fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

♻️ Apple станє вуглецево-нейтральною до 2030 року

♻️ Apple stanje vuglecevo-nejtraľnoju do 2030 roku
До цього інша велика корпорація Amazon повідомила про свої плани стати вуглецево-нейтральною компанією.
Do ćogo inša velyka korporacija Amazon povidomyla pro svoї plany staty vuglecevo-nejtraľnoju kompanijeju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Екологія та Apple. Згідно з повідомленням CNN, компанія боротиметься з проблемами екології, змінами клімату та планує стати вуглецево-нейтральною до 2030 року. Apple збирається змінити виробничий процес своїх продуктів та перейти на відновлювальну енергію, що дозволить зменшити викиди вуглецю в навколишнє середовище. Також компанія зазначає, що вже у 2030 році можна буде придбати iPhone, що не матиме впливу на клімат та екологію. Це момент, коли непотрібно відходити від серйозної проблеми зміни клімату. Ми хотіли показати, що всі ми повинні рухатися ще швидше, якщо зможемо, тому що ситуація термінова і продовжує залишатися актуальною.. Ліза Джексон. Віцепрезидентка Apple з навколишнього середовища і соціальних ініціатив. Читатйте також: ♻️ Amazon запустила фонд на розробку технологій проти парникового ефекту — 2 млрд доларів. Рішення Apple також впливатиме й на постачальників компанії — понад 70 підприємств вже повідомили, що перейдуть на відновлювальну енергію. Окрім того, компанія замінить матеріали, з яких виробляє свою продукцію. Однією з перших замін став алюміній, з яким виробляють ноутбуки MacBook Pro. У рамках підтримки екології Apple почав співпрацювати з організацією Conservation International. Компанії вже повідомили про відновлення мангрової екосистеми в Колумбії та саван у Кенії. Також пройдіть наш тест, яка ваша суперсила в турботі про планету.
Реклама 👇 Замовити

Екологія та Apple

Згідно з повідомленням CNN, компанія боротиметься з проблемами екології, змінами клімату та планує стати вуглецево-нейтральною до 2030 року.

Apple збирається змінити виробничий процес своїх продуктів та перейти на відновлювальну енергію, що дозволить зменшити викиди вуглецю в навколишнє середовище.

Також компанія зазначає, що вже у 2030 році можна буде придбати iPhone, що не матиме впливу на клімат та екологію.

Це момент, коли непотрібно відходити від серйозної проблеми зміни клімату. Ми хотіли показати, що всі ми повинні рухатися ще швидше, якщо зможемо, тому що ситуація термінова і продовжує залишатися актуальною.

Ліза Джексон, Віцепрезидентка Apple з навколишнього середовища і соціальних ініціатив
Читайте також: ♻️ Amazon запустила фонд на розробку технологій проти парникового ефекту — 2 млрд доларів

Рішення Apple також впливатиме й на постачальників компанії — понад 70 підприємств вже повідомили, що перейдуть на відновлювальну енергію.

Окрім того, компанія замінить матеріали, з яких виробляє свою продукцію. Однією з перших замін став алюміній, з яким виробляють ноутбуки MacBook Pro.

У рамках підтримки екології Apple почав співпрацювати з організацією Conservation International. Компанії вже повідомили про відновлення мангрової екосистеми в Колумбії та саван у Кенії.

Також пройдіть наш тест, яка ваша суперсила в турботі про планету♻️ Apple станє вуглецево-нейтральною до 2030 року 2💚 Тест: Яка ваша суперсила в турботі про планету.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: cnn.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: