fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🙋🏼‍♀️ #She’sNext: запустили освітню онлайн-платформу для жінок

🙋🏼‍♀️ #She'sNext: zapustyly osvitnju onlajn-platformu dlja žinok
Освітня програма триватиме протягом кількох місяців і включатиме серію навчальних вебінарів.
Osvitnja programa tryvatyme protjagom kiľkoh misjaciv i vključatyme seriju navčaľnyh vebinariv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  #ShesNext. Компанія Visa оголосила про запуск безкоштовної освітньої онлайн-програми #ShesNext для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу у партнерстві з програмою SheExports у рамках глобальної кампанії Shes Next Empowered by Visa. Учасниці зможуть розвинути свої практичні навички та отримати знання з різних аспектів управління компанією, використання фінансових інструментів для оптимізації бізнесу, а також розбудови власного бренду, стратегії переговорів, маркетингу та продажів. Читатйте також: 🤔 Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього. Тренерами й мотиваційними спікерами програми стануть відомі бізнес-тренери, експерти та лідерки українського бізнесу. Серед викладачів: Наталія Кадя, засновниця, Being Human School; Юрій Заярний, фінансовий директор компанії Бель Шостка Україна, викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS); Шаміль Малачієв, лектор з підприємництва та брендингу в Українській Академії Лідерства; Альона Мисько, засновниця фінансової компанії Fuelfinance; Валерій Пекар, підприємець і громадський діяч та інші. Жінки частіше ніж чоловіки відчувають невпевненість чи брак підтримки у розвитку власного бізнесу, хоча в малому бізнесі частка жінок-підприємниць становить 46%. Окрім цього, через введені карантинні обмеження жінки-підприємниці фактично працюють у дві зміни, суміщаючи бізнес із вихованням дітей і домашніми справами. Дана освітня програма та надихаючі історії успіху дадуть слухачкам не лише необхідні практичні інструменти, а й додаткові ресурси і мотивацію для створення, розвитку та масштабування конкурентоспроможного бізнесу в усіх без винятку галузях та сферах.. Мар’яна Каганяк. Співзасновниця програми SheExports. У четвер, 16 липня, о 17.00 відбудеться перший навчальний вебінар на тему Ідеальний шторм: що треба знати і робити лідеркам, щоб їхній бізнес вижив. Перед учасницями вебінару виступатимуть: Валерій Пекар — підприємець, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) та Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS), автор понад 300 статей із питань менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій. Валерія Гузема — засновниця бренду Guzema Jewelry. Подію модеруватиме Мар’яна Каганяк, експертка у сфері міжнародних економічних відносин, громадська діячка та реформаторка; співзасновниця програми SheExports. Участь в освітній програмі — безкоштовна за попередньої онлайн-реєстрації. Зареєструватись на участь в освітній програмі #ShesNext можна за посиланням. А слідкувати за новинами можна на сторінці у Facebook. Також ми вже раніше писали, як Ілон Маск запустить онлайн-школу для навчання дітей — Astra Nova School.
Реклама 👇 Замовити

#She’sNext

Компанія Visa оголосила про запуск безкоштовної освітньої онлайн-програми #She’sNext для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу у партнерстві з програмою SheExports у рамках глобальної кампанії She’s Next Empowered by Visa.

Учасниці зможуть розвинути свої практичні навички та отримати знання з різних аспектів управління компанією, використання фінансових інструментів для оптимізації бізнесу, а також розбудови власного бренду, стратегії переговорів, маркетингу та продажів.

Читайте також: 🤔 Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього

Тренерами й мотиваційними спікерами програми стануть відомі бізнес-тренери, експерти та лідерки українського бізнесу.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Серед викладачів:

  • Наталія Кадя, засновниця, Being Human School;
  • Юрій Заярний, фінансовий директор компанії «Бель Шостка Україна», викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS);
  • Шаміль Малачієв, лектор з підприємництва та брендингу в Українській Академії Лідерства;
  • Альона Мисько, засновниця фінансової компанії Fuelfinance;
  • Валерій Пекар, підприємець і громадський діяч та інші.

Жінки частіше ніж чоловіки відчувають невпевненість чи брак підтримки у розвитку власного бізнесу, хоча в малому бізнесі частка жінок-підприємниць становить 46%. Окрім цього, через введені карантинні обмеження жінки-підприємниці фактично працюють у дві зміни, суміщаючи бізнес із вихованням дітей і домашніми справами. Дана освітня програма та надихаючі історії успіху дадуть слухачкам не лише необхідні практичні інструменти, а й додаткові ресурси і мотивацію для створення, розвитку та масштабування конкурентоспроможного бізнесу в усіх без винятку галузях та сферах.

Мар’яна Каганяк, Співзасновниця програми SheExports

У четвер, 16 липня, о 17.00 відбудеться перший навчальний вебінар на тему «Ідеальний шторм: що треба знати і робити лідеркам, щоб їхній бізнес вижив».

Перед учасницями вебінару виступатимуть:

  • Валерій Пекар — підприємець, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) та Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS), автор понад 300 статей із питань менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій.
  • Валерія Гузема — засновниця бренду Guzema Jewelry.

Подію модеруватиме Мар’яна Каганяк, експертка у сфері міжнародних економічних відносин, громадська діячка та реформаторка; співзасновниця програми SheExports.

Участь в освітній програмі — безкоштовна за попередньої онлайн-реєстрації.

Зареєструватись на участь в освітній програмі #She’sNext можна за посиланням. А слідкувати за новинами можна на сторінці у Facebook.

Також ми вже раніше писали🙋🏼‍♀️ #She'sNext: запустили освітню онлайн-платформу для жінок 2🤓 Ілон Маск запустить онлайн-школу для навчання дітей — Astra Nova School, як Ілон Маск запустить онлайн-школу для навчання дітей — Astra Nova School.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: