fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Чому iPhone SE 2 знову став популярним?

Čomu iPhone SE 2 znovu stav populjarnym?
Після презентації компанією Apple нового бюджетного смартфону iPhone SE 2 показники його продажів дійсно стали високими. Ці слова підтверджено як Тімом Куком — генеральним директором компанії, так і Лукою Маестрі — фінансовим директором.
Pislja prezentaciї kompanijeju Apple novogo bjudžetnogo smartfonu iPhone SE 2 pokaznyky jogo prodaživ dijsno staly vysokymy. Ci slova pidtverdženo jak Timom Kukom — generaľnym dyrektorom kompaniї, tak i Lukoju Maestri — finansovym dyrektorom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хоча іноді плітки досягали максимально негативного рівня. Чому цей бюджетний флагман викликав стільки обговорень? Багато коментарів, що поступово зявилися в мережі, стверджували про архаїчність моделі iPhone. Вважалося, що у 2020 році вже не може існувати прототипу iPhone 8, який вийшов три роки тому. Але Apple знову всіх здивував, випустивши у квітні 2020 року нову модель, яка була симбіозом iPhone 8 та нового iPhone 11. Чому все ж таки у всьому світі ростуть продажі та підвищується популярність телефонів на платформі iOS всупереч твердженням критиків? Характеристики нової моделі. Серед переваг iPhone SE 2 знаходиться потужний процесор нового покоління, як і в останніх моделях смартфонів від Apple. До того ж остання версія операційної системи та 3 Гб оперативної памяті створюють умови для швидкої та якісної роботи. Телефон виконує задачі без втрат часу. Наступний позитивний чинник — досить якісна камера. Вона не може зрівнятися з iPhone 11 Pro Max, але для звичайного користувача буде гарною знахідкою. Але все ж таки унікальним телефон серед всіх смартфонів роблять розміри. Діагональ екрану складає всього 4,7 дюймів, що для 2020 року здається замало. Розробники вважають, що потенційні користувачі iPhone SE 2 прагнуть до компактності. Дизайн частково змінили, тому телефон вже не нагадує так сильно восьму версію. За словами генерального директора, ідеальний споживач цього телефону цінує перш за все функціональність — для нього телефон має бути перевантаженим додатковими функціями. Смартфон повинен відповідати параметрам швидкості та простоти. Тому для користувачів зовсім не обовязково мати нереальну камеру, що буде сперечатися з професійною технікою. Головна мета iPhone SE 2. Чому розробники Apple вирішили продовжувати лінійку бюджетних телефонів, яка у 2016 році не викликала такого бурхливого обговорення? Знову-таки відповідь на це питання отримуємо у Тіма Кука. За його словами, все більше людей переходить з платформи Android на iOS завдяки цьому флагману. Люди сумніваються, чи можуть вони користуватися зовсім іншим пристроєм? Тому невелика вартість нового iPhone підбадьорює їх. Отже, бажаєте змінити телефон — є сенс замислитися над новинкою від Apple.
Реклама 👇 Замовити

Хоча іноді плітки досягали максимально негативного рівня. Чому цей бюджетний флагман викликав стільки обговорень? Багато коментарів, що поступово з’явилися в мережі, стверджували про архаїчність моделі iPhone. Вважалося, що у 2020 році вже не може існувати прототипу iPhone 8, який вийшов три роки тому.

Але Apple знову всіх здивував, випустивши у квітні 2020 року нову модель, яка була симбіозом iPhone 8 та нового iPhone 11. Чому все ж таки у всьому світі ростуть продажі та підвищується популярність телефонів на платформі iOS всупереч твердженням критиків?

Характеристики нової моделі

Чому iPhone SE 2 знову став популярним? 1

Серед переваг iPhone SE 2 знаходиться потужний процесор нового покоління, як і в останніх моделях смартфонів від Apple. До того ж остання версія операційної системи та 3 Гб оперативної пам’яті створюють умови для швидкої та якісної роботи. Телефон виконує задачі без втрат часу.
Наступний позитивний чинник — досить якісна камера. Вона не може зрівнятися з iPhone 11 Pro Max, але для звичайного користувача буде гарною знахідкою.

Але все ж таки унікальним телефон серед всіх смартфонів роблять розміри. Діагональ екрану складає всього 4,7 дюймів, що для 2020 року здається замало. Розробники вважають, що потенційні користувачі iPhone SE 2 прагнуть до компактності. Дизайн частково змінили, тому телефон вже не нагадує так сильно восьму версію.

За словами генерального директора, ідеальний споживач цього телефону цінує перш за все функціональність — для нього телефон має бути перевантаженим додатковими функціями. Смартфон повинен відповідати параметрам швидкості та простоти. Тому для користувачів зовсім не обов’язково мати нереальну камеру, що буде сперечатися з професійною технікою.

Головна мета iPhone SE 2

Чому розробники Apple вирішили продовжувати лінійку бюджетних телефонів, яка у 2016 році не викликала такого бурхливого обговорення? Знову-таки відповідь на це питання отримуємо у Тіма Кука.

За його словами, все більше людей переходить з платформи Android на iOS завдяки цьому флагману. Люди сумніваються, чи можуть вони користуватися зовсім іншим пристроєм? Тому невелика вартість нового iPhone підбадьорює їх. Отже, бажаєте змінити телефон — є сенс замислитися над новинкою від Apple.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: