fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗃 VAHTA: стартап в Маріуполі створив застосунок для контролю відвідувань

🗃 VAHTA: startap v Mariupoli stvoryv zastosunok dlja kontrolju vidviduvań
Сервіс допомагає контролювати відвідуваність подій та будівель.
Servis dopomagaje kontroljuvaty vidviduvanisť podij ta budiveľ.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стартап VAHTA. Команда розробників сервісу презентувала продукт на демо-дні інкубаційної програми Urban Tech від 1991 Mariupol — та перемогла на цьому заході, отримавши сертифікат на фінансування. За словами засновника стартапу, ідея створити систему контролю, яка не підводить, зявилася як реакція на паперові відомості з підписами на минулому місці роботи. Чотири місяці автори стартапу разом із професійними українськими бізнес-менторами розвивали свій проєкт та навіть знайшли перших двох клієнтів до офіційного запуску застосунку. VAHTA — це застосунок, в якому компанія може створити корпоративний акаунт та збирати статистику про робочий час своїх співробітників. Без складного та дорогого обладнання, ризику із паперовою звітністю та з комфортними сервісами для користувачів: новинами, чатом, можливістю створювати події та знаходити компаньйонів для них.. Матвій Василенко. Фаундер стартапу. Проєкт передбачає три пакети участі: Безкоштовний для 15 користувачів З абонплатою для необмеженої кількості учасників Ексклюзивний — створення унікального застосунка для компанії на основі VAHTA Стартапи з Маріуполя. Історія стартапів Маріуполя почалася раніше. У 2019 році проєкт братів Сергія та Дмитра Сергєєвих Сіті-бот Назар потрапив на інкубацію в 1991 Open Data Incubator та став переможцем у конкурсі Open Data Challenge. За рік стартап набув слави у 45 містах України та зробив стосунки між містянами та комунальними службами значно теплішими. Читатйте також: 🤝 UNIT.City запустив NEST — всеукраїнську точку росту для стартапів. Понад мільйон завантажень на Google Play має ще один стартап із Маріуполя — український аналог Netflix, сервіс онлайн-телебачення Sweet TV. Свого часу вони не мали програми для розвитку ІТ-продукту в рідному місті, тому були вимушені шукати можливості в інших містах. Тепер кожен житель Донецької та Луганської областей може приїхати до Центру розвитку стартапів 1991 Маріуполь та отримати гідну підтримку від команди менеджерів та найсильніших бізнес-менторів країни із можливістю пройти інкубацію частково онлайн. Головна перевага інкубації стартапів полягає в тому, що людина, яка проходить її крок за кроком, отримує готову модель, інструкцію, як створити і розвинути будь-який бізнес. Ви можете застосувати ці навички до будь-якої іншої ідеї, і вона буде працювати.. Матвій Василенко. Фаундер стартапу. Наразі триває набір на нову хвилю інкубації у Центрі розвитку стартапів 1991 Маріуполь. Команда центру шукає проєкти, у яких є IT-компонент. Автори старше 16 років можуть запропонувати ідеї для мобільних застосунків, сервісів або інноваційні технологічні рішення. Залишити заявку можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як мережа воркплейсів IWG відкриває 10-ту локацію у Києві.
Реклама 👇 Замовити

Стартап VAHTA

Команда розробників сервісу презентувала продукт на демо-дні інкубаційної програми Urban Tech від 1991 Mariupol — та перемогла на цьому заході, отримавши сертифікат на фінансування.

За словами засновника стартапу, ідея створити систему контролю, яка не підводить, з’явилася як реакція на паперові відомості з підписами на минулому місці роботи.

🗃 VAHTA: стартап в Маріуполі створив застосунок для контролю відвідувань 1

Чотири місяці автори стартапу разом із професійними українськими бізнес-менторами розвивали свій проєкт та навіть знайшли перших двох клієнтів до офіційного запуску застосунку.

VAHTA — це застосунок, в якому компанія може створити корпоративний акаунт та збирати статистику про робочий час своїх співробітників. Без складного та дорогого обладнання, ризику із паперовою звітністю та з комфортними сервісами для користувачів: новинами, чатом, можливістю створювати події та знаходити компаньйонів для них.

Матвій Василенко, Фаундер стартапу

Проєкт передбачає три пакети участі:

  • Безкоштовний для 15 користувачів
  • З абонплатою для необмеженої кількості учасників
  • Ексклюзивний — створення унікального застосунка для компанії на основі VAHTA

Стартапи з Маріуполя

Історія стартапів Маріуполя почалася раніше. У 2019 році проєкт братів Сергія та Дмитра Сергєєвих «Сіті-бот Назар»🗃 VAHTA: стартап в Маріуполі створив застосунок для контролю відвідувань 2🤖 У Луцьку презентували роботу електронного сервісу City-bot «Назар» потрапив на інкубацію в 1991 Open Data Incubator та став переможцем у конкурсі Open Data Challenge. За рік стартап набув слави у 45 містах України та зробив стосунки між містянами та комунальними службами значно теплішими.

Читайте також: 🤝 UNIT.City запустив NEST — всеукраїнську точку росту для стартапів

Понад мільйон завантажень на Google Play має ще один стартап із Маріуполя — український аналог Netflix, сервіс онлайн-телебачення Sweet TV.

Свого часу вони не мали програми для розвитку ІТ-продукту в рідному місті, тому були вимушені шукати можливості в інших містах.

🗃 VAHTA: стартап в Маріуполі створив застосунок для контролю відвідувань 3

Тепер кожен житель Донецької та Луганської областей може приїхати до Центру розвитку стартапів 1991 Маріуполь та отримати гідну підтримку від команди менеджерів та найсильніших бізнес-менторів країни із можливістю пройти інкубацію частково онлайн.

Головна перевага інкубації стартапів полягає в тому, що людина, яка проходить її крок за кроком, отримує готову модель, інструкцію, як створити і розвинути будь-який бізнес. Ви можете застосувати ці навички до будь-якої іншої ідеї, і вона буде працювати.

Матвій Василенко, Фаундер стартапу

Наразі триває набір на нову хвилю інкубації у Центрі розвитку стартапів 1991 Маріуполь. Команда центру шукає проєкти, у яких є IT-компонент.

Автори старше 16 років можуть запропонувати ідеї для мобільних застосунків, сервісів або інноваційні технологічні рішення. Залишити заявку можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали🗃 VAHTA: стартап в Маріуполі створив застосунок для контролю відвідувань 4👨🏼‍💻 Мережа воркплейсів IWG відкриває 10-ту локацію у Києві, як мережа воркплейсів IWG відкриває 10-ту локацію у Києві.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: