fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏠 EVO переводить офіс на віддалену роботу назавжди: які можливості та недоліки нового формату

🏠 EVO perevodyť ofis na viddalenu robotu nazavždy: jaki možlyvosti ta nedoliky novogo formatu
EVO трансформує всі офіси в буткемпи-коворкінги, куди працівники зможуть за необхідністю приходити працювати самостійно або збиратися командою.
EVO transformuje vsi ofisy v butkempy-kovorkingy, kudy pracivnyky zmožuť za neobhidnistju pryhodyty pracjuvaty samostijno abo zbyratysja komandoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чому ухвалили таке рішення. EVO бачить більше переваг та можливостей у віддаленому форматі, аніж недоліків. Вимушено спробувавши новий режим роботи через карантин, компанія побачила, що продуктивність працівників не впала, а навпаки навіть підвищилася. Також в EVO розповіли про можливості та недоліки переходу на новий формат роботи. Які можливості відкриває віддалена робота. Новий рівень ресурсної гнучкості Компанія може наймати людей у будь-якій країні, а також формувати та реорганізовувати команди попри офісні обмеження. Зростання продуктивності Зменшиться кількість чинників, які відволікають. Налаштувати потрібну роботу вдома реальніше, ніж домовитися з тисячею колег в офісі. Більш задоволені та щасливі колеги Зайві кілька годин часу, які витрачалися раніше на добирання на роботу, відтепер можна витратити на саморозвиток, сімю або більш усвідомлену роботу. Недоліки віддаленої роботи. Втрата звязку з колегами та між командами В офісі відбувалося багато неформальних комунікацій, обміну досвідом, випадкових зустрічей, на яких народжувалися інсайти. Складніше підтримувати культуру Коли немає місця, куди ви приходите кожен день та працюєте пліч-о-пліч, потрібно вигадувати нові способи підтримки та поширення корпоративної культури Адаптація нових співробітників та карєрний ріст Компанія працюватиме в різних напрямках та проводитиме адаптацію більш системно. Наприклад, розвиватиме наставництво, як систему, а також за необхідністю робитиме адаптацію працівників у коворкінгу. Креативний процес і створення нових продуктів. Нові проекти та команди на стартовому етапі, коли швидкість змін висока, можуть більше працювати в офісі, поки не зрозуміють, що отримали модель та можуть виходити на більш операційний режим. Те саме можна робити і в чинних проєктах. Вигорання і психологічні проблеми. У компанії відзначають, що ця проблема існує і в офісі. В умовах віддаленої роботи, цих проблем може стати навіть менше, оскільки у працівників стане більше часу, щоб керувати життям. Читайте також результати опитування ЕВА — 60% компаній знадобиться до одного року на відновлення після карантину.
Реклама 👇 Замовити

Чому ухвалили таке рішення

EVO бачить більше переваг та можливостей у віддаленому форматі, аніж недоліків. Вимушено спробувавши новий режим роботи через карантин, компанія побачила, що продуктивність працівників не впала, а навпаки навіть підвищилася.

Також в EVO розповіли про можливості та недоліки переходу на новий формат роботи.

Які можливості відкриває віддалена робота

  • Новий рівень ресурсної гнучкості

Компанія може наймати людей у будь-якій країні, а також формувати та реорганізовувати команди попри офісні обмеження.

  • Зростання продуктивності

Зменшиться кількість чинників, які відволікають. Налаштувати потрібну роботу вдома реальніше, ніж домовитися з тисячею колег в офісі.

  • Більш задоволені та щасливі колеги

Зайві кілька годин часу, які витрачалися раніше на добирання на роботу, відтепер можна витратити на саморозвиток, сім’ю або більш усвідомлену роботу.

EVO

Недоліки віддаленої роботи

  • Втрата зв’язку з колегами та між командами

В офісі відбувалося багато неформальних комунікацій, обміну досвідом, випадкових зустрічей, на яких народжувалися інсайти.

  • Складніше підтримувати культуру

Коли немає місця, куди ви приходите кожен день та працюєте пліч-о-пліч, потрібно вигадувати нові способи підтримки та поширення корпоративної культури

  • Адаптація нових співробітників та кар’єрний ріст

Компанія працюватиме в різних напрямках та проводитиме адаптацію більш системно. Наприклад, розвиватиме наставництво, як систему, а також за необхідністю робитиме адаптацію працівників у коворкінгу.

  • Креативний процес і створення нових продуктів.

Нові проекти та команди на стартовому етапі, коли швидкість змін висока, можуть більше працювати в офісі, поки не зрозуміють, що отримали модель та можуть виходити на більш операційний режим. Те саме можна робити і в чинних проєктах.

  • Вигорання і психологічні проблеми.

У компанії відзначають, що ця проблема існує і в офісі. В умовах віддаленої роботи, цих проблем може стати навіть менше, оскільки у працівників стане більше часу, щоб керувати життям.

Читайте також результати опитування ЕВА — 60% компаній знадобиться🏠 EVO переводить офіс на віддалену роботу назавжди: які можливості та недоліки нового формату 1📈 60% компаній знадобиться до одного року на відновлення після карантину — дослідження ЕВА до одного року на відновлення після карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: