fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏻‍✈️ США узгодили передачу Україні 16 катерів Mark VI та воєнної техніки на $600 мільйонів

👨🏻‍✈️ SŠA uzgodyly peredaču Ukraїni 16 kateriv Mark VI ta vojennoї tehniky na $600 miľjoniv
Це дозволить поліпшити воєнну спроможність країни та покращити захист територіальних вод і морських інтересів.
Ce dozvolyť polipšyty vojennu spromožnisť kraїny ta pokraščyty zahyst terytoriaľnyh vod i morśkyh interesiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Продаж катерів Mark VI та іншого обладнання. У рамках програми Foreign Military Sale (FMS) Державний департамент США затвердив продаж Україні патрульних катерів Mark VI та додаткового озброєння. Про це повідомили в Агентстві Міноборони США з питань співробітництва в галузі безпеки (DSCA). Раніше планувалось, що постачання катерів та техніки відбудеться коштом американської військової допомоги. У ВМСУ зазначили, що розмістять дивізіон цих патрульних катерів на Азовському морі. Україна узгодила купівлю: до 16 патрульних катерів Mark VI; 32 гармати MSI Seahawk A2; 20 електрооптичних інфрачервоних радіолокаторів (FLIR) (16 встановлених та 4 запчастини); 16 акустичних пристроїв дальнього радіуса дії (LRAD) з 5-мегаметровими гучномовцями; 16 ідентифікаційних систем Друг або противник (IFF); 40 гармат MK44 (32 встановлені та 8 запасних частин); Читатйте також: 🤑 Boston Dynamics розпочали продажі свого робота Spot. Також збираються придбати спеціальне обладнання для комунікації, ремонтні та запасні частини, технічні дані та публікації, обладнання для тренування персоналу, Урядові та контрактні служби технічного, технічного та логістичного забезпечення уряду США, та інші повязані елементи логістичного забезпечення. Патрульні катери Mark VI використовують Прибережні річкові сили ВМС США (Navys Coastal Riverine Force, CRF). Ці катери вважаються одним з найкращих у своєму роді й на сьогодні перебувають на озброєнні й в інших країнах. Установка Mk VI складається з двох дизельних двигунів MTU 16V2000M94 та має спеціальні водомети. Ця силова установка може розвинути максимальну швидкість катеру до 35 вузлів (майже 65 км/год) і короткочасну максимальну швидкість у 41 вузол (приблизно 76 км/год). А максимальна дальність ходу на швидкості 30 вузлів складає приблизно 600 миль (965 кілометрів). https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=sMl-PeNjLEM&feature=emb_logo Також ми вже раніше писали про те, що відбувається з Hyperloop — фантастика Ілона Маска чи реальність: коли запустять потяг майбутнього.
Реклама 👇 Замовити

Продаж катерів Mark VI та іншого обладнання

У рамках програми Foreign Military Sale (FMS) Державний департамент США затвердив продаж Україні патрульних катерів Mark VI та додаткового озброєння. Про це повідомили в Агентстві Міноборони США з питань співробітництва в галузі безпеки (DSCA).

Раніше планувалось, що постачання катерів та техніки відбудеться коштом американської військової допомоги. У ВМСУ зазначили, що розмістять дивізіон цих патрульних катерів на Азовському морі.

Україна узгодила купівлю:

  • до 16 патрульних катерів Mark VI;
  • 32 гармати MSI Seahawk A2;
  • 20 електрооптичних інфрачервоних радіолокаторів (FLIR) (16 встановлених та 4 запчастини);
  • 16 акустичних пристроїв дальнього радіуса дії (LRAD) з 5-мегаметровими гучномовцями;
  • 16 ідентифікаційних систем «Друг або противник» (IFF);
  • 40 гармат MK44 (32 встановлені та 8 запасних частин);
Читайте також: 🤑 Boston Dynamics розпочали продажі свого робота Spot

Також збираються придбати спеціальне обладнання для комунікації, ремонтні та запасні частини, технічні дані та публікації, обладнання для тренування персоналу, Урядові та контрактні служби технічного, технічного та логістичного забезпечення уряду США, та інші пов’язані елементи логістичного забезпечення.

👨🏻‍✈️ США узгодили передачу Україні 16 катерів Mark VI та воєнної техніки на $600 мільйонів 1

Дистанційна керована гармата MSI Seahawk A2

Патрульні катери Mark VI використовують Прибережні річкові сили ВМС США (Navy’s Coastal Riverine Force, CRF). Ці катери вважаються одним з найкращих у своєму роді й на сьогодні перебувають на озброєнні й в інших країнах.

01/ 04

Установка Mk VI складається з двох дизельних двигунів MTU 16V2000M94 та має спеціальні водомети.

Ця силова установка може розвинути максимальну швидкість катеру до 35 вузлів (майже 65 км/год) і короткочасну максимальну швидкість у 41 вузол (приблизно 76 км/год). А максимальна дальність ходу на швидкості 30 вузлів складає приблизно 600 миль (965 кілометрів).

Також ми вже раніше писали👨🏻‍✈️ США узгодили передачу Україні 16 катерів Mark VI та воєнної техніки на $600 мільйонів 2🚅 Що відбувається з Hyperloop — фантастика Ілона Маска чи реальність: коли запустять потяг майбутнього про те, що відбувається з Hyperloop — фантастика Ілона Маска чи реальність: коли запустять потяг майбутнього.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: