fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚌 «Південмаш» виробить електробуси на ₴23 млрд спільно з корейцями

🚌 «Pivdenmaš» vyrobyť elektrobusy na ₴23 mlrd spiľno z korejcjamy
Угода передбачає підписання договорів на суму 23 млрд гривень, з термінами виробництва в період до 2023 року.
Ugoda peredbačaje pidpysannja dogovoriv na sumu 23 mlrd gryveń, z terminamy vyrobnyctva v period do 2023 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Виробництво електробусів Південмаш. Голова Державного космічного агентства України Володимир Усов, генеральний директор Південмашу Сергій Войт і південнокорейська компанія Caris підписали Меморандум про співпрацю щодо виробництва 5 000 електробусів і 7 800 зарядних станцій. Сторони ухвалили програму спільних дій по локалізації виробництва електроавтобусів і зарядних станцій, обмін ліцензійними угодами і технологіями, запланували спільну участь у виставках, обговорили можливості і потенціал експорту електробусів в Європу. Багатопрофільна група Caris вже веде проєкти з розвитку дорожньої інфраструктури в Україні. Південмаш довгий час був недостатньо завантажений і знаходився в тяжкому економічному стані, але зміг повністю зберегти працездатність і ефективність машинобудівного підприємства. Співпраця c Caris дозволить не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити громадянське велике машинобудування, яке багато років залишалося одним з ключових напрямків діяльності заводу.. Сергій Войт. Генеральний директор Південмашу. Читатйте також: 🚌 FlixBus запустив внутрішні рейси в Україні. Південнокорейська корпорація Caris має підприємства, розташовані в багатьох країнах світу, будівельні, логістичні компанії, виробництво інноваційних матеріалів і компонентів для дорожнього будівництва і безпеки руху. А також R&D центр, який володіє запатентованими інноваційними технологіями виробництва полімерних і надтвердих матеріалів, що застосовуються в теплоенергетиці, промисловій електроніці і машинобудуванні. Раніше ми вже писали, як BMW дозволить користуватись функціями автівки за підпискою.
Реклама 👇 Замовити

Виробництво електробусів «Південмаш»

Голова Державного космічного агентства України Володимир Усов, генеральний директор Південмашу Сергій Войт і південнокорейська компанія Caris підписали Меморандум про співпрацю щодо виробництва 5 000 електробусів і 7 800 зарядних станцій.

Сторони ухвалили програму спільних дій по локалізації виробництва електроавтобусів і зарядних станцій, обмін ліцензійними угодами і технологіями, запланували спільну участь у виставках, обговорили можливості і потенціал експорту електробусів в Європу.

Багатопрофільна група Caris вже веде проєкти з розвитку дорожньої інфраструктури в Україні.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

«Південмаш» довгий час був недостатньо завантажений і знаходився в тяжкому економічному стані, але зміг повністю зберегти працездатність і ефективність машинобудівного підприємства. Співпраця c Caris дозволить не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити громадянське велике машинобудування, яке багато років залишалося одним з ключових напрямків діяльності заводу.

Сергій Войт, Генеральний директор «Південмашу»
Читайте також: 🚌 FlixBus запустив внутрішні рейси в Україні

Південнокорейська корпорація Caris має підприємства, розташовані в багатьох країнах світу, будівельні, логістичні компанії, виробництво інноваційних матеріалів і компонентів для дорожнього будівництва і безпеки руху.

А також R&D центр, який володіє запатентованими інноваційними технологіями виробництва полімерних і надтвердих матеріалів, що застосовуються в теплоенергетиці, промисловій електроніці і машинобудуванні.

🚌 «Південмаш» виробить електробуси на ₴23 млрд спільно з корейцями 1

Раніше ми вже писали🚌 «Південмаш» виробить електробуси на ₴23 млрд спільно з корейцями 2😧 BMW дозволить користуватись функціями автівки за підпискою, як BMW дозволить користуватись функціями автівки за підпискою.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: