fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📡 Покриття 4G в Україні: мобільні оператори почали обмін радіочастотами у діапазоні 900 МГц

📡 Pokryttja 4G v Ukraїni: mobiľni operatory počaly obmin radiočastotamy u diapazoni 900 MGc
Використання «низьких» радіочастот дозволить мобільним операторам запроваджувати зв’язок 4G по всій країні, зокрема у населених пунктах з кількістю населення від 2000 осіб, у сільській місцевості та на автодорогах.
Vykorystannja «nyźkyh» radiočastot dozvolyť mobiľnym operatoram zaprovadžuvaty zv’jazok 4G po vsij kraїni, zokrema u naselenyh punktah z kiľkistju naselennja vid 2000 osib, u siľśkij miscevosti ta na avtodorogah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Київстар, Vodafone Україна та lifecell розпочали спільні дії з обміну радіочастотами діапазону 900 МГц. Завдяки рефармінгу кожен з операторів зможе використовувати суцільні смуги радіочастот для запровадження та використання 4G. Влітку 2020 року оператори здійснять обмін радіочастотами у восьми Західних областях України, з яких першою стала Закарпатська. Надалі заходи з рефармінгу охоплюватимуть інші регіони України, і повністю завершаться до кінця 2020 року. Погіршення мобільного звязку. Для налаштування базових станцій GSM900 на LTE900 мобільні оператори повинні вимикати на короткий час і перезавантажувати власне обладнання. Роботи проводяться у нічні години, при найменшому навантаженні на мережі, що дозволить мінімізувати можливе зниження якості зв’язку. У чому особливість обладнання в діапазоні 900 МГц. За допомогою нових технологій надати доступ до швидкісного покоління інтернету можна буде не тільки у великих містах, а й у невеликих селищах і віддалених куточках країни та на автомобільних і залізничних шляхах. Розміщення базових станцій, що працюють на таких частотах, дозволяють збільшити радіус покриття. Так, оператори зможуть встановлювати меншу кількість станцій та використовувати вежі, які вже встановлені по території України. Раніше було заборонено встановлювати такі вежі, проте вже у березні цього року НКРЗІ надала дозвіл всім трьом основним операторам в країні. Коли запустять 4G. Відповідно до умов нових ліцензій на використання діапазону 900 МГц, мобільні оператори зобов’язані протягом двох років охопити 4G покриттям 90% населення країни, зокрема населені пункти з населенням від 2000 осіб, сільську місцевість, транспортну інфраструктуру, тощо. Читайте також про те, коли запустять 4G-900 в Україні: графік за областями
Реклама 👇 Замовити

Київстар, Vodafone Україна та lifecell розпочали спільні дії з обміну радіочастотами діапазону 900 МГц. Завдяки рефармінгу кожен з операторів зможе використовувати суцільні смуги радіочастот для запровадження та використання 4G.

Влітку 2020 року оператори здійснять обмін радіочастотами у восьми Західних областях України, з яких першою стала Закарпатська. Надалі заходи з рефармінгу охоплюватимуть інші регіони України, і повністю завершаться до кінця 2020 року.

Погіршення мобільного зв’язку

Для налаштування базових станцій GSM900 на LTE900 мобільні оператори повинні вимикати на короткий час і перезавантажувати власне обладнання. Роботи проводяться у нічні години, при найменшому навантаженні на мережі, що дозволить мінімізувати можливе зниження якості зв’язку.

4G

У чому особливість обладнання в діапазоні 900 МГц

За допомогою нових технологій надати доступ до швидкісного покоління інтернету можна буде не тільки у великих містах, а й у невеликих селищах і віддалених куточках країни та на автомобільних і залізничних шляхах.

Розміщення базових станцій, що працюють на таких частотах, дозволяють збільшити радіус покриття. Так, оператори зможуть встановлювати меншу кількість станцій та використовувати вежі, які вже встановлені по території України.

Раніше було заборонено встановлювати такі вежі, проте вже у березні цього року НКРЗІ надала дозвіл всім трьом основним операторам в країні.

4G

Коли запустять 4G

Відповідно до умов нових ліцензій на використання діапазону 900 МГц, мобільні оператори зобов’язані протягом двох років охопити 4G покриттям 90% населення країни, зокрема населені пункти з населенням від 2000 осіб, сільську місцевість, транспортну інфраструктуру, тощо.

📡  Покриття 4G в Україні: мобільні оператори почали обмін радіочастотами у діапазоні 900 МГц 1

Читайте також про те, коли запустять📡  Покриття 4G в Україні: мобільні оператори почали обмін радіочастотами у діапазоні 900 МГц 2📱 Коли запустять 4G-900 в Україні: графік за областями 4G-900 в Україні: графік за областями

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: