fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 В Україні презентували безкоштовний онлайн-курс «Фінансова грамотність»

💸 V Ukraїni prezentuvaly bezkoštovnyj onlajn-kurs «Finansova gramotnisť»
Курс «Фінансова грамотність» поєднує у собі досвід компаній та вищих навчальних закладів, а також містить тестову частину для перевірки засвоєних знань.
Kurs «Finansova gramotnisť» pojednuje u sobi dosvid kompanij ta vyščyh navčaľnyh zakladiv, a takož mistyť testovu častynu dlja perevirky zasvojenyh znań.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  CSR Ukraine, експертна організація Центр Розвиток КСВ разом з платформою Career Hub та партнерами презентували безкоштовний курс під назвою Фінансова грамотність. Курс Фінансова грамотність складається із 8 лекцій тривалістю сумарно 1,5 години. Про що лекції. планування власних доходів; розробка сімейного бюджету; вплив фінтеху на розвиток економіки; створення фінансової подушки; фінансові маніпуляції та відкриття власного бізнесу. Лектори — викладачі провідних українських університетів, які обєдналися задля руйнації стереотипів про складність теми та задля підвищення фінансової грамотності молоді. Дослідження 2019 року про індекс фінансової грамотності вказують на те, що 40% респондентів говорять про фінанси із близькими людьми. Але водночас 41% взагалі не підіймають цю тему. Тому, запускаючи цей курс, ми хочемо почати розмову про важливість фінансової грамотності. Марина Саприкіна. керівниця Центру Розвитку КСВ. Як зареєструватися. Курс безкоштовний та вже доступний на платформі Impactorium.org. Реєстрація за посиланням. Читайте також про те, що в Україні створили чат-бота з допомогою для підприємців під час карантину.
Реклама 👇 Замовити

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» разом з платформою Career Hub та партнерами презентували безкоштовний курс під назвою «Фінансова грамотність».

Курс «Фінансова грамотність» складається із 8 лекцій тривалістю сумарно 1,5 години.

Про що лекції

  • планування власних доходів;
  • розробка сімейного бюджету;
  • вплив фінтеху на розвиток економіки;
  • створення фінансової подушки;
  • фінансові маніпуляції та відкриття власного бізнесу.

Фінансова грамотність

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Лектори — викладачі провідних українських університетів, які об’єдналися задля руйнації стереотипів про складність теми та задля підвищення фінансової грамотності молоді.

Дослідження 2019 року про індекс фінансової грамотності вказують на те, що 40% респондентів говорять про фінанси із близькими людьми. Але водночас 41% взагалі не підіймають цю тему. Тому, запускаючи цей курс, ми хочемо почати розмову про важливість фінансової грамотності

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвитку КСВ»

Як зареєструватися

Курс безкоштовний та вже доступний на платформі Impactorium.org. Реєстрація за посиланням.

Читайте також про те, що в Україні створили💸 В Україні презентували безкоштовний онлайн-курс «Фінансова грамотність» 1👨🏼‍💻 В Україні створили чат-бота з допомогою для підприємців під час карантину чат-бота з допомогою для підприємців під час карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: