fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇬🇧 Prometheus та EnglishDom запускають безкоштовний онлайн-курс «Англійська для початківців»

🇬🇧 Prometheus ta EnglishDom zapuskajuť bezkoštovnyj onlajn-kurs «Anglijśka dlja počatkivciv»
Курс «Англійська для початківців» складається з 25-ти занять. Це короткі відеоуроки та тести на закріплення матеріалу. Програма розрахована на заняття по два уроки щотижня протягом трьох місяців.
Kurs «Anglijśka dlja počatkivciv» skladajeťsja z 25-ty zanjať. Ce korotki videouroky ta testy na zakriplennja materialu. Programa rozrahovana na zanjattja po dva uroky ščotyžnja protjagom tŕoh misjaciv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Англійська для початківців від Prometheus та EnglishDom Курс підійде для людей, які вивчають англійську з нуля, знають до 100 слів та бажають опанувати базову граматику. Після його закінчення студент зможе розповідати про себе,  родину, погоду, гаджети, мандрівки, свята та традиції, а також ставити загальні запитання, читати і писати нескладні тексти. Щоб отримати сертифікат про здобуття рівня A1-A2 Elementary від платформи Prometheus, треба набрати відповідний сумарний бал, виконавши тести в усіх 25-ти уроках. Як зазначає співзасновник платформи Prometheus Іван Примаченко, онлайн-курси англійської — один із найбільш популярних напрямків навчання на платформі. До цього на платформі було розміщено вже сім курсів англійської різного рівня. Але слухачі постійно просили про курс Англійська для початківців. І ми щиро радіємо, що завдяки ініціативі наших партнерів EnglishDom відтепер нашим слухачам буде доступний інтерактивний, цікавий, а також безкоштовний онлайн-курс англійської для новачків.. Іван Примаченко. Співзасновник платформи Prometheus. Читатйте також: 🙋🏼‍♀️ #ShesNext: запустили освітню онлайн-платформу для жінок. Англійська для початківців — це 100 відео, 200 тестових тренувань та 750 слів. Курс розробили на десятирічному досвіді методистів платформи EnglishDom та комунікативних методиках Кембриджa й Оксфорда. За статистикою EnglishDom, рівень Elementary — найзатребуваніший серед користувачів. Детально ознайомитись з курсом та зареєструватись на нього можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як Ілон Маск запустить онлайн-школу для навчання дітей — Astra Nova School.
Реклама 👇 Замовити

«Англійська для початківців» від Prometheus та EnglishDom

Курс підійде для людей, які вивчають англійську з нуля, знають до 100 слів та бажають опанувати базову граматику.

Після його закінчення студент зможе розповідати про себе,  родину, погоду, гаджети, мандрівки, свята та традиції, а також ставити загальні запитання, читати і писати нескладні тексти.

Щоб отримати сертифікат про здобуття рівня A1-A2 Elementary від платформи Prometheus, треба набрати відповідний сумарний бал, виконавши тести в усіх 25-ти уроках.

🇬🇧 Prometheus та EnglishDom запускають безкоштовний онлайн-курс «Англійська для початківців» 1

Як зазначає співзасновник платформи Prometheus Іван Примаченко, онлайн-курси англійської — один із найбільш популярних напрямків навчання на платформі.

До цього на платформі було розміщено вже сім курсів англійської різного рівня. Але слухачі постійно просили про курс «Англійська для початківців». І ми щиро радіємо, що завдяки ініціативі наших партнерів EnglishDom відтепер нашим слухачам буде доступний інтерактивний, цікавий, а також безкоштовний онлайн-курс англійської для новачків.

Іван Примаченко, Співзасновник платформи Prometheus
Читайте також: 🙋🏼‍♀️ #She’sNext: запустили освітню онлайн-платформу для жінок

«Англійська для початківців» — це 100 відео, 200 тестових тренувань та 750 слів. Курс розробили на десятирічному досвіді методистів платформи EnglishDom та комунікативних методиках Кембриджa й Оксфорда.

За статистикою EnglishDom, рівень Elementary — найзатребуваніший серед користувачів.

Детально ознайомитись з курсом та зареєструватись на нього можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали🇬🇧 Prometheus та EnglishDom запускають безкоштовний онлайн-курс «Англійська для початківців» 2🤓 Ілон Маск запустить онлайн-школу для навчання дітей — Astra Nova School, як Ілон Маск запустить онлайн-школу для навчання дітей — Astra Nova School.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: