fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Відбудеться безкоштовна онлайн конференція Technologication — експерти з Amazon Web Services, Microsoft та Booking.com

👨🏼‍💻 Vidbudeťsja bezkoštovna onlajn konferencija Technologication — eksperty z Amazon Web Services, Microsoft ta Booking.com
Як компаніям зростати у поточних умовах — обговорять 15 липня на конференції Technologication у PMHUB.
Jak kompanijam zrostaty u potočnyh umovah — obgovorjať 15 lypnja na konferenciї Technologication u PMHUB.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конференція Technologication. Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Genesis — лідери своїх сфер, які переживали не одну кризу і трансформацію. 15 липня в рамках онлайн-конференції Technologication провідні експерти цих компаній розкажуть про те, як бізнесу зробити швидкий — і що найголовніше — грамотний перехід в бік діджиталу та інновацій. Подія буде присвячена технологіям, які компанії мають впроваджувати вже зараз, щоб продовжити розвиток і забезпечити собі стабільне зростання у майбутньому. На конференції виступлять: Аттіла Ленг’єль, Цифрова трансформація за допомогою AWS. Аттіла Ленг’єль — менеджер з цифрової трансформації Amazon Web Services у регіоні EMEA. Вже понад 18 років він створює хмарні рішення і програми для цифрової трансформації компаній і держав. Лукас Бернарді, 7 переваг машинного навчання. Лукас Бернарді — провідний спеціаліст з Data Science у Booking.com. У компанії він займається розробкою продукту, рекомендаційної системи, а також імплементацією штучного інтелекту в бізнес-процеси. Олена Мажуга, Як перетворити кризу в можливості. Олена Мажуга — інвестиційний менеджер Genesis Investments. Вона працює у сфері венчурних інвестицій більше чотирьох років і починала з компанії TA Ventures. У Genesis Investments Олена відповідальна за пошук стартапів, відстеження трендів індустрії, супровід угод і допомогу портфельним компаніям. Шаопон Лі, Машинне навчання на практиці. Шаопон Лі — Data & AI Business Lead у Microsoft. Він вже більше чотирьох років займається розробкою продуктів та впровадженням штучного інтелекту у бізнес-процеси компаній. У Microsoft Шаопон відповідальний за стратегію розвитку компанії у сферах даних та ШІ в Скандинавських країнах. Читатйте також: 🤑 Prometheus відкрив безкоштовний курс про основи фінансів та інвестицій для початківців. Конференція буде корисна підприємцям, технічним директорам і менеджерам з розвитку бізнесу, фахівцям зі штучного інтелекту, хмарних технологій і Data Science, а також розробникам усіх рівнів. Спікери розкажуть про те, як грамотно проводити цифрову трансформацію бізнесу, познайомлять з реальними кейсами використання штучного інтелекту та інших сучасних технологій, обговорять методи створення інноваційної культури e колективі. Старт запланований на 15:00, PMHUB. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням. Деталі — на сторінці івенту у Facebook. Також ми вже раніше писали, як в Україні створили чат-бота з допомогою для підприємців під час карантину.
Реклама 👇 Замовити

Конференція Technologication

Amazon Web Services, Microsoft, Booking.com, Genesis — лідери своїх сфер, які переживали не одну кризу і трансформацію.

15 липня в рамках онлайн-конференції Technologication провідні експерти цих компаній розкажуть про те, як бізнесу зробити швидкий — і що найголовніше — грамотний перехід в бік діджиталу та інновацій.

👨🏼‍💻 Відбудеться безкоштовна онлайн конференція Technologication — експерти з Amazon Web Services, Microsoft та Booking.com 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Подія буде присвячена технологіям, які компанії мають впроваджувати вже зараз, щоб продовжити розвиток і забезпечити собі стабільне зростання у майбутньому. На конференції виступлять:

  • Аттіла Ленг’єль, «Цифрова трансформація за допомогою AWS». Аттіла Ленг’єль — менеджер з цифрової трансформації Amazon Web Services у регіоні EMEA. Вже понад 18 років він створює хмарні рішення і програми для цифрової трансформації компаній і держав.
  • Лукас Бернарді, «7 переваг машинного навчання». Лукас Бернарді — провідний спеціаліст з Data Science у Booking.com. У компанії він займається розробкою продукту, рекомендаційної системи, а також імплементацією штучного інтелекту в бізнес-процеси.
  • Олена Мажуга, «Як перетворити кризу в можливості». Олена Мажуга — інвестиційний менеджер Genesis Investments. Вона працює у сфері венчурних інвестицій більше чотирьох років і починала з компанії TA Ventures. У Genesis Investments Олена відповідальна за пошук стартапів, відстеження трендів індустрії, супровід угод і допомогу портфельним компаніям.
  • Шаопон Лі, «Машинне навчання на практиці». Шаопон Лі — Data & AI Business Lead у Microsoft. Він вже більше чотирьох років займається розробкою продуктів та впровадженням штучного інтелекту у бізнес-процеси компаній. У Microsoft Шаопон відповідальний за стратегію розвитку компанії у сферах даних та ШІ в Скандинавських країнах.
Читайте також: 🤑 Prometheus відкрив безкоштовний курс про основи фінансів та інвестицій для початківців

Конференція буде корисна підприємцям, технічним директорам і менеджерам з розвитку бізнесу, фахівцям зі штучного інтелекту, хмарних технологій і Data Science, а також розробникам усіх рівнів.

Спікери розкажуть про те, як грамотно проводити цифрову трансформацію бізнесу, познайомлять з реальними кейсами використання штучного інтелекту та інших сучасних технологій, обговорять методи створення інноваційної культури e колективі.

Старт запланований на 15:00, PMHUB. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням. Деталі — на сторінці івенту у Facebook.

Також ми вже раніше писали👨🏼‍💻 Відбудеться безкоштовна онлайн конференція Technologication — експерти з Amazon Web Services, Microsoft та Booking.com 2👨🏼‍💻 В Україні створили чат-бота з допомогою для підприємців під час карантину, як в Україні створили чат-бота з допомогою для підприємців під час карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: