fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌊 На Дніпропетровщині запустили сайт для туристів — «Дніпропетровщина туристична»

🌊 Na Dnipropetrovščyni zapustyly sajt dlja turystiv — «Dnipropetrovščyna turystyčna»
На сайті можна знайти туристичні маршрути по шести різноманітним містам Дніпропетровщини.
Na sajti možna znajty turystyčni maršruty po šesty riznomanitnym mistam Dnipropetrovščyny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дніпропетровщина туристична. На сайті можна знайти одразу декілька різноманітних дестинації спеціально для туристів. Всі маршрути розділили в залежності від бажаної категорії та вашої мети. А до переліку міст потрапили: Дніпро Марганець Кривий Ріг Нікополь Павлоград Кам’янське Голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник зазначає, що на території Дніпропетровщини можна побачити найбільшу в Європі колекцію камяних баб, курган, у якому зберігалася унікальна скіфська пектораль, та побувати на Мавринському майдані, який називають місцевим Стоунхенджем. Читатйте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину. Окрім того можна навчитись створювати унікальний петриківський розпис, занесений до нематеріальної спадщини ЮНЕСКО та зануритися в атмосферу козацької вольниці на місці розташування козацьких січей. За всю історію близько 40 культур змінилося на території нашої області: кімерійці, скіфи та сармати, алани, печеніги, половці, словяни. Область має унікальний туристичний потенціал та досі не оцінену повною мірою історико-культурну спадщину, яку ми зараз відкриваємо по-новому.. Святослав Олійник. Голова Дніпропетровської обласної ради. https://www.youtube.com/watch?v=LViH5j3FyH4&feature=emb_logo Також ми вже раніше писали, як в Одесі випустять мобільний застосунок для туристів з локаціями міст для відпочинку.
Реклама 👇 Замовити

«Дніпропетровщина туристична»

На сайті можна знайти одразу декілька різноманітних дестинації спеціально для туристів. Всі маршрути розділили в залежності від бажаної категорії та вашої мети.

А до переліку міст потрапили:

  • Дніпро
  • Марганець
  • Кривий Ріг
  • Нікополь
  • Павлоград
  • Кам’янське

Голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник зазначає, що на території Дніпропетровщини можна побачити найбільшу в Європі колекцію кам’яних баб, курган, у якому зберігалася унікальна скіфська пектораль, та побувати на Мавринському майдані, який називають місцевим Стоунхенджем.

🌊 На Дніпропетровщині запустили сайт для туристів — «Дніпропетровщина туристична» 1

Читайте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину

Окрім того можна навчитись створювати унікальний петриківський розпис, занесений до нематеріальної спадщини ЮНЕСКО та зануритися в атмосферу козацької вольниці на місці розташування козацьких січей.

За всю історію близько 40 культур змінилося на території нашої області: кімерійці, скіфи та сармати, алани, печеніги, половці, слов'яни. Область має унікальний туристичний потенціал та досі не оцінену повною мірою історико-культурну спадщину, яку ми зараз відкриваємо по-новому.

Святослав Олійник, Голова Дніпропетровської обласної ради

Також ми вже раніше писали🌊 На Дніпропетровщині запустили сайт для туристів — «Дніпропетровщина туристична» 2⚓️ В Одесі випустять мобільний застосунок для туристів з локаціями міст для відпочинку, як в Одесі випустять мобільний застосунок для туристів з локаціями міст для відпочинку.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: