fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🔬 Українські студенти зможуть досліджувати штучний інтелект у навчальних закладах

👨🏼‍🔬 Ukraїnśki studenty zmožuť doslidžuvaty štučnyj intelekt u navčaľnyh zakladah
За підтримки бізнесу в українських вишах планують створити спеціалізовані лабораторії для досліджень у сфері штучного інтелекту.
Za pidtrymky biznesu v ukraїnśkyh vyšah planujuť stvoryty specializovani laboratoriї dlja doslidžeń u sferi štučnogo intelektu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Штучний інтелект та дослідження. Міносвіти провело захід, де зібрались понад 100 представників закладів вищої освіти України, які обговорили можливості створення та організації діяльності лабораторій зі штучного інтелекту в університетах. Проєкт щодо створення відповідної лабораторії вже реалізували в Українському католицькому університеті (УКУ). Надалі планують розробити єдиний пакет договорів між університетами та компаніями щодо створення лабораторії для дослідження. За допомогою цих домовленостей можна буде істотно пришвидшити процес обговорення умов роботи. Читатйте також: 🤑 У Києві запускається безкоштовний курс із грантами для підприємців-початківців — Капуста. Окрім того, це дозволить залучити інвестиції в розвиток штучного інтелекту в Україні. У подальших планах хочуть організувати ще один захід, на якому навчальні заклади презентуватимуть свої можливості для створення лабораторій на своїй території, а представники бізнесу оббиратимуть найкращі пропозиції. Також ми вже раніше писали, як в Україні відбудеться онлайн-конференція CASES про трансформації бізнесу, кризовий менеджмент та комунікації.
Реклама 👇 Замовити

Штучний інтелект та дослідження

Міносвіти провело захід, де зібрались понад 100 представників закладів вищої освіти України, які обговорили можливості створення та організації діяльності лабораторій зі штучного інтелекту в університетах.

Проєкт щодо створення відповідної лабораторії вже реалізували в Українському католицькому університеті (УКУ).

Надалі планують розробити єдиний пакет договорів між університетами та компаніями щодо створення лабораторії для дослідження.

За допомогою цих домовленостей можна буде істотно пришвидшити процес обговорення умов роботи.

Читайте також: 🤑 У Києві запускається безкоштовний курс із грантами для підприємців-початківців — «Капуста»

Окрім того, це дозволить залучити інвестиції в розвиток штучного інтелекту в Україні.

У подальших планах хочуть організувати ще один захід, на якому навчальні заклади презентуватимуть свої можливості для створення лабораторій на своїй території, а представники бізнесу оббиратимуть найкращі пропозиції.

👨🏼‍🔬 Українські студенти зможуть досліджувати штучний інтелект у навчальних закладах 1

Також ми вже раніше писали👨🏼‍🔬 Українські студенти зможуть досліджувати штучний інтелект у навчальних закладах 2👨🏼‍💻 В Україні відбудеться онлайн-конференція CASES про трансформації бізнесу, кризовий менеджмент та комунікації, як в Україні відбудеться онлайн-конференція CASES про трансформації бізнесу, кризовий менеджмент та комунікації.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: