fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏡 У Києві реконструюють та побудують нові бульвари — де саме

🏡 U Kyjevi rekonstrujujuť ta pobudujuť novi buľvary — de same
Окрім того, відповідно до Проєкту генерального плану Києва, в місті висадять шумозахисні насадження.
Okrim togo, vidpovidno do Projektu generaľnogo planu Kyjeva, v misti vysadjať šumozahysni nasadžennja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відновлення бульварів. Комунальна організація Київгенплан повідомила, що у рамках Генерального плану міста збираються реконструювати та побудувати нові бульвари: просп. Голосіївський просп. Любомира Гузара просп. Перемоги вул. Щусєва вул. Вишгородська вул. Кирилівська вул. Богатирська вул. Оноре де Бальзака вул. Маяковського вул. Харківське шосе просп. Оболонський просп. Р. Шухевича просп. Броварський просп. Соборності просп. Ю. Гагаріна просп. Бажана б-р Перова Читатйте також: 🏗 У Києві презентували концепцію нового технологічного району — Kyiv City . Також, крім бульварів, запланували інвентаризацію та реконструкцію вуличних насаджень, що перебувають у незадовільному санітарному стані. Для цього створять стійкі та ефективні шумозахисні насадження на площі 150 гектарів. Як повідомив головний інженер проєкту Генплану Києва Ігор Соболєв, для шумозахисних насаджень повинні добиратися такі породи дерев і чагарників, що стійкі до тривалих шумових впливів, швидко ростуть та відповідають цілій низці необхідних критеріїв. Найбільш ефективні в шумозахисті багатоярусні насадження, коли крони знаходяться на різній висоті. Спеціальні смуги зелених насаджень мають комплексний характер захисної дії — захист від шуму і вихлопних газів автотранспорту; абсорбцію пилу та інших шкідливостей, що забруднюють повітря; покращення мікрокліматичних показників міського середовища; позитивну психологічну та естетичну дію на мешканців. Усе це значно підвищує соціальну значимість озеленення як містобудівного засобу шумозахисту.. Ігор Соболєв. Головний інженер проєкту Генплану Києва. До того ж, відповідно до проєкту збираються посадити шумозахисні насадження уздовж залізниці, що дозволить зменшити вплив шуму в місті. Також ми вже раніше писали, як Укрзалізниця облаштує на вокзалах платформи для людей з інвалідністю.
Реклама 👇 Замовити

Відновлення бульварів

Комунальна організація «Київгенплан» повідомила, що у рамках Генерального плану міста збираються реконструювати та побудувати нові бульвари:

 • просп. Голосіївський
 • просп. Любомира Гузара
 • просп. Перемоги
 • вул. Щусєва
 • вул. Вишгородська
 • вул. Кирилівська
 • вул. Богатирська
 • вул. Оноре де Бальзака
 • вул. Маяковського
 • вул. Харківське шосе
 • просп. Оболонський
 • просп. Р. Шухевича
 • просп. Броварський
 • просп. Соборності
 • просп. Ю. Гагаріна
 • просп. Бажана
 • б-р Перова
Читайте також: 🏗 У Києві презентували концепцію нового технологічного району — Kyiv City 

Також, крім бульварів, запланували інвентаризацію та реконструкцію вуличних насаджень, що перебувають у незадовільному санітарному стані. Для цього створять стійкі та ефективні шумозахисні насадження на площі 150 гектарів.

Як повідомив головний інженер проєкту Генплану Києва Ігор Соболєв, для шумозахисних насаджень повинні добиратися такі породи дерев і чагарників, що стійкі до тривалих шумових впливів, швидко ростуть та відповідають цілій низці необхідних критеріїв.

Найбільш ефективні в шумозахисті багатоярусні насадження, коли крони знаходяться на різній висоті. Спеціальні смуги зелених насаджень мають комплексний характер захисної дії — захист від шуму і вихлопних газів автотранспорту; абсорбцію пилу та інших шкідливостей, що забруднюють повітря; покращення мікрокліматичних показників міського середовища; позитивну психологічну та естетичну дію на мешканців. Усе це значно підвищує соціальну значимість озеленення як містобудівного засобу шумозахисту.

Ігор Соболєв, Головний інженер проєкту Генплану Києва

До того ж, відповідно до проєкту збираються посадити шумозахисні насадження уздовж залізниці, що дозволить зменшити вплив шуму в місті.

Також ми вже раніше писали🏡 У Києві реконструюють та побудують нові бульвари — де саме 2👨🏼‍🦽 Укрзалізниця облаштує на вокзалах платформи для людей з інвалідністю, як Укрзалізниця облаштує на вокзалах платформи для людей з інвалідністю.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: