fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📉 Дослідження Poster: прибутки 54% закладів зменшились у порівнянні з минулим липнем

📉 Doslidžennja Poster: prybutky 54% zakladiv zmenšylyś u porivnjanni z mynulym lypnem
Половина закладів в країні має спад прибутків на 30% і більше.
Polovyna zakladiv v kraїni maje spad prybutkiv na 30% i biľše.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідження Poster. У Poster проаналізували неперсоналізовані операційні показники близько 550 закладів громадського харчування з областей України, в яких вже дозволена робота кафе і ресторанів в повноцінному форматі. Більшість респондентів — заклади демократичних иа середніх цінових сегментів. Щоб оцінити наскільки великий вплив карантину на динаміку прибутку рік до року, в Poster також проаналізували обсяг продажів в цих закладів у 2018-2019 роках.   Нам хотілося оцінити вплив пандемії на найбільш успішні і стабільні заклади, які відкрилися задовго до карантину і встигли налагодити всі внутрішні процеси до кризи.. Родіон Ерошек. Співзасновник і CEO компанії по автоматизації закладів Poster. Виявилось, лише 17% закладів в липні 2019 року в порівнянні з липнем 2018 року, зафіксували спад прибутку, тільки 6% з них просіли на 30% і більше. У 2020 році в порівнянні з 2019 роком ці показники — 54% і 28% відповідно. В середньому прибуток закладів громадського харчування в липні 2019 року в порівнянні з липнем 2018 року зріс на 46%, проти зростання на 3% з 2019 року по 2020 рік. Тобто зростання прибутку у досліджуваних закладах сповільнилося більш ніж в 15 разів. Читатйте також: 😲 Vodafone створила рейтинг областей України з використанням месенджерів та соціальних мереж. За словами Дмитра Бологова, CEO ресторану азіатської кухні Мяо, їх ресторан зумів практично зберегти виторг на докарантинному рівні завдяки самовивозу і роботи з сервісами доставки. Попри зниження прибутку, після відновлення повноцінної роботи 81% закладів громадського харчування змогли зберегти або підвищити свій середній чек в порівнянні з торішнім липнем. За словами Вікторії Рейніковой, ресторанної консультантки й засновниці агентства BUREAU BUSINESS IDEAS, відсутність різкого спаду середнього чека в цьому році може бути повязана зі змінами поведінки гостей. Люди стали ходити в кафе і ресторани рідше. Найважчим місяцем для рестораторів став квітень: прибуток українських закладів громадського харчування в той місяць склав лише чверть від доходу за лютий, коли відкритими залишалися тільки 32% закладів. Також ми вже раніше писали, як запустили освітню онлайн-платформу для жінок #She’sNext.
Реклама 👇 Замовити

Дослідження Poster

У Poster проаналізували неперсоналізовані операційні показники близько 550 закладів громадського харчування з областей України, в яких вже дозволена робота кафе і ресторанів в повноцінному форматі.

Більшість респондентів — заклади демократичних иа середніх цінових сегментів.

Щоб оцінити наскільки великий вплив карантину на динаміку прибутку рік до року, в Poster також проаналізували обсяг продажів в цих закладів у 2018-2019 роках.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

📉 Дослідження Poster: прибутки 54% закладів зменшились у порівнянні з минулим липнем 1

 

Нам хотілося оцінити вплив пандемії на найбільш успішні і стабільні заклади, які відкрилися задовго до карантину і встигли налагодити всі внутрішні процеси до кризи.

Родіон Ерошек, Співзасновник і CEO компанії по автоматизації закладів Poster

Виявилось, лише 17% закладів в липні 2019 року в порівнянні з липнем 2018 року, зафіксували спад прибутку, тільки 6% з них просіли на 30% і більше. У 2020 році в порівнянні з 2019 роком ці показники — 54% і 28% відповідно.

В середньому прибуток закладів громадського харчування в липні 2019 року в порівнянні з липнем 2018 року зріс на 46%, проти зростання на 3% з 2019 року по 2020 рік. Тобто зростання прибутку у досліджуваних закладах сповільнилося більш ніж в 15 разів.

📉 Дослідження Poster: прибутки 54% закладів зменшились у порівнянні з минулим липнем 2

Читайте також: 😲 Vodafone створила рейтинг областей України з використанням месенджерів та соціальних мереж

За словами Дмитра Бологова, CEO ресторану азіатської кухні «Мяо», їх ресторан зумів практично зберегти виторг на докарантинному рівні завдяки самовивозу і роботи з сервісами доставки.

Попри зниження прибутку, після відновлення повноцінної роботи 81% закладів громадського харчування змогли зберегти або підвищити свій середній чек в порівнянні з торішнім липнем.

📉 Дослідження Poster: прибутки 54% закладів зменшились у порівнянні з минулим липнем 3

За словами Вікторії Рейніковой, ресторанної консультантки й засновниці агентства BUREAU BUSINESS IDEAS, відсутність різкого спаду середнього чека в цьому році може бути пов’язана зі змінами поведінки гостей. Люди стали ходити в кафе і ресторани рідше.

Найважчим місяцем для рестораторів став квітень: прибуток українських закладів громадського харчування в той місяць склав лише чверть від доходу за лютий, коли відкритими залишалися тільки 32% закладів.

📉 Дослідження Poster: прибутки 54% закладів зменшились у порівнянні з минулим липнем 4

Також ми вже раніше писали📉 Дослідження Poster: прибутки 54% закладів зменшились у порівнянні з минулим липнем 5🙋🏼‍♀️ #She’sNext: запустили освітню онлайн-платформу для жінок, як запустили освітню онлайн-платформу для жінок #She’sNext.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: