fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 В Україні відбудеться онлайн-конференція CASES про трансформації бізнесу, кризовий менеджмент та комунікації

👨🏼‍💻 V Ukraїni vidbudeťsja onlajn-konferencija CASES pro transformaciї biznesu, kryzovyj menedžment ta komunikaciї
На конференції виступлять численні підприємці та засновники великих компаній.
Na konferenciї vystupljať čyslenni pidpryjemci ta zasnovnyky velykyh kompanij.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Онлайн-конференція CASES. На онлайн-конференції CASES: Marketing, Strategy & PR зберуться представники бізнесів, креативних організацій та державних інститутів, щоб поділитись досвідом кризового менеджменту, бізнес-перетворень та налагодження роботи в умовах, коли рідкісними стали не чорні, а білі лебеді. У програмі передбачено кілька секцій: Коронакриза: поточний стан речей та попередні прогнози — Економіка в цілому та економіка креативна, як окремий її сегмент. Кризовий менеджмент. Комунікації — Як креативні компанії проходять кризу, які стратегії застосовують зараз, які комунікації для бізнесу клієнтів радять. Трансформації — Неминуча цифровізація всього (медицини, бізнесу, держави), зміна бізнес-парадигм, впровадження нових підходів та практик. Стратегії розвитку — Панельна дискусія: що слід робити креативним компаніям, які напрямки розвивати та до яких викликів готуватись. Читатйте також: 🏦 Відкритий банкінг: особливості законопроєкту про платіжні послуги та що він передбачає. Наразі серед учасників програми: фахівці з Міністерства цифрової трансформації України, Планета Кіно, Нової Пошти, Uklon, MEGOGO, CASES, міжнародної брендингової компанії Prophet, Fedoriv Group, Aimbulance, Sasquatch Digital, Havas Digital Kyiv, Postmen, Klitschko Foundation. Інформація щодо доповідачів оновлюється. Реєстрація та детальна інформація доступна на сторінці заходу. Також ми вже раніше писали, чому онлайн-заходи при всіх їхніх плюсах не замінять офлайн.
Реклама 👇 Замовити

Онлайн-конференція CASES

На онлайн-конференції CASES: Marketing, Strategy & PR зберуться представники бізнесів, креативних організацій та державних інститутів, щоб поділитись досвідом кризового менеджменту, бізнес-перетворень та налагодження роботи в умовах, коли рідкісними стали не чорні, а білі лебеді.

У програмі передбачено кілька секцій:

  • Коронакриза: поточний стан речей та попередні прогнози — Економіка в цілому та економіка креативна, як окремий її сегмент.
  • Кризовий менеджмент. Комунікації — Як креативні компанії проходять кризу, які стратегії застосовують зараз, які комунікації для бізнесу клієнтів радять.
  • Трансформації — Неминуча цифровізація всього (медицини, бізнесу, держави), зміна бізнес-парадигм, впровадження нових підходів та практик.
  • Стратегії розвитку — Панельна дискусія: що слід робити креативним компаніям, які напрямки розвивати та до яких викликів готуватись.

👨🏼‍💻 В Україні відбудеться онлайн-конференція CASES про трансформації бізнесу, кризовий менеджмент та комунікації 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Читайте також: 🏦 «Відкритий банкінг»: особливості законопроєкту про платіжні послуги та що він передбачає

Наразі серед учасників програми: фахівці з Міністерства цифрової трансформації України, Планета Кіно, Нової Пошти, Uklon, MEGOGO, CASES, міжнародної брендингової компанії Prophet, Fedoriv Group, Aimbulance, Sasquatch Digital, Havas Digital Kyiv, Postmen, Klitschko Foundation. Інформація щодо доповідачів оновлюється.

Реєстрація та детальна інформація доступна на сторінці заходу.

Також ми вже раніше писали👨🏼‍💻 В Україні відбудеться онлайн-конференція CASES про трансформації бізнесу, кризовий менеджмент та комунікації 2🏟️ Чому онлайн-заходи при всіх їхніх плюсах не замінять офлайн, чому онлайн-заходи при всіх їхніх плюсах не замінять офлайн.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: