fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚗 МВС оновило правила видачі водійського посвідчення — що змінилось

🚗 MVS onovylo pravyla vydači vodijśkogo posvidčennja — ščo zminyloś
Зміни внесли 22 травня 2020 до Інструкції про порядок приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами.
Zminy vnesly 22 travnja 2020 do Instrukciї pro porjadok pryjmannja ispytiv dlja otrymannja prava keruvannja transportnymy zasobamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові правила від МВС. Згідно з оновленням правил складання іспиту на водійське посвідчення, відбулись зміни теоретичної та практичної частини. Як проходитиме теоретична частина. Теоретична частина іспиту повинна проходити у спеціально обладнаному приміщенні територіального сервісного центру МВС Екзаменаційний білет складається з 20 питань, що мають від двох до пяти варіантів відповіді, один з яких є правильним Іспит триває 20 хвилин, починаючи з першого питання на моніторі Іспит є нескладеним: за наявності трьох помилок, використання додаткових матеріалів чи підказок та за умови невчасної відповіді Перескласти іспит можна через пять календарних днів Успішний результат теоретичної частини іспиту дійсний три місяці Відповідно до нових правил МВС іспит повинен фіксуватись на відео Читатйте також: 🚗 Дослідження: як змінилася поведінка автомобілістів України під час карантину. Особливості практичної частини. Практичний іспит також повинен проходити в ТСЦ. На початку іспиту екзаменатор зобовязаний ознайомити з порядком проведення оцінювання Екзамен проходить у два етапи: на майданчику для початкового керування та в умовах дорожнього руху. За винятком перевірки навичок керування транспортними засобами категорій A1, A, B1. До наступного етапу можна перейти лише за умови успішного складання першої частини В разі якщо особа тричі не склала іспит, то необхідно перепройти повторний курс підготовки та потім перейти до наступної частини Практична частина як і теоретична повинна фіксуватись на відео, згідно з новими правилами Відновлення посвідчення. Якщо ви втратили водійське посвідчення, то його оформлення та видача проходить без іспитів. У разі, якщо це було перше посвідчення, то ТСЦ МВС видає нове, яке буде дійсне протягом того терміну, що був вказаний на колишньому посвідченні. Також ми вже раніше писали, як МВС запустило застосунок Штрафи ПДР: перевірити наявність штрафів та сплатити онлайн.
Реклама 👇 Замовити

Нові правила від МВС

Згідно з оновленням правил складання іспиту на водійське посвідчення, відбулись зміни теоретичної та практичної частини.

Як проходитиме теоретична частина

 • Теоретична частина іспиту повинна проходити у спеціально обладнаному приміщенні територіального сервісного центру МВС
 • Екзаменаційний білет складається з 20 питань, що мають від двох до п’яти варіантів відповіді, один з яких є правильним
 • Іспит триває 20 хвилин, починаючи з першого питання на моніторі
 • Іспит є нескладеним: за наявності трьох помилок, використання додаткових матеріалів чи підказок та за умови невчасної відповіді
 • Перескласти іспит можна через п’ять календарних днів
 • Успішний результат теоретичної частини іспиту дійсний три місяці
 • Відповідно до нових правил МВС іспит повинен фіксуватись на відео
Читайте також: 🚗 Дослідження: як змінилася поведінка автомобілістів України під час карантину

Особливості практичної частини

 • Практичний іспит також повинен проходити в ТСЦ. На початку іспиту екзаменатор зобов’язаний ознайомити з порядком проведення оцінювання
 • Екзамен проходить у два етапи: на майданчику для початкового керування та в умовах дорожнього руху. За винятком перевірки навичок керування транспортними засобами категорій A1, A, B1.
 • До наступного етапу можна перейти лише за умови успішного складання першої частини
 • В разі якщо особа тричі не склала іспит, то необхідно перепройти повторний курс підготовки та потім перейти до наступної частини
 • Практична частина як і теоретична повинна фіксуватись на відео, згідно з новими правилами

Відновлення посвідчення

Якщо ви втратили водійське посвідчення, то його оформлення та видача проходить без іспитів. У разі, якщо це було перше посвідчення, то ТСЦ МВС видає нове, яке буде дійсне протягом того терміну, що був вказаний на колишньому посвідченні.

Також ми вже раніше писали🚗 МВС оновило правила видачі водійського посвідчення — що змінилось 2🚘 МВС запустило застосунок «Штрафи ПДР»: перевірити наявність штрафів та сплатити онлайн, як МВС запустило застосунок «Штрафи ПДР»: перевірити наявність штрафів та сплатити онлайн.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: