fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛳 Херсонський морський торговельний порт здали в концесію — що це дає

🛳 Hersonśkyj morśkyj torgoveľnyj port zdaly v koncesiju — ščo ce daje
Період дії концесії триватиме 30 років.
Period diї koncesiї tryvatyme 30 rokiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Херсонський морський торговельний порт та концесія. Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив у своєму Facebook, що перший концесійний договір морського порту в Україні укладено. Також він зазначив, що процес передачі відбувся навіть попри проблеми карантину та низку судових процесів. Від концесії очікують: Компанія-концесіонер ТОВ Рисоіл-Херсон інвестує у розвиток порту близько 300 млн грн. Також понад 18 млн буде вкладено в місцеву інфраструктуру. Однак концесіонер зобов’язується вже у 2030-му забезпечити обсяги перевалки вантажів порту на рівні не менше 1,36 млн тонн Збережуть робочі місця, гідну оплату праці співробітників та безперервну діяльність порту, а також збільшать до 80% частки вантажів, що прямують до порту з використанням залізничного, внутрішнього водного та інших видів транспорту, крім автомобільного Рисоіл-Херсон профінансує капремонт дорожнього покриття вулиць на шляху до порту та новий майданчик для стоянки вантажівок на вїзді до міста Згідно з повідомленням міністра інфраструктури, в Україні й надалі планують здавати обєкти в концесію. Зупинятися ми точно не будемо! І продовжуємо активну роботу щодо концесії інших портів, а також важливих об’єктів дорожнього будівництва, аеропортів та залізничних вокзалів. Найближчим часом підпишемо концесійний договір по порту Ольвія. Наступний концесійний проєкт — порт Чорноморськ!. Владислав Криклій. Міністр інфраструктури. Також ми вже раніше писали, як Кличко повідомив, що наступного року розпочнеться реконструкція Контрактової — проєкт.
Реклама 👇 Замовити

Херсонський морський торговельний порт та концесія

Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив у своєму Facebook, що перший концесійний договір морського порту в Україні укладено.

Також він зазначив, що процес передачі відбувся навіть попри проблеми карантину та низку судових процесів. Від концесії очікують:

  • Компанія-концесіонер ТОВ «Рисоіл-Херсон» інвестує у розвиток порту близько 300 млн грн. Також понад 18 млн буде вкладено в місцеву інфраструктуру. Однак концесіонер зобов’язується вже у 2030-му забезпечити обсяги перевалки вантажів порту на рівні не менше 1,36 млн тонн
  • Збережуть робочі місця, гідну оплату праці співробітників та безперервну діяльність порту, а також збільшать до 80% частки вантажів, що прямують до порту з використанням залізничного, внутрішнього водного та інших видів транспорту, крім автомобільного
  • «Рисоіл-Херсон» профінансує капремонт дорожнього покриття вулиць на шляху до порту та новий майданчик для стоянки вантажівок на в’їзді до міста

🛳 Херсонський морський торговельний порт здали в концесію — що це дає 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Згідно з повідомленням міністра інфраструктури, в Україні й надалі планують здавати об’єкти в концесію.

Зупинятися ми точно не будемо! І продовжуємо активну роботу щодо концесії інших портів, а також важливих об’єктів дорожнього будівництва, аеропортів та залізничних вокзалів. Найближчим часом підпишемо концесійний договір по порту «Ольвія». Наступний концесійний проєкт — порт Чорноморськ!

Владислав Криклій, Міністр інфраструктури

Також ми вже раніше писали🛳 Херсонський морський торговельний порт здали в концесію — що це дає 2🚧 Кличко повідомив, що наступного року розпочнеться реконструкція Контрактової — проєкт, як Кличко повідомив, що наступного року розпочнеться реконструкція Контрактової — проєкт.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: