fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔊 Conserve The Sound: у Німеччині зробили сайт з «забутими звуками» — почуйте друкарську машинку, кассету та інші речі

🔊 Conserve The Sound: u Nimeččyni zrobyly sajt z «zabutymy zvukamy» — počujte drukarśku mašynku, kassetu ta inši reči
Якщо ви ніколи не чули звук діафільмів чи старих ігрових автоматів, то це ваша можливість.
Jakščo vy nikoly ne čuly zvuk diafiľmiv čy staryh igrovyh avtomativ, to ce vaša možlyvisť.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Conserve The Sound. Conserve The Sound — це інтернет-музей зниклих або на межі зникнення звуків. Серед звуків можна знайти записи роботи старих плівкових фотоапаратів, касетного плеєра, ручної кавомолки, дискового стаціонарного телефону, Sony Ericsson W810i, касетного магнітофона чи навіть звуки, які могли почути пасажири та пілоти літака Юнкерс Ю 52. Читатйте також: 📸 Depositphotos презентує новий проєкт про еволюцію в естетиці стокової фотографії. Організаторами проєкту стала німецька студія відеопродакшану CHUNDERKSEN. Як зазначають самі автори, на цьому сайті можна почути різноманітні унікальні записи, що спеціально законсервували для майбутніх поколінь. З кожним днем на сайті додають все більше й більше звуків для онлайн-колекції. Ознайомитись зі звуками можна безкоштовно. Також можна придбати повну колекцію записів за $250 чи просто підтримати проєкт на Patreon. Раніше ми вже писали про сайт Drive and Listen — катайтесь вулицями Лондона, Берліна, Токіо та слухайте місцеве радіо.
Реклама 👇 Замовити

Conserve The Sound

Conserve The Sound — це інтернет-музей зниклих або на межі зникнення звуків.

Серед звуків можна знайти записи роботи старих плівкових фотоапаратів, касетного плеєра, ручної кавомолки, дискового стаціонарного телефону, Sony Ericsson W810i, касетного магнітофона чи навіть звуки, які могли почути пасажири та пілоти літака «Юнкерс Ю 52».

🔊 Conserve The Sound: у Німеччині зробили сайт з «забутими звуками» — почуйте друкарську машинку, кассету та інші речі 1

Читайте також: 📸 Depositphotos презентує новий проєкт про еволюцію в естетиці стокової фотографії

Організаторами проєкту стала німецька студія відеопродакшану CHUNDERKSEN. Як зазначають самі автори, на цьому сайті можна почути різноманітні унікальні записи, що спеціально «законсервували» для майбутніх поколінь.

З кожним днем на сайті додають все більше й більше звуків для онлайн-колекції.

🔊 Conserve The Sound: у Німеччині зробили сайт з «забутими звуками» — почуйте друкарську машинку, кассету та інші речі 2

Ознайомитись зі звуками можна безкоштовно. Також можна придбати повну колекцію записів за $250 чи просто підтримати проєкт на Patreon.

Раніше ми вже писали🔊 Conserve The Sound: у Німеччині зробили сайт з «забутими звуками» — почуйте друкарську машинку, кассету та інші речі 3🚙 Drive and Listen — катайтесь вулицями Лондона, Берліна, Токіо та слухайте місцеве радіо про сайт Drive and Listen — катайтесь вулицями Лондона, Берліна, Токіо та слухайте місцеве радіо.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: