fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro

📱 Kupuj ukraїnśke: termaľni skanery dlja vymirjuvannja temperatury vid EdPro
EdPro — це родинний бізнес, компанію заснували Андрій, Наталя та Юрій Табачини. Крім термальних сканерів, компанія займається виготовленням інтерактивних панелей, наборами для лабораторних EdPro Amperia, 3D-принтерами Snapmaker, освітнім програмним забезпеченням mozaBook.
EdPro — ce rodynnyj biznes, kompaniju zasnuvaly Andrij, Natalja ta Jurij Tabačyny. Krim termaľnyh skaneriv, kompanija zajmajeťsja vygotovlennjam interaktyvnyh panelej, naboramy dlja laboratornyh EdPro Amperia, 3D-prynteramy Snapmaker, osvitnim programnym zabezpečennjam mozaBook.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  🌡️ Про термальний сканер. Термальний сканер виготовляють спільно із заводом у Китаї, оскільки виготовлення самого пристрою займає щонайменше один рік. Відповідно компанія з партнерами удосконалили безконтактний пристрій ідентифікації, додавши можливість вимірювання температури. EdPro займається програмним забезпеченням, локалізує та впроваджує пристрій на ринок. Можливо, у майбутньому, компанія зробить повністю свій пристрій. Замовники можуть взяти температурний сканер на тиждень часу для тестування роботи приладу і тоді визначитися з остаточним вибором. Зараз температурними сканерами EdPro користуються у Новопечерській школі, Освіторії Хаб, Creative States (Київ), у Школі вільних та небайдужих, Coworking Platforma та у Львівській міській раді. ❗ Карантин і бізнес. Як карантин вплинув на бізнес?. Ми не маємо можливості відвідувати виставки, показувати свої нові розробки, комунікувати зі споживачами та отримувати відгуки про наші продукти, якими уже давно користуються люди.. Як змінився формат роботи?. Більшість працівників від початку карантину працювала з дому. Частина людей працює дистанційно й зараз. Ми закликаємо працівників, які відвідують офіс, дотримуватися правил безпеки, носити маски, не відвідувати людні місця без потреби, пересуватися велосипедом чи пішки, якщо є така можливість. Тим, хто відвідує офіс, на вході температурний сканер вимірює температуру.. Які послуги ви зробили безкоштовними?. Оскільки наша цільова аудиторія — вчителі, які від початку карантину були змушені організовувати дистанційне навчання, ми відкрили повний доступ до програми mozaBook.. А учням та батькам до ресурсу mozaWeb від середини березня до середини серпня. Це безкоштовний доступ до українських інтерактивних та електронних підручників, путівників, 3D-сцен для усіх предметів та різних ресурсів, що важливі для домашнього навчання і створення саме дистанційних уроків.. Також наш тренер за рахунок компанії проводить навчання вчителів, під час карантину навесні у нас був найдовший двомісячний вебінар. І весь червень також було навчання, де вчителі підвищують кваліфікацію та отримують навички для створення дистанційних уроків. На літо ми запустили конкурс для вчителів Урок в mozaBook, 5 переможців отримають річні підписки на користування програмою mozaBook. . 💸 Як придбати термальні сканери. Подивитись та оформити замовлення можна онлайн на сайті бренду. Вартість сканеру без підставки складає 32 400 ₴. Підставка коштує від 3 900 ₴ до 10 250 ₴. Доставка відбувається Новою Поштою по Україні. Читайте також, як створювали український трансформер для лаб з фізики EdPro Amperia.
Реклама 👇 Замовити

🌡️ Про термальний сканер

Термальний сканер виготовляють спільно із заводом у Китаї, оскільки виготовлення самого пристрою займає щонайменше один рік.

Відповідно компанія з партнерами удосконалили безконтактний пристрій ідентифікації, додавши можливість вимірювання температури.

EdPro займається програмним забезпеченням, локалізує та впроваджує пристрій на ринок. Можливо, у майбутньому, компанія зробить повністю свій пристрій.

📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 1
Замовники можуть взяти температурний сканер на тиждень часу для тестування роботи приладу і тоді визначитися з остаточним вибором. Зараз температурними сканерами EdPro користуються у Новопечерській школі, Освіторії Хаб, Creative States (Київ), у Школі вільних та небайдужих, Coworking Platforma та у Львівській міській раді.

❗ Карантин і бізнес

📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 2
📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 3
📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 4
📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 5
📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 6
📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 7
📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 8
📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 9
📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 10
📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 11

Як карантин вплинув на бізнес?

📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 12

Ми не маємо можливості відвідувати виставки, показувати свої нові розробки, комунікувати зі споживачами та отримувати відгуки про наші продукти, якими уже давно користуються люди.

Як змінився формат роботи?

📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 12

Більшість працівників від початку карантину працювала з дому. Частина людей працює дистанційно й зараз. Ми закликаємо працівників, які відвідують офіс, дотримуватися правил безпеки, носити маски, не відвідувати людні місця без потреби, пересуватися велосипедом чи пішки, якщо є така можливість. Тим, хто відвідує офіс, на вході температурний сканер вимірює температуру.

Які послуги ви зробили безкоштовними?

📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 12

Оскільки наша цільова аудиторія — вчителі, які від початку карантину були змушені організовувати дистанційне навчання, ми відкрили повний доступ до програми mozaBook.

📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 12

А учням та батькам до ресурсу mozaWeb від середини березня до середини серпня. Це безкоштовний доступ до українських інтерактивних та електронних підручників, путівників, 3D-сцен для усіх предметів та різних ресурсів, що важливі для домашнього навчання і створення саме дистанційних уроків.

📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 12

Також наш тренер за рахунок компанії проводить навчання вчителів, під час карантину навесні у нас був найдовший двомісячний вебінар. І весь червень також було навчання, де вчителі підвищують кваліфікацію та отримують навички для створення дистанційних уроків. На літо ми запустили конкурс для вчителів «Урок в mozaBook», 5 переможців отримають річні підписки на користування програмою mozaBook.

💸 Як придбати термальні сканери

Подивитись та оформити замовлення можна онлайн на сайті бренду. Вартість сканеру без підставки складає 32 400 ₴. Підставка коштує від 3 900 ₴ до 10 250 ₴. Доставка відбувається Новою Поштою по Україні.

📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 17

Читайте також, як створювали український трансформер📱 Купуй українське: термальні сканери для вимірювання температури від EdPro 18🤖 EdPro Amperia — як створювали український трансформер для лаб з фізики для лаб з фізики EdPro Amperia.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: