fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏔 Українець розробив безкоштовний застосунок для подорожей Закарпаттям — Local

🏔 Ukraїneć rozrobyv bezkoštovnyj zastosunok dlja podorožej Zakarpattjam — Local
До програми можна пропонувати додавати свої місця.
Do programy možna proponuvaty dodavaty svoї miscja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Застосунок для подорожей Local. Мешканець Закарпаття Михайло Данканич розробив мобільний туристичний застосунок, з яким можна самостійно мандрувати та планувати подорожі на Західній Україні. Про це повідомляє Укрінформ. Наразі застосунок доступний лише для телефонів на базі Android, завантажити його можна за посиланням. Також обіцяють найближчим часом додати підтримку і для інших платформ. Застосунок Local уже доступний для завантаження на Android в Play Market, за два тижні буде він також доступний на App Store, на разі ми проходимо всі необхідні процедури. Застосунок розроблено перш за все для туристів, які хочуть самостійно подорожувати Закарпаттям, зараз в карантин це є надзвичайно актуальним.. Михайло Данканич. Розробник Local. Читатйте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину. Наразі програма має біль ніж 100 різноманітних обєктів туризму — музеї, замки, памятки архітектури, цікаві локації та інші місцеві атракції. Також розробник зазначає, що Local автоматично визначає положення користувача за допомогою геолокації, що дає можливість показати місця поряд з місцеперебуванням. Окрім того, їх можна розділити за тематиками й ви побачите лише ті локації, що відповідають вашим потребам. Ми створювали цю базу даних за інформацією, яка є у відкритому доступі. Але багато хто із субєктів туризму не має сторінок чи сайтів в інтернеті — тому просимо їх надавати інформацію про себе і відмічатимемо їх в додатку. Багато хто вже відгукнувся на наш заклик.. Михайло Данканич. Розробник Local. До того ж програма синхронізована з Google-мапами та може одразу прокласти маршрут до тієї чи іншої точки. Також розробник особливо підкреслює, що у застосунку немає реклами й найближчим часом додавати її не планують. Також раніше ми вже писали, як дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною — Go Ukraine.
Реклама 👇 Замовити

Застосунок для подорожей Local

Мешканець Закарпаття Михайло Данканич розробив мобільний туристичний застосунок, з яким можна самостійно мандрувати та планувати подорожі на Західній Україні. Про це повідомляє Укрінформ.

Наразі застосунок доступний лише для телефонів на базі Android, завантажити його можна за посиланням. Також обіцяють найближчим часом додати підтримку і для інших платформ.

Застосунок Local уже доступний для завантаження на Android в Play Market, за два тижні буде він також доступний на App Store, на разі ми проходимо всі необхідні процедури. Застосунок розроблено перш за все для туристів, які хочуть самостійно подорожувати Закарпаттям, зараз в карантин це є надзвичайно актуальним.

Михайло Данканич, Розробник Local
Читайте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину

Наразі програма має біль ніж 100 різноманітних об’єктів туризму — музеї, замки, пам’ятки архітектури, цікаві локації та інші місцеві атракції.

Також розробник зазначає, що Local автоматично визначає положення користувача за допомогою геолокації, що дає можливість показати місця поряд з місцеперебуванням. Окрім того, їх можна розділити за тематиками й ви побачите лише ті локації, що відповідають вашим потребам.

🏔 Українець розробив безкоштовний застосунок для подорожей Закарпаттям — Local 1

Ми створювали цю базу даних за інформацією, яка є у відкритому доступі. Але багато хто із суб'єктів туризму не має сторінок чи сайтів в інтернеті — тому просимо їх надавати інформацію про себе і відмічатимемо їх в додатку. Багато хто вже відгукнувся на наш заклик.

Михайло Данканич, Розробник Local

До того ж програма синхронізована з Google-мапами та може одразу прокласти маршрут до тієї чи іншої точки. Також розробник особливо підкреслює, що у застосунку немає реклами й найближчим часом додавати її не планують.

Також раніше ми вже писали🏔 Українець розробив безкоштовний застосунок для подорожей Закарпаттям — Local 2🏄🏼‍♂️ Дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною — Go Ukraine, як дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною — Go Ukraine.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: