fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎸 Музикантів та їхніх менеджерів безкоштовно навчать просувати музику — як подати заявку

🎸 Muzykantiv ta їhnih menedžeriv bezkoštovno navčať prosuvaty muzyku — jak podaty zajavku
Незалежна ініціатива Music Export Ukraine, у партнерстві з литовською менеджмент-компанією та лейблом MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою для музикантів та музичних менеджерів з 8 країн Східної Європи.
Nezaležna iniciatyva Music Export Ukraine, u partnerstvi z lytovśkoju menedžment-kompanijeju ta lejblom MONOKEY, ogološujuť pryjom zajavok na peršu Shidnojevropejśku Muzyčnu Akademiju. Cja možlyvisť je absoljutno bezkoštovnoju ta vidkrytoju dlja muzykantiv ta muzyčnyh menedžeriv z 8 kraїn Shidnoї Jevropy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Східноєвропейська Музична Академія. Кандидатам пропонують подати заявку до Східноєвропейської Музичної Академії, яка відбудеться онлайн за участі студентів та менторів з 8 країн Східної Європи (України, Латвії, Литви, Естонії, Угорщини, Польщі, Румунії та Білорусі) з серпня по жовтень 2020. Академія обєднає 50 студентів — музикантів та менеджерів, — які навчатимуться та працюватимуть разом кожні вихідні. Основним напрямком роботи академії є діджиталізація неакадемічної музики та співпраця між талантами з усього регіону. Про академію. Східноєвропейська Музична Академія — це перший освітній та нетворкінг-проєкт, який має на меті обєднати весь регіон. Читатйте також: 🎶 УКФ розпочав дослідження музичної індустрії в Україні. Менторами Академії стануть імениті професіонали з усієї Європи, які мають досвід роботи в мейджор-лейблах, успішно розвивають свій музичний бізнес або є першим контактом для входу в міжнародні асоціації та музичні об’єднання. В результаті навчання в Академії студенти: Матимуть досвід співпраці, написання музики та створення стратегій просування разом з колегами з усього регіону Розширять свою базу контактів у Східній Європі для продовження перспективної співпраці Отримають інструменти заробітку зараз, коли жива індустрія не є варіантом Випустять музичний реліз на литовському лейблі MONOKEY Як потрапити. Для студентів навчання в Академії безкоштовне, але при заповненні аплікаційної форми необхідно продемонструвати сильну мотивацію до навчання, представити короткостроковий план того, як він/ вона втілюватиме нові знання та бути відкритим до співпраці. Обов’язковим є володіння англійською мовою. Студенти мають бути готовими посвятити 5-6 годин щотижня на виконання навчальних та практичних завдань. Кінцевий термін прийому заявок — 22 липня 2020 року (23:00 за Україною). З усіх поданих заявок буде обрано 50 студентів, яким буде надана можливість навчання в Академії. Результати відбору будуть повідомлені 27 липня. Подати заявку можна за посиланням. Також ми вже раніше писали, як Український інститут шукає виконавців для популяризації української музики за кордоном.
Реклама 👇 Замовити

Східноєвропейська Музична Академія

Кандидатам пропонують подати заявку до Східноєвропейської Музичної Академії, яка відбудеться онлайн за участі студентів та менторів з 8 країн Східної Європи (України, Латвії, Литви, Естонії, Угорщини, Польщі, Румунії та Білорусі) з серпня по жовтень 2020.

Академія об’єднає 50 студентів — музикантів та менеджерів, — які навчатимуться та працюватимуть разом кожні вихідні.

Основним напрямком роботи академії є діджиталізація неакадемічної музики та співпраця між талантами з усього регіону.

🎸 Музикантів та їхніх менеджерів безкоштовно навчать просувати музику — як подати заявку 1

Про академію

Східноєвропейська Музична Академія — це перший освітній та нетворкінг-проєкт, який має на меті об’єднати весь регіон.

Читайте також: 🎶 УКФ розпочав дослідження музичної індустрії в Україні

Менторами Академії стануть імениті професіонали з усієї Європи, які мають досвід роботи в мейджор-лейблах, успішно розвивають свій музичний бізнес або є першим контактом для входу в міжнародні асоціації та музичні об’єднання.

В результаті навчання в Академії студенти:

  • Матимуть досвід співпраці, написання музики та створення стратегій просування разом з колегами з усього регіону
  • Розширять свою базу контактів у Східній Європі для продовження перспективної співпраці
  • Отримають інструменти заробітку зараз, коли жива індустрія не є варіантом
  • Випустять музичний реліз на литовському лейблі MONOKEY

Як потрапити

Для студентів навчання в Академії безкоштовне, але при заповненні аплікаційної форми необхідно продемонструвати сильну мотивацію до навчання, представити короткостроковий план того, як він/ вона втілюватиме нові знання та бути відкритим до співпраці.

Обов’язковим є володіння англійською мовою. Студенти мають бути готовими посвятити 5-6 годин щотижня на виконання навчальних та практичних завдань.

🎸 Музикантів та їхніх менеджерів безкоштовно навчать просувати музику — як подати заявку 2

Кінцевий термін прийому заявок — 22 липня 2020 року (23:00 за Україною). З усіх поданих заявок буде обрано 50 студентів, яким буде надана можливість навчання в Академії. Результати відбору будуть повідомлені 27 липня.

Подати заявку можна за посиланням.

Також ми вже раніше писали🎸 Музикантів та їхніх менеджерів безкоштовно навчать просувати музику — як подати заявку 3👨🏻‍🎤 Український інститут шукає виконавців для популяризації української музики за кордоном, як Український інститут шукає виконавців для популяризації української музики за кордоном.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: