fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🖥 Новини від Мінцифри — е-резидентство та реєстрація ТОВ на платформі «Дія» за 1 день

🖥 Novyny vid Mincyfry — e-rezydentstvo ta rejestracija TOV na platformi «Dija» za 1 deń
Іноземці зможуть відкривати бізнес в Україні віддалено. Крім того, розпочалося бета-тестування послуги реєстрації ТОВ онлайн.
Inozemci zmožuť vidkryvaty biznes v Ukraїni viddaleno. Krim togo, rozpočalosja beta-testuvannja poslugy rejestraciї TOV onlajn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Е-резидентство. Уряд підтримав постанову, що дозволяє реалізувати проєкт е-резидентства, а вже з 1 липня почнеться тестовий режим. Е-резидентство – проєкт Міністерства цифрової трансформації. У рамках цієї ініціативи планують зробити Україну привабливішою для іноземців, зокрема інвесторів та бізнесменів. Подібний проєкт вже реалізований в Естонії. Іноземець зможе отримати спеціальний статус, що дозволяє дистанційно заснувати бізнес в країні, відкрити банківський рахунок та користуватися різними адміністративними послугами. З е-резидентством можна отримати: Український кваліфікований електронний підпис Реєстраційний номер облікової картки платника податків Можливість відкрити онлайн рахунок в українському банку Спрощений доступ до адміністративних послуг в Україні У Мінцифрі очікують, що першими е-резидентами стануть іноземні ІТ-спеціалісти та спеціалісти з країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону та ближнього закордону — саме для них статус е-резидента України допоможе працювати з клієнтами з Європейського Союзу, сплачуючи помірні податки в український бюджет (наприклад, за допомогою ФОП). Читатйте також: 👨🏼‍💻 Мінцифра запустила сайт державної IT-компанії Дія — вакансії та інсайди розробки. Послуги ТОВ на платформі Дія. Іншою новиною від Міністерства цифрової трансформації став початок бета-тестування реєстрації ТОВ на порталі Дія. Наразі на сервісі є можливість: Зареєструвати ТОВ на підставі модельного статуту — подання заяви займе лише 20 хвилин Перевести ТОВ на діяльність на підставі модельного статуту — весь процес займає лише 10 хвилин Результат підприємці зможуть отримати лише протягом 1 робочого дня. Наразі сервіс працює на базі порталу Мін’юсту, після тестування сервіс буде доступним лише на платформі diia.gov.ua Також на єдиній платформі можна буде обрати спрощену систему оподаткування та подати заявку на реєстрацію платників ПДВ (податку на додану вартість). Раніше ці заяви можна було подати лише одночасно, що спричиняло дуже багато проблем для ТОВ під час організації діяльності. Чинні ТОВ можуть перейти з власної редакції установчих документів на новий модельний статут. Також на платформі є інші додаткові функції, недоступні офлайн — можна змінити положення чи обрати певні пункти статуту. Також ми вже раніше писали, як на платформі Дія.Бізнес з’явиться Національна онлайн-школа для підприємців.
Реклама 👇 Замовити

Е-резидентство

Уряд підтримав постанову, що дозволяє реалізувати проєкт е-резидентства, а вже з 1 липня почнеться тестовий режим.

Е-резидентство – проєкт Міністерства цифрової трансформації. У рамках цієї ініціативи планують зробити Україну привабливішою для іноземців, зокрема інвесторів та бізнесменів. Подібний проєкт вже реалізований в Естонії.

Іноземець зможе отримати спеціальний статус, що дозволяє дистанційно заснувати бізнес в країні, відкрити банківський рахунок та користуватися різними адміністративними послугами.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

З е-резидентством можна отримати:

  • Український кваліфікований електронний підпис
  • Реєстраційний номер облікової картки платника податків
  • Можливість відкрити онлайн рахунок в українському банку
  • Спрощений доступ до адміністративних послуг в Україні

У Мінцифрі очікують, що першими е-резидентами стануть іноземні ІТ-спеціалісти та спеціалісти з країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону та ближнього закордону — саме для них статус е-резидента України допоможе працювати з клієнтами з Європейського Союзу, сплачуючи помірні податки в український бюджет (наприклад, за допомогою ФОП).

Читайте також: 👨🏼‍💻 Мінцифра запустила сайт державної IT-компанії «Дія» — вакансії та інсайди розробки

Послуги ТОВ на платформі «Дія»

Іншою новиною від Міністерства цифрової трансформації став початок бета-тестування реєстрації ТОВ на порталі «Дія». Наразі на сервісі є можливість:

  • Зареєструвати ТОВ на підставі модельного статуту — подання заяви займе лише 20 хвилин
  • Перевести ТОВ на діяльність на підставі модельного статуту — весь процес займає лише 10 хвилин

Результат підприємці зможуть отримати лише протягом 1 робочого дня.

Наразі сервіс працює на базі порталу Мін’юсту, після тестування сервіс буде доступним лише на платформі diia.gov.ua

🖥 Новини від Мінцифри — е-резидентство та реєстрація ТОВ на платформі «Дія» за 1 день 1

Також на єдиній платформі можна буде обрати спрощену систему оподаткування та подати заявку на реєстрацію платників ПДВ (податку на додану вартість). Раніше ці заяви можна було подати лише одночасно, що спричиняло дуже багато проблем для ТОВ під час організації діяльності.

Чинні ТОВ можуть перейти з власної редакції установчих документів на новий модельний статут. Також на платформі є інші додаткові функції, недоступні офлайн — можна змінити положення чи обрати певні пункти статуту.

Також ми вже раніше писали🖥 Новини від Мінцифри — е-резидентство та реєстрація ТОВ на платформі «Дія» за 1 день 2👨🏼‍💻 На платформі Дія.Бізнес з’явиться Національна онлайн-школа для підприємців, як на платформі Дія.Бізнес з’явиться Національна онлайн-школа для підприємців.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: