ніж традиційна, як онлайн-терапія при депресії є ефективнішою, ніж традиційна.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: