fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐬 Дельфінів в акваріумах планують замінити роботами — не відрізнити від справжніх

🐬 Deľfiniv v akvariumah planujuť zaminyty robotamy — ne vidriznyty vid spravžnih
Один робот коштує у чотири рази більше, ніж звичайний дельфін — майже 21 мільйон фунтів стерлінгів.
Odyn robot koštuje u čotyry razy biľše, niž zvyčajnyj deľfin — majže 21 miľjon funtiv sterlingiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дельфіни-роботи. Як повідомляють розробники, це може стати повноцінною альтернативою для акваріумів. Дельфіни-роботи можуть відповідати на запитання дітей легкими кивками, плавати в торгових центрах та виробляти різномантіні трюки. Окрім того вони можуть  підтримувати тісний контакт з людьми, що наразі є дуже великою проблемою для реальних істот, оскільки це завдає їм значної шкоди. Читатйте також: 🤑 Boston Dynamics розпочали продажі свого робота Spot. Дельфіном можна дистанційно керувати, для нього не потрібно підтримувати особливі умови — температуру, харчування чи стан води. У Китаї вже планують використовувати роботів для розваг у торгових центрах, щонайменше 30 акваріумів по всій країні вже очікують на своїх дельфінів. Доходи в індустрії морських парків падають протягом останніх десятиліть через етичні проблеми та вартість тварин. Однак, громада все ще жадає дізнатись цих тварин та отримати можливість сконтактувати з ними.. Роджер Хольцберг. Дизайнер механічних дельфінів. Зовнішньо роботи нічим не відрізняються від живих істот. Фокус-група навіть не змогла відрізнити їх від справжніх дельфінів. Також ми вже раніше писали, як LEGO випустила конструктор, що дозволить зібрати справжнього робота.
Реклама 👇 Замовити

Дельфіни-роботи

Як повідомляють розробники, це може стати повноцінною альтернативою для акваріумів.

Дельфіни-роботи можуть відповідати на запитання дітей легкими кивками, плавати в торгових центрах та виробляти різномантіні трюки.

Окрім того вони можуть  підтримувати тісний контакт з людьми, що наразі є дуже великою проблемою для реальних істот, оскільки це завдає їм значної шкоди.

🐬 Дельфінів в акваріумах планують замінити роботами — не відрізнити від справжніх 1

Дельфін-робот, фото Edge Innovation

Читайте також: 🤑 Boston Dynamics розпочали продажі свого робота Spot

Дельфіном можна дистанційно керувати, для нього не потрібно підтримувати особливі умови — температуру, харчування чи стан води.

У Китаї вже планують використовувати роботів для розваг у торгових центрах, щонайменше 30 акваріумів по всій країні вже очікують на своїх дельфінів.

Доходи в індустрії морських парків падають протягом останніх десятиліть через етичні проблеми та вартість тварин. Однак, громада все ще жадає дізнатись цих тварин та отримати можливість сконтактувати з ними.

Роджер Хольцберг, Дизайнер механічних дельфінів

Зовнішньо роботи нічим не відрізняються від живих істот. Фокус-група навіть не змогла відрізнити їх від справжніх дельфінів.

🐬 Дельфінів в акваріумах планують замінити роботами — не відрізнити від справжніх 2

Дельфін-робот, фото Edge Innovation

Також ми вже раніше писали🐬 Дельфінів в акваріумах планують замінити роботами — не відрізнити від справжніх 3🤖 LEGO випустила конструктор, що дозволить зібрати справжнього робота, як LEGO випустила конструктор, що дозволить зібрати справжнього робота.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: