fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 Viber додав реакції на повідомлення за допомогою емодзі

🤩 Viber dodav reakciї na povidomlennja za dopomogoju emodzi
Viber опитав своїх користувачів стосовно їх улюбленого смайлика, після чого оголосив про нову функцію — «реакції на повідомлення», яка незабаром буде доступною у спільнотах.
Viber opytav svoїh korystuvačiv stosovno їh uljublenogo smajlyka, pislja čogo ogolosyv pro novu funkciju — «reakciї na povidomlennja», jaka nezabarom bude dostupnoju u spiľnotah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Емодзі у Viber. З нагоди Всесвітнього дня емодзі, який припадає на 17 липня, Viber опитав своїх користувачів з різних країн стосовно їх улюбленого емодзі. Вони могли обрати один із 5 смайликів — сердечко, сміх, шок, сум або злість (💜, 😆, 😲, 😢, 😡). Серед українських користувачів платформи найбільш популярним емодзі став емодзі сердечко. 56% українців проголосували за нього. 33% обрали смайлик сміх. Усі вищезгадані емодзі будуть доступні як реакції на повідомлення у всіх спільнотах Viber. Щоб відреагувати на повідомлення, необхідно натиснути на іконку сердечка, яка знаходиться біля будь-якого повідомлення, та обрати один з емодзі: сердечко, сміх, шок, сум або злість. Читатйте також: 🤳🏻 У Viber тепер можна створювати групові відеочати до 20 осіб. Широкий спектр емоцій надає користувачам можливість показати власне ставлення до повідомлень, фотографій, відео чи будь-якого іншого контенту у спільнотах, на які вони підписані. Спілкування — двосторонній процес, а тому користувачам необхідно розуміти, що інші думають про його повідомлення. Щоб це дізнатись, необхідно натиснути на повідомлення та обрати функцію Інформація. Для нас надзвичайно важливо надати своїм користувачам безліч способів проявити себе в спілкуванні з іншими. Можливість поставити лайк повідомленню недостатньо добре охоплює широкий спектр емоцій, який виникає у людей під час спілкування. Нам потрібно було запропонувати користувачам щось більше. Тепер функція відреагувати на повідомлення втілює це повною мірою.. Офір Еял. Операційний директор Rakuten Viber. https://www.youtube.com/watch?v=s-ZxLUIy8T0&feature=youtu.be Також ми вже раніше писали, як Viber запускає функцію, яка дозволить створювати власні GIF.
Реклама 👇 Замовити

Емодзі у Viber

З нагоди Всесвітнього дня емодзі, який припадає на 17 липня, Viber опитав своїх користувачів з різних країн стосовно їх улюбленого емодзі. Вони могли обрати один із 5 смайликів — «сердечко», «сміх», «шок», «сум» або «злість» (💜, 😆, 😲, 😢, 😡).

Серед українських користувачів платформи найбільш популярним емодзі став емодзі «сердечко». 56% українців проголосували за нього. 33% обрали смайлик «сміх». Усі вищезгадані емодзі будуть доступні як реакції на повідомлення у всіх спільнотах Viber.

Щоб відреагувати на повідомлення, необхідно натиснути на іконку сердечка, яка знаходиться біля будь-якого повідомлення, та обрати один з емодзі: «сердечко», «сміх», «шок», «сум» або «злість».

🤩 Viber додав реакції на повідомлення за допомогою емодзі 1

Читайте також: 🤳🏻 У Viber тепер можна створювати групові відеочати до 20 осіб

Широкий спектр емоцій надає користувачам можливість показати власне ставлення до повідомлень, фотографій, відео чи будь-якого іншого контенту у спільнотах, на які вони підписані.

Спілкування — двосторонній процес, а тому користувачам необхідно розуміти, що інші думають про його повідомлення. Щоб це дізнатись, необхідно натиснути на повідомлення та обрати функцію «Інформація».

Для нас надзвичайно важливо надати своїм користувачам безліч способів проявити себе в спілкуванні з іншими. Можливість поставити «лайк» повідомленню недостатньо добре охоплює широкий спектр емоцій, який виникає у людей під час спілкування. Нам потрібно було запропонувати користувачам щось більше. Тепер функція «відреагувати на повідомлення» втілює це повною мірою.

Офір Еял, Операційний директор Rakuten Viber

Також ми вже раніше писали🤩 Viber додав реакції на повідомлення за допомогою емодзі 2💃🏻 Viber запускає функцію, яка дозволить створювати власні GIF, як Viber запускає функцію, яка дозволить створювати власні GIF.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: