fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏰 «Велике будівництво»: в Україні відновлять 100 культурних об’єктів

🏰 «Velyke budivnyctvo»: v Ukraїni vidnovljať 100 kuľturnyh ob'jektiv
Замки, музеї, театри, заповідники та інші культурні атракції ревіталізують по всій країні.
Zamky, muzeї, teatry, zapovidnyky ta inši kuľturni atrakciї revitalizujuť po vsij kraїni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Велике будівництво. Згідно з повідомленням міністра культури Олександра Ткаченка, у рамках національного проєкту Велике будівництво відновлять культурні обєкти. Також міністр зазначив, що відбудова пам’яток зможе забезпечити сталий розвиток територій громад та прокладе нові туристичні маршрути. Завдяки відновленню пам’ятки стануть місцевими атракціями та наповняться новими сенсами. Наразі проєкт вже готовий для розгляду міністерствами та буде презентований найближчим часом. Вперше за 30 років незалежності ми реально зможемо відновити історико-культурну спадщину. Яка, подекуди, в критичному стані — занедбана й напівзруйнована. Та ці об’єкти є кодом нашої нації. Збереження їхньої автентичності і духу — наша відповідальність, наповнення новим змістом — наш обов’язок перед наступними поколіннями.. Олександр Ткаченко. Міністр культури України. Відповідно до планів проєкту збираються відновити такі памятки як: Також ми вже раніше писали, як у Києві під час дорожніх робіт знайшли частину дренажної системи ХІХ століття.
Реклама 👇 Замовити

«Велике будівництво»

Згідно з повідомленням міністра культури Олександра Ткаченка, у рамках національного проєкту «Велике будівництво» відновлять культурні об’єкти.

Також міністр зазначив, що відбудова пам’яток зможе забезпечити сталий розвиток територій громад та прокладе нові туристичні маршрути. Завдяки відновленню пам’ятки стануть місцевими атракціями та наповняться новими сенсами.

Наразі проєкт вже готовий для розгляду міністерствами та буде презентований найближчим часом.

Вперше за 30 років незалежності ми реально зможемо відновити історико-культурну спадщину. Яка, подекуди, в критичному стані — занедбана й напівзруйнована. Та ці об’єкти є кодом нашої нації. Збереження їхньої автентичності і духу — наша відповідальність, наповнення новим змістом — наш обов’язок перед наступними поколіннями.

Олександр Ткаченко, Міністр культури України

Відповідно до планів проєкту збираються відновити такі пам’ятки як:

Також ми вже раніше писали🏰 «Велике будівництво»: в Україні відновлять 100 культурних об'єктів 6😱 У Києві під час дорожніх робіт знайшли частину дренажної системи ХІХ століття, як у Києві під час дорожніх робіт знайшли частину дренажної системи ХІХ століття.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: