fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Фонд родини Богдана Гаврилишина оголосив набір на програму «Креативна молодь змінить Україну»

🇺🇦 Fond rodyny Bogdana Gavrylyšyna ogolosyv nabir na programu «Kreatyvna moloď zminyť Ukraїnu»
Другий рік поспіль Фонд родини Богдана Гаврилишина у співпраці та за підтримки Українського культурного фонду реалізовує інтенсивне навчання проєктному менеджменту для молоді на програмі «Креативна молодь змінить Україну».
Drugyj rik pospiľ Fond rodyny Bogdana Gavrylyšyna u spivpraci ta za pidtrymky Ukraїnśkogo kuľturnogo fondu realizovuje intensyvne navčannja projektnomu menedžmentu dlja molodi na programi «Kreatyvna moloď zminyť Ukraїnu».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Впродовж восьми тижнів відібрані до участі на конкурсних засадах молоді люди пройдуть інтенсивне онлайн-навчання за спеціально розробленою програмою Креативна молодь змінить Україну. Вона базується на міжнародних стандартах проєктного менеджменту, методах дизайн-мислення та психологічних теоріях, які у комплексі дозволять їм створювати ціннісно-орієнтовані проєкти, бути більш ефективними при реалізації своїх креативних ідей, знаходити партнерів та залучати фінанси, зробити свої проекти більш медійними та популярними. ❓ Хто може брати участь. До участі у програмі запрошується молодь віком 18-35 років з сектору культурних і креативних індустрій, а саме: Організатори/організаторки фестивалів і заходів; Менеджери/менеджерки креативних просторів; Креативні підприємці/креативні підприємиці; Інноватори/інноваторки у сфері культури; Митці/мисткині; Культурні менеджери/культурні менеджерки та куратори/кураторки. Навчання за програмою відбуватиметься впродовж 8 тижнів, починаючи з середини липня 2020 року. Формат навчання: двічі на тиждень у робочі дні з 19:00 до 21:00. Обов’язковий доступ до ПК та інтернету впродовж навчання, адже буде робота в групах та практика. 📝 Як зареєструватися. Участь безкоштовна для відібраних на конкурсній основі учасників. Реєстрація триває до 23:00 6 липня за посиланням. 🏢 Фонд родини Богдана Гаврилишина. Фонд родини Богдана Гаврилишина — це благодійна організація, заснована у 2017 році дружиною та дітьми видатного українця, всесвітньо відомого економіста та візіонера доктора Богдана Гаврилишина. Головною місією фонду є підтримка молодих змінотворців задля сталого розвитку ціннісно-орієнтованої України. Читайте також про програму Молодь змінить Україну від Фонду родини Богдана Гаврилишина.
Реклама 👇 Замовити

Впродовж восьми тижнів відібрані до участі на конкурсних засадах молоді люди пройдуть інтенсивне онлайн-навчання за спеціально розробленою програмою «Креативна молодь змінить Україну».

Вона базується на міжнародних стандартах проєктного менеджменту, методах дизайн-мислення та психологічних теоріях, які у комплексі дозволять їм створювати ціннісно-орієнтовані проєкти, бути більш ефективними при реалізації своїх креативних ідей, знаходити партнерів та залучати фінанси, зробити свої проекти більш медійними та популярними.

❓ Хто може брати участь

До участі у програмі запрошується молодь віком 18-35 років з сектору культурних і креативних індустрій, а саме:

  • Організатори/організаторки фестивалів і заходів;
  • Менеджери/менеджерки креативних просторів;
  • Креативні підприємці/креативні підприємиці;
  • Інноватори/інноваторки у сфері культури;
  • Митці/мисткині;
  • Культурні менеджери/культурні менеджерки та куратори/кураторки.

Фонд родини Богдана Гаврилишина

Навчання за програмою відбуватиметься впродовж 8 тижнів, починаючи з середини липня 2020 року. Формат навчання: двічі на тиждень у робочі дні з 19:00 до 21:00. Обов’язковий доступ до ПК та інтернету впродовж навчання, адже буде робота в групах та практика.

📝 Як зареєструватися

Участь безкоштовна для відібраних на конкурсній основі учасників. Реєстрація триває до 23:00 6 липня за посиланням.

🏢 Фонд родини Богдана Гаврилишина

Фонд родини Богдана Гаврилишина — це благодійна організація, заснована у 2017 році дружиною та дітьми видатного українця, всесвітньо відомого економіста та візіонера доктора Богдана Гаврилишина. Головною місією фонду є підтримка молодих змінотворців задля сталого розвитку ціннісно-орієнтованої України.

Читайте також про програму «Молодь змінить Україну🇺🇦 Фонд родини Богдана Гаврилишина оголосив набір на програму «Креативна молодь змінить Україну» 1Що варто знати про програму «Молодь змінить Україну»» від Фонду родини Богдана Гаврилишина.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Цей матеріал виготовлено та розміщено на комерційній основі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: