fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👋🏻 У Microsoft Teams додали функції для персонального спілкування

👋🏻 U Microsoft Teams dodaly funkciї dlja personaľnogo spilkuvannja
Відтепер у на платформі можна обирати робочий чи особистий обліковий запис.
Vidteper u na platformi možna obyraty robočyj čy osobystyj oblikovyj zapys.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке Microsoft Teams. Microsoft Teams — це спеціалізований центр для командної роботи від Office 365. Сервіс поєднує одразу декілька необхідних функцій для роботи на єдиній платформі: Чат для спілкування співробітників та нарад Файлообмінник та шейринґ робочих документів Корпоративні програми та можливості віртуального офісу Застосунок працює на ПК та на смартфонах з iOS та Android. Раніше цю програму можна було використовувати лише для роботи, проте з оновленням платформа тепер доступна й для особистого використання. Персональне використання Microsoft Teams. Аби додати особистий обліковий запис на мобільному застосунку, необхідно: Перейти в налаштування та обрати Додати обліковий запис Потім ви можете увійти в систему за допомогою приватного акаунту чи створити новий зі своїм номером телефону Через налаштування можна обирати, який саме обліковий запис вам потрібен для спілкування Читатйте також: 📩 В оновленні застосунку Gmail для смартфонів додали можливість відеоконференцій — Google Meet. Для персонального використання платформи можна використовувати звичайні повідомлення, відеодзвінки в окремих чатах чи групах. До того ж у застосунку можна надсилати GIF, фотографії, відео, різноманітні документи та місцеперебування. Також у компанії повідомили, що завдяки панелі інструментів користувачі можуть організувати певні завдання з друзями чи родиною — можна обмінюватись нотатками, дописами, файлами та розкладами. Цю функцію можна використовувати, наприклад, для організації свята, де у кожного буде своя ціль. Окрім того в Microsoft зазначили, що користувачі можуть не перейматись щодо безпеки сервісу — платформа має двофакторну автентифікацію та спеціальне шифрування, тому вся інформація знаходиться у безпеці. Раніше ми вже писали, як Slack та Amazon підписали угоду про інтеграцію сервісів, щоби побороти Microsoft Teams.
Реклама 👇 Замовити

Що таке Microsoft Teams

Microsoft Teams — це спеціалізований центр для командної роботи від Office 365. Сервіс поєднує одразу декілька необхідних функцій для роботи на єдиній платформі:

  • Чат для спілкування співробітників та нарад
  • Файлообмінник та шейринґ робочих документів
  • Корпоративні програми та можливості «віртуального офісу»

Застосунок працює на ПК та на смартфонах з iOS та Android.

👋🏻 У Microsoft Teams додали функції для персонального спілкування 1

Раніше цю програму можна було використовувати лише для роботи, проте з оновленням платформа тепер доступна й для особистого використання.

Персональне використання Microsoft Teams

Аби додати особистий обліковий запис на мобільному застосунку, необхідно:

  • Перейти в налаштування та обрати «Додати обліковий запис»
  • Потім ви можете увійти в систему за допомогою приватного акаунту чи створити новий зі своїм номером телефону
  • Через налаштування можна обирати, який саме обліковий запис вам потрібен для спілкування

👋🏻 У Microsoft Teams додали функції для персонального спілкування 2

Читайте також: 📩 В оновленні застосунку Gmail для смартфонів додали можливість відеоконференцій — Google Meet

Для персонального використання платформи можна використовувати звичайні повідомлення, відеодзвінки в окремих чатах чи групах. До того ж у застосунку можна надсилати GIF, фотографії, відео, різноманітні документи та місцеперебування.

Також у компанії повідомили, що завдяки панелі інструментів користувачі можуть організувати певні завдання з друзями чи родиною — можна обмінюватись нотатками, дописами, файлами та розкладами. Цю функцію можна використовувати, наприклад, для організації свята, де у кожного буде своя ціль.

👋🏻 У Microsoft Teams додали функції для персонального спілкування 3

Окрім того в Microsoft зазначили, що користувачі можуть не перейматись щодо безпеки сервісу — платформа має двофакторну автентифікацію та спеціальне шифрування, тому вся інформація знаходиться у безпеці.

Раніше ми вже писали👋🏻 У Microsoft Teams додали функції для персонального спілкування 4🤝 Slack та Amazon підписали угоду про інтеграцію сервісів, щоби побороти Microsoft Teams, як Slack та Amazon підписали угоду про інтеграцію сервісів, щоби побороти Microsoft Teams.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: