fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Розмови про дизайн: Креативна Практика запускає серію міні-фільмів про дизайн

👨🏼‍💻 Rozmovy pro dyzajn: Kreatyvna Praktyka zapuskaje seriju mini-fiľmiv pro dyzajn
Загалом Креативна Практика планує випустити серію приблизно з десяти роликів, які будуть публікуватись протягом кількох місяців.
Zagalom Kreatyvna Praktyka planuje vypustyty seriju pryblyzno z desjaty rolykiv, jaki buduť publikuvatyś protjagom kiľkoh misjaciv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Напередодні запуску курсу Основи дизайну від Креативної Практики, команда поспілкувалась з експертами проєкту та записала серію інтерв’ю. У них говорили про різне — досвід, пошук себе, помилки, натхнення, корисні та погані звички дизайнерів та, власне, про дизайн. Готові міні-фільми являють собою компіляцію відповідей експертів, що долучились до проєкту на момент проведення зйомок. У першому відео експерти проєкту говорять про те, що таке дизайн. https://youtu.be/o0-7K0-e8S8 Ми не хотіли, щоб було враження, що Креативна Практика — це щось суто віртуальне. Для нас — це в першу чергу спільнота, фахівці. Не один погляд на речі, а ціла сукупність. Тож ми поспілкувались з експертами про різне — дизайн, натхнення, пошук ідей, саморозвиток. А потім поєднали окремі відповіді разом. Анатолій Попель. автор проєкту. Що таке Креативна Практика. Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика. Освітня платформа включає: освітні продукти (курси, окремі лекції та спеціальні формати), онлайн-платформу для навчання, систему профілів студентів, систему сертифікації, програму допомоги в працевлаштуванні. Креативна Практика створюється групою українських креативних компаній на основі реальних практик і знань особливостей роботи креативної індустрії. На поточний момент в робочу групу входять Aimbulance, Arena Media Expert, Deco.agency, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals, League Design Agency, MADCATS, MEX a member of Havas, Michurin, New Strategies Group, POPEL Agency, POSTMEN, Sasquatch Digital, Skykillers, TS/D Agency, UAMASTER, Vertigo, Vintage Web Production, Wideworks®, список партнерів розширюється.
Реклама 👇 Замовити

Напередодні запуску курсу «Основи дизайну» від Креативної Практики, команда поспілкувалась з експертами проєкту та записала серію інтерв’ю. У них говорили про різне — досвід, пошук себе, помилки, натхнення, корисні та погані звички дизайнерів та, власне, про дизайн.

Готові міні-фільми являють собою компіляцію відповідей експертів, що долучились до проєкту на момент проведення зйомок. У першому відео експерти проєкту говорять про те, що таке дизайн.

Ми не хотіли, щоб було враження, що Креативна Практика — це щось суто віртуальне. Для нас — це в першу чергу спільнота, фахівці. Не один погляд на речі, а ціла сукупність. Тож ми поспілкувались з експертами про різне — дизайн, натхнення, пошук ідей, саморозвиток. А потім поєднали окремі відповіді разом

Анатолій Попель, автор проєкту

Що таке Креативна Практика

Минулого року в Україні запустилася👨🏼‍💻 Розмови про дизайн: Креативна Практика запускає серію міні-фільмів про дизайн 1Восени в Україні запустять Creative Practice — освітню платформу для креативних фахівців. Навіщо і хто це робить освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика.

Освітня платформа включає:

  • освітні продукти (курси, окремі лекції та спеціальні формати),
  • онлайн-платформу для навчання,
  • систему профілів студентів,
  • систему сертифікації,
  • програму допомоги в працевлаштуванні.

Креативна Практика створюється групою українських креативних компаній на основі реальних практик і знань особливостей роботи креативної індустрії. На поточний момент в робочу групу входять Aimbulance, Arena Media Expert, Deco.agency, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals, League Design Agency, MADCATS, MEX a member of Havas, Michurin, New Strategies Group, POPEL Agency, POSTMEN, Sasquatch Digital, Skykillers, TS/D Agency, UAMASTER, Vertigo, Vintage Web Production, Wideworks®, список партнерів розширюється.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: