fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💃🏻 Viber запускає функцію, яка дозволить створювати власні GIF

💃🏻 Viber zapuskaje funkciju, jaka dozvolyť stvorjuvaty vlasni GIF
Тепер понад 1 мільярд користувачів застосунку зможуть створювати власні GIF-файли у режимі бумеранг та реверс.
Teper ponad 1 miľjard korystuvačiv zastosunku zmožuť stvorjuvaty vlasni GIF-fajly u režymi bumerang ta revers.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  GIF від Viber. У Viber оголосили про запуск своєї нової функції, яка дозволяє користувачам створювати власні гіфки для спілкування у месенджері. Наразі ця функція вже доступна на iOS і вже протягом наступних тижнів зявиться й на Android. Читатйте також: 🔊 Twitter додав голосові твіти. Як створити повідомлення. У будь-якому чаті користувачі Viber можуть записати коротке відео через застосунок або обрати відео з галереї та перетворити його в нескінченний GIF у режимі бумерангу, пришвидшення або реверсу. Для того, щоб зробити з відео новий GIF файл, користувачеві необхідно: Обрізати відео з певною частиною для GIF. Обрати режим програвання GIF — від бумеранга з нескінченними повторами до реверсу, уповільнення та пришвидшення у 2 чи 4 рази. Додати до GIF написи з різними шрифтами та кольорами, дудли чи стікери. Сьогодні Viber прагне надати користувачам якомога більше можливостей проявити себе під час спілкування у застосунку. Як у нас в компанії заведено казати — емодзі може замінити слово, але GIF або стікер може замінити ціле речення. Тепер з можливістю створювати власні GIF користувачі зможуть точніше та цікавіше передати власні думки.. Офір Еял. Операційний директор Rakuten Viber. https://www.youtube.com/watch?v=h57cIgjcdow&feature=youtu.be Також ми вже раніше писали, як у Viber тепер можна створювати групові відеочати до 20 осіб.
Реклама 👇 Замовити

GIF від Viber

У Viber оголосили про запуск своєї нової функції, яка дозволяє користувачам створювати власні гіфки для спілкування у месенджері. Наразі ця функція вже доступна на iOS і вже протягом наступних тижнів з’явиться й на Android.

💃🏻 Viber запускає функцію, яка дозволить створювати власні GIF 1

Читайте також: 🔊 Twitter додав голосові твіти. Як створити повідомлення

У будь-якому чаті користувачі Viber можуть записати коротке відео через застосунок або обрати відео з галереї та перетворити його в нескінченний GIF у режимі бумерангу, пришвидшення або реверсу.

Для того, щоб зробити з відео новий GIF файл, користувачеві необхідно:

  • Обрізати відео з певною частиною для GIF.
  • Обрати режим програвання GIF — від бумеранга з нескінченними повторами до реверсу, уповільнення та пришвидшення у 2 чи 4 рази.
  • Додати до GIF написи з різними шрифтами та кольорами, дудли чи стікери.

Сьогодні Viber прагне надати користувачам якомога більше можливостей проявити себе під час спілкування у застосунку. Як у нас в компанії заведено казати — емодзі може замінити слово, але GIF або стікер може замінити ціле речення. Тепер з можливістю створювати власні GIF користувачі зможуть точніше та цікавіше передати власні думки.

Офір Еял, Операційний директор Rakuten Viber

Також ми вже раніше писали💃🏻 Viber запускає функцію, яка дозволить створювати власні GIF 2🤳🏻 У Viber тепер можна створювати групові відеочати до 20 осіб, як у Viber тепер можна створювати групові відеочати до 20 осіб.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: